2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 95 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1810575 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Tam bize göre.
Bu durumda bizde diyebiliriz.
3-4 milyon Euro bonservisle alınabilirse, denenebilir.

Gerçi bizimkiler sözleşmeye sakatlıkla ilgili 50 tane madde koydurur ve bütün sene bunu büyük başarı olarak medyada yayınlatır.

Sonra da oyuncu parlarsa, sözleşmede bir açık bulup seneye bedava gider.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Meanwhile

Cenk - Beşiktaş
3 maç
3 gol
1 asist

Çok büyük patladık cidden, aklıma getirip durmayın.

Adam hala ikişer ikişer atıyor.

12   18.07.2021   D   Clube Atlético Mineiro   (3.)   Sport Club Corinthians Paulista   Corinthians  (12.)   1:2   G   2               90'
13   25.07.2021   E   Clube Atlético Mineiro   (2.)   Esporte Clube Bahia   EC Bahia  (8.)                           3:0   G   2               87

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Carlos Vela hala atmaya devam ediyor.
Aralık 2021 sözleşme bitiş.

Çevrimiçi sefaköykartali

Geziyor işte araplara kıyak kontrat bulursa imzalayacak bulamazsa dönüp bize gelecek son günlere doğru

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Edwin Cardona
Milli takımda çok beğenmiştim ama son durumunu bilmiyorum.
İyi durumdaysa önündeki para balyasını seçmeye çalışan Tekşeyra yerine direk düşünürdüm.
Diğeri de eskilerden Dzagoev (baktım şimdi 22 Temmuzda sözleşme uzatmış.)

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Fatih Doğan: "Beşiktaş'ın forvet transferindeki bir numaralı isim Luuk de Jong."

Çevrimiçi Necmi

Meanwhile

Cenk - Beşiktaş
3 maç
3 gol
1 asist

Çok büyük patladık cidden, aklıma getirip durmayın.
cenk in istatistik daha iyi 😀

Çevrimdışı Erman1903

Edwin Cardona
Milli takımda çok beğenmiştim ama son durumunu bilmiyorum.
İyi durumdaysa önündeki para balyasını seçmeye çalışan Tekşeyra yerine direk düşünürdüm.
Diğeri de eskilerden Dzagoev (baktım şimdi 22 Temmuzda sözleşme uzatmış.)

Cardona da bir değişiklik yok bildiğin gibi, ben de severim. Aralık ayına kadar kiralık.

Benim daha ucuz alternatif Saavedra. 1 milyona falan imzalar, gelse Türkiye'de 10 pozisyonunda en iyi 3 adamdan biri olur.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Fatih Doğan: "Beşiktaş'ın forvet transferindeki bir numaralı isim Luuk de Jong."

Adam PSV de sağlık kontrolünden geçemezse kesin bizde. Tam bizlik bir durumda yani.

Beşiktaş, Luuk de Jong'u transfer etmek istedi

Sevilla'nın Hollandalı futbolcusu Luuk De Jong için geride bıraktığımız haftalarda Beşiktaş girişimde bulundu. Futbolcunun menajeriyle görüşen Erdal Torunoğulları, golcü oyuncuyu kiralık olarak almak istediklerini iletti.

Sevilla, kiralama teklifine sıcak bakmadı

Ancak; Sevilla Kulübü, golcü futbolcunun satışına sıcak baktığını bildirdi. Futbolcu da ailevi nedenlerden ötürü Türkiye'yi tercih etmedi. Sevilla, futbolcunun eski kulübü PSV ile görüşmeler yaptı. İspanyol ekibi, 6 milyon Euro talep etti. PSV de bu bedeli ödemeyi kabul etti.

Futbolcu sakat, Ağustos'a kadar bekleyiş!

Bilindiği üzere futbolcunun PSV ile de iyi ilişkileri bulunuyordu. Sakatlığı bulunan futbolcu, dün antrenmanlara başladı. PSV, aralarındaki iyi ilişkilere rağmen bu transferi Ağustos ayında gerçekleştirmeyi planlıyor. Bu süreçte futbolcunun iyileşmesi beklenecek ve aynı zamanda detaylı bir sağlık kontrolü yapılması planlanıyor.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Cardona da bir değişiklik yok bildiğin gibi, ben de severim. Aralık ayına kadar kiralık.

Benim daha ucuz alternatif Saavedra. 1 milyona falan imzalar, gelse Türkiye'de 10 pozisyonunda en iyi 3 adamdan biri olur.

Şu Bolivyalı olan mı?

Çevrimdışı Erman1903

Şu Bolivyalı olan mı?

Aynen, o da biz konustuktan sonraki bir maçta gol atmıştı diye görmüştüm.

O oyuncudaki özellik futbolun ortak dilini çok iyi bilmesi. İkinci ve üçüncü asistler konusunda nadir rastlanacak derece yüksek rakamları var.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Aynen, o da biz konustuktan sonraki bir maçta gol atmıştı diye görmüştüm.

O oyuncudaki özellik futbolun ortak dilini çok iyi bilmesi. İkinci ve üçüncü asistler konusunda nadir rastlanacak derece yüksek rakamları var.

