2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1849777 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yas konusuna cok fazla takilmamak gerek. Ben 30 yasindayim, nice 18-25 arasi genclerden cok daha fitim. Alex ise futbolcu, benden daha fit (olmasi gerekir).

Hollanda'da yaşıyorsun ondandır reis.  :biggrinking:

Çevrimiçi Samet Demir

Eski kadroya 1-2 ilave yapacağımıza göre ghezzal, rosier, Santrafor, stoper alirsak eski kadroya eşitlemiş oluyoruz.
Kenan, m. Topal ve salihi aldık. Rosier ve ghezzal ile birlikte 2 adam daha alırsak totalde 7 kişi yapıyor. 1 ya da 2 tanede son hafta birilerini alırız diye düşünüyorum

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Bizde oynamazsa kendini köprüden atacak adamla daha imzalaşamadık şaka gibi
Akşam pazarı diyoruzda pazarın yolunu bulabileceklermi acaba🤔

Çevrimdışı Mehmet57

Turkiye'de spor salonu yok mu sanki :D

Çevrimdışı sozkul

Kimbilir hergün kaç km bisiklete biniyordur, toplu ılaşım pahalı orada.

Çevrimiçi Samet Demir

Herkes İtalya'nın defans hattından bahsediyor da, 20 gün süren 7 maçlık bir turnuva ile 8 ay süren 45 maçlık bir sezon aynı şey değil.

Sezonun sonunda dinamik kalmak da gerekecek, tüm kadroyu yaşlı doldurursan tempo kaybı kaçınılmaz olur.

Geriden oyuncu satmayalım, ileriden oyuncu satalım tamam. Tamam da, sen her alıcı kulübün takibine aldığı spotların üstünde olduğu bir takım değilsin. Kimi satabiliyorlarsan satacaksın.

Kaldı ki, ilerideki oyuncunun yerini doldurmak daha kolay değil. Hatta daha zor.

1 milyon maaşa oynayacak sağlam stoper bulursun, ama iyi hücumcular 3 milyondan başlıyor. Doldurabildik mi Aboubakar'ın yerini? Ghezzal'ın yerini doldurma ihtimali zayıf olduğu için haftalardır peşinde koşmuyor muyuz?

20 gün süren 7 haftalık turnuvaya katılmayanlarda tatildeydi.  Misal Chiellini bu sene juventusda da oynadı devamında turnavaya katıldılar. Koca seneyi totalde 7 maç ile bitirmediler yani.

Şuan stoperde vida ve welinton var. Godin de 3. Oyuncu olur. O bölgede necip ve m. Topalıda kullanabiliriz. Stopere 5 kişilik rotasyon yeterli olur.

İleride oynayan oyuncunun yerini doldurmak nasıl zor olur yahu.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Turkiye'de spor salonu yok mu sanki :D

Kimbilir hergün kaç km bisiklete biniyordur, toplu ılaşım pahalı orada.

Yok abi ondan değil, adamın sıkıntısı yok ki yaşlansın, vücut çöksün  :biggrinking:
30 yaşında ama eminim 20-21 gösteriyordur. Hayat ucuz, insanlar saygılı, eğitim ve sosyal hayat kaliteli.  :halay:

Çevrimdışı tuncaboylu

20 gün süren 7 haftalık turnuvaya katılmayanlarda tatildeydi.  Misal Chiellini bu sene juventusda da oynadı devamında turnavaya katıldılar. Koca seneyi totalde 7 maç ile bitirmediler yani.

Şuan stoperde vida ve welinton var. Godin de 3. Oyuncu olur. O bölgede necip ve m. Topalıda kullanabiliriz. Stopere 5 kişilik rotasyon yeterli olur.

İleride oynayan oyuncunun yerini doldurmak nasıl zor olur yahu.

Oluyor işte, hala Mario Gomez diyince milletin gözü doluyor.

Larin gitse, yerine 20 gol 5 asist yapacak adam bulabilecek miyiz? Bulabilsek, kaça bulabileceğiz?

Aboubakar'ın yerine kime baksak, 8 milyon bonservis ya da 3.5 milyon maaş istiyorlar.

