Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal, yorgo_d(geodem), Georgetown, Cihan1903 ve 29 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 294935 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Bayramınız mübarek olsun, umarım kurban bayramını yeni hocayla kutluyor oluruz.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Yardım kampanyası düzenlediler.şov amaçlı yardım yapmış gözüküp gelen paraları da hiç etmediyse ben hiç birşey bilmiyorum.stad yapılırken de kulübe demir satmak için paravan şirket kullanmıştı.demir yok vs filan da hikaye bence.
hakkını yemeyelim demir sorunu global bir sorundu çin demiri topluyordu inşaatlar demir yokluğundan durmuştu hatta bizde mevcut ölçülerden daha kalın demir bulup kullanmışdık demir konusunda katkısı oldu bedava vermedi tabi son kuruşuna kadar parasını aldı ama sıkıştırmadan demir temin etti fiyatlar çok yükselmişti olmasa inşaat durabilirdi tr de siyaset yapar gibi konuşmak doğru değil doğruya doğru diyebilmek lazım ama stadda çalışan bütün şirketlerin alacağı vardı çebi giderken tek kuruş alacağı yoktu hepsini tahsil edip öyle gitmişti şimdi yaptığını o zamanda yaptı

Çevrimiçi gokhans

Herkesin bayramı kutlu olsun..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Bugün turnuva hocasının istifa etmesi dileğiyle
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi gokhans

Şu saatten sonra yönetime yazar.. cenk, abou’yu hoca kesmiyorsa yönetim kadro dışı bırakacak. Rosier’i yarını düşünmeden nasıl kestiysen, ölmüş abou ve cenk’i de kesiceksin. Hatta ghezzal, bakhtyar ve gedson’u da kesiceksin. Bunlar futbolcu falan değil..
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimiçi Akil Emre

Şu maçı bile izlemek için bir umut stada geldik , tek kelimeyle rezalet ve vasatlık akıyor, bugün çok geç olmadan hocayı sonrada tüm oyuncuları gönderebilirler, bizlere de yazık bıktırdılar.

Çevrimdışı COB

Fernando Santos'un bukadar kötü performans sergileyeceği aklımın ucundan geçmezdi.Uzatmaya gerek yok, hemen kovulsun, sene sonuna kadar Serdar Topraktepe yönetsin, yada çılgınlık yapıp Sergeni alıp getirin.

Çevrimdışı doganay

5 maçtır kazanamıyoruz bu nasıl rezillik. Hocaya 13m Euro verdiğiniz adamı neden yedek tutuyorsunuz diye biri sorsun bu nedir !

Çevrimdışı BlackEagle16

Fernando Santos'un bukadar kötü performans sergileyeceği aklımın ucundan geçmezdi.Uzatmaya gerek yok, hemen kovulsun, sene sonuna kadar Serdar Topraktepe yönetsin, yada çılgınlık yapıp Sergeni alıp getirin.
Al benden de o kadar
Burası Beşiktaş burada imzalar kalplere atılır...

Çevrimiçi Monza

Ben de. Hakikaten bu kadar kötü gideceğini tahmin edemezdim. A sınıf hoca dedik, geldiğine sevindik yahu.

Bu sezon bir bitse, şu eziyet artık bir bitse.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Oh olsun demediği kalmış.

?s=19

Çevrimiçi Samet Demir

?s=19
Oh olsun diyen sercan..

Çevrimdışı doganay

Çevrimdışı Zafer55

Çevrimiçi Samet Demir

Hayırlısı olsunnn

Çevrimiçi sEuL

Kurtulduk, haydi geçmiş olsun.

Yönetimi de tebrik ediyorum, hatalarında fazla iısrar etmeden kovdular herifi.

Bir sonraki hoca umarım nokta atışı olur ve başarılı olur.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

Santos u getiren zihniyette gönderilmeli

Çevrimdışı Umutcan Kaya

?s=19
Çıkmış yine ortaya
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Santos yetmez.

Topçulara da para cezası kamp cezası gibi cezalar gelmeli.
Herifler her maç ağlama duvarı gibi özür dileyip duruyorlar.

Çevrimiçi Samet Demir

Santos yetmez.

Gözümüz aydın abi :)

Çevrimiçi Necmi

Santos yetmez.

esas sorun hoca değilki sezon sonuna kadar bir hoca daha yer bu oyuncu müsveddeleri

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Daha ilk feldiği gün portekizli aykut kocaman demiştim....
Güle güle allah aşkına ofansif hoca...

Etiketler: