2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

Yancos, ulumemo, mayguntr, Kapkarakartal, Akil Emre, hasankale, Özgür Gültekin, gokhans, tolga1903, kartal meriç, NioHH, cornelius, ugurkartalizma, Sinan66, kartalizma190399, Mehmet57, pinehitman, uno_bjk, Cihan1903, Serdar3444, golazokartal, c3c2k, Renton, CemMert, zafkan, underworld, kaan77, Umutcan Kaya, ferdi1903, Savaş, yaço58, qp 383, ergin, COB, Esref, kahyaoglueren, Georgetown, fatihsahin, uğur07 ve 173 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 66135 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Talisca1903

SD konusunda 3 ayda gelen SD hoca oyuncumu seçecek diyor çok haklı başkan anlaşıldı ki Sd işini hoca oyuncu seçimiyle alakası yok dahilide olmayacak transferler belli bence

Çevrimiçi levitate

Doğru hoca ve doğru kadro ile 3-5-2 bu lige uzun yıllar ambargo koyar. Ronaldo-Zago-Ahmet 3'lüsü ile Lucescu'nun Beşiktaş'ı mesela nağmalup şampiyonluğu diyarbakır maçı ile kaçırdık. samsun suikasti ile önümüz kesildi. Düşünsene Talha-de vrij-Hermoso geri 3'lüsü sağda kamp yemiş moralli rosier, sola rosier gibi dinamik güçlü, ciğersiz ve teknik bir oyuncu. El musrati-kross-jorginho  ileri 2'li lukaku-semih :))

3-5-2'nin 3 ve 2'si doğru olmuş ama 5'li kısmı nonononono

orta saha çok durgun elek ederler bizi, o adamları getireceksen düz 4-3-3 iyidir, yok illa 3-5-2 diyorsak: ayağı iyi olan gedson tiplemesi-musrati-muçi'nin 8 numara hali gibi bir şeyler lazım, ya daaa muçi'yi forvet arkası yapıp 3-4-1-2 döneceksin ama o zaman musrati patlar, atalanta'ya bak mesela orta ikili amele tiplemeler ama hücumdan falan anlıyorlar, beklerde boyu olan tempolu bir tık eşek kasa tipler olması lazım, rosier'i döverler bol bol -zaten onun bizle bir işi kalmadı o da ayrı konu-

HİÇ uğraşmayalım deniyorsa leipzig tarzı 4-2-2-2 iyidir, kanatlar on numara gibi ama beklerin iyi olması lazım

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

SD konusunda 3 ayda gelen SD hoca oyuncumu seçecek diyor çok haklı başkan anlaşıldı ki Sd işini hoca oyuncu seçimiyle alakası yok dahilide olmayacak transferler belli bence

bence kimse gelmek istemiyor demenin farklı bir hali gibi
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Başkan Türk hocadan yanayız dedi yabancı hocacılar geçmiş olsun

Çevrimiçi levitate

+ ruud

Çevrimiçi Talisca1903

bence kimse gelmek istemiyor demenin farklı bir hali gibi
bence de mantıklı 3 ayda ne görecek adam önceden kendileri çalışmış dışardan zar atacak durumda değiller

Çevrimiçi levitate

başkan fırat'a fena kurulmuş ama haklı

Çevrimiçi Talisca1903

başkan fırat'a fena kurulmuş ama haklı
sus pus oldu şimdi de yıkama yağlan moduna geçti fırat

Çevrimiçi levitate

sus pus oldu şimdi de yıkama yağlan moduna geçti fırat

her başkana yaptığı muamele zaten

Çevrimiçi levitate

başkan yokuşa sürmek için yurt dışındandır belki falan dedi adam gelip kenya milli takımı hocası türkmüş o mu falan diyor, gazeteci bunlar şimdi :D millette erol bulut falan diyor te allam

Çevrimiçi levitate

savunma konusunda HAKLI allah aşkına adam gibi bi sol stoper başkan

Çevrimiçi Talisca1903

İyi bir kadro vereceğiz Sergen yada Şenol hocama dedi dili mi sürçtü yoksa ben mi yanlış duydum?