Çevrimiçi sefaköykartali

Larin gitse, yerine 20 gol 5 asist yapacak adam bulabilecek miyiz? Bulabilsek, kaça bulabileceğiz?

Aboubakar'ın yerine kime baksak, 8 milyon bonservis ya da 3.5 milyon maaş istiyorlar.
Geçen sene Aboubakarın gelen haliyle şu an ilgilenilen isimlere bakarsak, geçen seneden daha iyi konumdayız. Geçen sene Abou gelirken bi bacağı yokmuş gibi davranılıyordu. Bu sene bu konuda en şüpheli isim Diego Costa.
Ghezzal ve Rosier in kaldığını varsayıyorum, geçen seneden daha iyi bi transfer dönemi geçiriyoruz. Her ne kadar Godin istemesem de Welinton dan kaliteli transfer.

Çevrimiçi Samet Demir

Abou ya 3.5 verseydik kalırdı. O zamanda neden 3.5 veriyoruz diye yazardın :)

Çevrimiçi sefaköykartali

Tahminim Ağustos başında Rosier, Ghezzal gelmiş, Alex işi de gelip gelmeyeceği netleşmiş olur diye düşünüyorum. Ağustos ortalarında stoper, Burak Kapacak gibi genç oyuncu transferleri belli olur, transferin son haftasında da forvet belli olur.

Çevrimiçi sefaköykartali

Ağustos sonuna kalacaksak forvete Batshuayi alalım bari. Hem yaşı çok ideal, hem bizde bir sıçrama daha yaptırabiliriz, hem de çok maliyetli bir transfer olmaz seneye sözleşmesi bitiyor.
[ Son Düzenleme: 28 Temmuz 2021, 18:02:03 sefaköykartali ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Abou ya 3.5 verseydik kalırdı. O zamanda neden 3.5 veriyoruz diye yazardın :)
Benim ne dediğimden bahsetmiyoruz.

Hücum oyuncusu piyasasının pahalı olduğunu ve gidenin yerini doldurmanın zor olduğunu anlatmaya çalışıyorum.

Bugün Vida gitse, yerini doldurmanın maliyeti 2-2.5 milyonken, Aboubakar'ın yerini doldurmak 4.5-5 milyon oluyor.

Çevrimdışı mrred

Maçın özetini kimse konuşmamış ilginç.

Özete baktığımda iki şey gördüm takım kaldığı yerden devam ediyor. Özellikle ikinci yarı baya organize hücumlar yapmışz

Ayrıca ön alan baskısı ile çok top kazanmışız. Kenan Oğuzhan Güven ve Töre ile güzel baskılar yapmışız. Hoca Kenanı

santrafor düşünüyor. Özellikle ön alan baskını başlatan oyuncu olması bakımından çok kıymetli biri olarak görüyorum.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Gokhang

Çevrimiçi yorgo_d(geodem)

Kenan Karamanı izleyebildiğimiz kadarıyla ileride faydalı buldum, ayrıca takımın özellikle ikinci yarıdaki  hareketliliği ile iştahını da beğendim, ki takımda hala eksil çok. Sergen hocam yürütür bu hastayı yine evvelallah 
Yorgo

Çevrimdışı mrred

Ghezzala 2.250 garanti ücret vermişiz

Kaynak : Sercan Dikme
The great gig in the sky

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sefaköykartali

Sözleşmesi bi sene uzadı. Oraya kalmadan katara yollarız herhalde ya.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

gs'liler 2.8 diyordu buda onlara kapak olur

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

gs'liler 2.8 diyordu buda onlara kapak olur

3.8 verdik gelmedi diyemiyorlar da maaliyetlerden dolayı istemedik diyorlar  :evillol: :evillol:
Ghezzal evet dese 3.8 değil 4 verirlerdi. Bonussuz feghuli ne kadar alıyor bonuslu ghezzale mi laf edicekler  :lol:
Benim anlamadığım bunlara bu kadar para nasıl geliyor. Berkana 3.5 o romene 6.5 morutan 10m falan bu kadar parayı nasıl vericekler ???

Çevrimdışı alimm

Batshuayi Rugani Gedson a fitim
Bundan Sonra Her Sene Böyle...

Çevrimiçi underworld

Form geçici klas kalıcıdır