Arjantin maçında gol attığını hatırlıyorum.
Bu Bolivyalılar ciğersiz olur, adamlar dünyanın çatı katında yaşıyor.
Baktım 31 Haziran sözleşme bitmiş ve henüz bir yerle anlaşmamış.

Çevrimdışı Erman1903

Arjantin maçında gol attığını hatırlıyorum.
Bu Bolivyalılar ciğersiz olur, adamlar dünyanın çatı katında yaşıyor.
Baktım 31 Haziran sözleşme bitmiş ve henüz bir yerle anlaşmamış.

Bu oyuncuda öyle inanılmaz bir hacim yok ama Ljajic vb ile karşılaştırılırsa ciğersiz denebilir. Ben olsam böyle adamları alır koyarım Türkiye liginde zaten topçu yok, borç içinde yüzülüyor çok bile.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu oyuncuda öyle inanılmaz bir hacim yok ama Ljajic vb ile karşılaştırılırsa ciğersiz denebilir. Ben olsam böyle adamları alır koyarım Türkiye liginde zaten topçu yok, borç içinde yüzülüyor çok bile.

Rakipler zayıf ama kesinlikle denenir.
Bu arada Ljajic ve Töre şu ana kadar kampın yıldızlarıymış  :lol:

Çevrimdışı Erman1903

Rakipler zayıf ama kesinlikle denenir.
Bu arada Ljajic ve Töre şu ana kadar kampın yıldızlarıymış  :lol:

Aynen lig çöp ama Güney Amerika kupalarında düzgün takımlara karşı genelde iyi performansı var, jeneriklik goller falan atıyor. Milli takımında da Arjantin'e mi Brezilya'ya mı ne bir tane şeref golünü atmıştı takımının.

Bizim ligdeki adamlar Boldrin, Maxim, Pelkas gibi oyunculardan aşağı kalır bir yanı bence yok.

Kampın yıldızlarına yorumsuzum. Kenan Karaman'da iyidir herhalde hoca onu santraforda deniyormuş. Ben kenardan daha iyi olacağını düşünüyorum o şekilde ama ikinci forvet işi yattı herhalde o pek iyi olmadı.
[ Son Düzenleme: 25 Temmuz 2021, 22:21:23 Erman1903 ]

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Stoper olarak çıkan isimlerden en çok içime sinen Rugani oldu.
Adam bir kere pigme değil ayrıca hızlı ve İtalyan.
E daha ne olsun?

Çevrimiçi MUSTAFA_

Haberler arttı. Yabancı kaleci geliyor gibi görünüyor  :alala:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Haberler arttı. Yabancı kaleci geliyor gibi görünüyor  :alala:

Ersin gidecek kesinleşti o zaman. Mert mi Rico mu yakında belli olur.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gidenlerin sadece Ersin ile sınırlı kalacağını sanmıyorum. Nkoudou gibi sürpriz isimler giderse de şaşırmam  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Kaleye yabancı alınacağını kesinlikle düşünmüyorum.
3 tane yerli oyuncu oynatmak zorundayız. Şu an banko sadece Salih ve Ersin var.
Diğer en yakın aday ise Kenan.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Kuruduk burada acil duyum lazım herkese. :biggrinking:

@can1903 Can nedir son duyumlar kardeşim?

Çevrimiçi gokhans

Gidenlerin sadece Ersin ile sınırlı kalacağını sanmıyorum. Nkoudou gibi sürpriz isimler giderse de şaşırmam  :tabe:
roiser, nkoudou'lu paylaşımlar yaptı best friends, kavuşuyoruz tarzı. Bu yüzden satılacağını sanmıyorum.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı Unnamed

Kaleye yabancı alınacağını kesinlikle düşünmüyorum.
3 tane yerli oyuncu oynatmak zorundayız. Şu an banko sadece Salih ve Ersin var.
Diğer en yakın aday ise Kenan.

Stoperde Mehmet Topal + Vida tandemine hazır olun derim

Çevrimiçi sEuL

Rosier neden halen takima katilip antrenmanlara cikmiyor anlamak mumkun degil. Hem oyuncu hemde takimi ile anlasilmis, sene 2021 biz halen evrak hazirligi icerisindeyiz. Ghezzal'de durum nedir bilemiyorum ama dun maca cikti, umarim hazir bir sekilde takima katilir. Bu Alex denen adamdan gina geldi artik, futbol oynamak isteyen birisi olsa su ana kadar tercihini yapmisti. Herif hergun baska bir yerden story atiyor, takima katildiginda hazir olmasi ne kadar surecek, ne zaman oynamaya baslayabilecek kimse bilmiyor. Umarim en kisa zamanda bir arap takimina giderde kurtuluruz kendisinden. Bu arada Larin satilmadigi muddetce iki forvet transferini hayal olarak goruyorum. Larin, Kenan, ve Guven uzerine iki forvet daha alinacagini sanmiyorum. Her kim geliyorsa umarim en kisa surede takima katilip antrenmanlara baslar.