Çevrimiçi gokhans

3-5-2'nin 3 ve 2'si doğru olmuş ama 5'li kısmı nonononono

orta saha çok durgun elek ederler bizi, o adamları getireceksen düz 4-3-3 iyidir, yok illa 3-5-2 diyorsak: ayağı iyi olan gedson tiplemesi-musrati-muçi'nin 8 numara hali gibi bir şeyler lazım, ya daaa muçi'yi forvet arkası yapıp 3-4-1-2 döneceksin ama o zaman musrati patlar, atalanta'ya bak mesela orta ikili amele tiplemeler ama hücumdan falan anlıyorlar, beklerde boyu olan tempolu bir tık eşek kasa tipler olması lazım, rosier'i döverler bol bol -zaten onun bizle bir işi kalmadı o da ayrı konu-

HİÇ uğraşmayalım deniyorsa leipzig tarzı 4-2-2-2 iyidir, kanatlar on numara gibi ama beklerin iyi olması lazım
hocam 3-5-2 nin orta stoperi öne çıkarak o.saha ve defans arasına baskı kurar. El musrati ve van dijk pekala oraya dinamizm sağlar. He gattuso tarzı hırpalayıcı, ciğersiz ama kurnaz bir oyuncu diyorsan bal kaymak olur. El musrati çok statik kalıyor. 3-4-1-2’de uyar ama dediğin gibi el musrati ile olmaz, illa olacaksada yanında gattusogillerden bi ortasaha lazım.gs şu torreira’yı nasıl buldu kafayı yicem acayip ballı bir takım.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Talisca1903

Euroleague hayal oldu Eurocuptan devam o parayı futbola aktaracaklarmış

Çevrimiçi gokhans

Sergen geliceksede sadece güvendiği yardımcı hoca ile gelsin. Amerika’dan profesyönel kondüsyon ve güç ekibi ve bilic’in terzic’i misali 2. bir yardımcı hoca seçilsin. Sambade ekibe katılsın. Böyle bir ekip kurulacaksa sergen’i getirin. Gittiği sezon sakatlıklar yüzünden cl’de paf oyuncularıyla oynadık, ayıptır.

Çevrimiçi Akil Emre

Euroleague hayal oldu Eurocuptan devam o parayı futbola aktaracaklarmış
Yazık oldu bu kararın alınması beni üzdü gerçekten. Sırasıyla basket sahası işi, bahçeşehirle birleşme vs. de olmayacaktır. O zaman başkana sorarım Adalının suçu nedir, bizlere hayal kurdurmayı sadece başkan seçilmek içinmi gerçekleştirdiniz. Açıklamalar çok heyecan yaratmadı.

Çevrimiçi Talisca1903

açıklamlardan özet çıkartırsak Hoca ya Sergen Ya Şenol ( Başkan yem atmadıysa) Baskette bütçe bu seneyle hemen hemen aynı eurolegue hayal needhamdan devam :bandit: :bandit: Yıldız bir golcü kesin alınacak SD transferde etkisi olmayacak transfer listesini yapmışlar

Çevrimiçi Samet Ç

Kupadan sonra Nuri açıklanır

Çevrimiçi levitate

açıklamalardan gönlü nuri'de ama bir kesim yabancı bir kesim farklı yerli istiyor gibi şeyler algıladım

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

şenol ya da sergen ama hangisi seçemedim

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Su (...) kadronun kurulmasında karar vericilerden biri olan Şenol Güneş nin hocamız olma ihtimalini yüzde sıfır görüyorum.
Başkan her yere mavi joncuk dağıttı ama kafasında zerre Şenol Güneş yok bence.

Çevrimiçi Samet Demir

Su (...) kadronun kurulmasında karar vericilerden biri olan Şenol Güneş nin hocamız olma ihtimalini yüzde sıfır görüyorum.
Başkan her yere mavi joncuk dağıttı ama kafasında zerre Şenol Güneş yok bence.
Kendisi bilir. Bence ya Nuri ya da ters köşe birisi gelecek.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi gokhans

Bu arada bu frimpong nasıl bir şeydir yahu. İnsan değil. Derken nazarım değdi kaçırdı :))

Çevrimiçi Talisca1903

santostan ağzı yandı artık yabancı işine girmezler yerlilerden de 3 kişi var bakalım kim gelecek

Etiketler: