Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu Beşiktaş'ın 2023/24 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

Kapkarakartal ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu  [Okunma sayısı 307631 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2023/24 Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Bu adamların sorun çözmek gibi bir dertleri hiç olmadı ki. En basitinden Josef'e tekme atan insanı uzaklaştırdı diye kırmızı kart verdirten bu zihniyet en küçük pişmanlık duysaydı bu hakeme saldırma olayından sonra çıkıp 'Biz bir hata yaptık, bu hatanın zincirleme sonucu olarak bu eylem yaşandı, yaptıklarımızdan ders aldık' derdi. Ve bu adamlar akşama kadar çay içip sohbet eden sonra eve giden adamlar da değil. Birçoğu zaten senden benden çok daha iyi biliyor sorunların kaynağını ve nasıl çözüleceğini. Sen ben gibiler saf insanlarız, hep çözüm odaklı düşünüp dile getiririz. Halbuki ortada çok kirli bir düzen var ve o düzen değişmeden bu problemler ortadan kalkmaz. Türk futbolunun çok büyük bir operasyona ihtiyacı var.

Burada bizim taraftar kitlesinde de sorun var. Josefin yaptığını renkli takım oyuncusu yapsa deli gibi taraftar destekler arkasında dururdu. Biz daha kendi oyuncuyumuzun arkasında durmuyoruz ki. Öyle oluncada ilk fırsatta doğranan biz oluyoruz.

Son fb maçında deplasman bizim tribünü bastırdı misal tarihimizde görülmemiş şeyler.

Birde şimdi yeni bir twitterda space abileri türedi. Kanaat önderimiz oldu kafalarına ve keyiflerine göre ergenleri yönlendiriyorlar. Geçen sene algıyla şenolu getirdiler, seçimde az daha Serdal Adalıyı başkan yapacaklardı da insanların gözü açıldı Allahtan. Aynı kitle şimdi Sergen rüzgarı yapıyor. Yarın tekrar Şenola döner mevzu. Amaçları ne anlamış değilim.

Neyse konu dağıldı, biz önce kendi içerimizde ketum olacağız. Taraftar olarak dik duracağız ki yönetimde elinden geleni yapsın. Aksi takdirde isimler değişir düzen kaldığı yerden devam eder.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Necmi

hakem isinin cozulmesi cok basit aslinda

her takim kendi maci hariç her hafta diger sekiz veya dokuz maca kendisinin belirledigi bir gozlemci atayacak.

16 veya 18 gozlemci neyse 5 veya 10 puan uzerinden bir puan verecek

hakem grubu sayisi her hafta oynanan mac sayisindan yuzde yirmi fazla olacak

en kotu puani alan bir veya iki  hakem grubu ondan sonraki hafta mac yonetemeyecek

alttaki puani yuksek olan gruptan diger hakem gruplari maclara atanacak.

kimin hangi maca atandiginin bir önemi olmayacak. yq da 3 buyuklerin maclarinin hakem icretleri diger maclardan iki kat daha yuksek olacak. en yuksek hakem puani toplayanlar o maclara atanacak. ilk hafta kura cekerek yapilir puanlar olusana kadar.

ondan sonra bak bakalim nasıl mac yonetiyorlar.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
anadolu takımlarının başkanlarının ist takımlarının kongre üyesi olduğu yerde o gözlemciler nasıl atanır
Bu ülkede hakemleri adam etmek istiyorsan uefadan hakem atamasını isteyeceksin bunlar çete olmuş zaten bunları tamamen ortadan kaldırıp yeni hakemler yetiştirmediğin sürece sorun çözülmez alttan yukarı çıkarılacak hakemide tff seçmeyecek
Ama aslında yapılacak en doğru şey tff yi ortadan kaldırmak kulüpler kendi ligini kursun denetimide kendi ellerinde olsun bak o zaman tek hakemin orası burası oynarmı bir takıma ihtimas geçse karşısında 19 takım bulacak tff kendini dokunulmaz görüyor zaten öyle kanunların bile üstündeler kendi iç hukuk sistemi var bu şekilde pislik bulaşmış yapı temizlenmez

Çevrimiçi Necmi

Burada bizim taraftar kitlesinde de sorun var. Josefin yaptığını renkli takım oyuncusu yapsa deli gibi taraftar destekler arkasında dururdu. Biz daha kendi oyuncuyumuzun arkasında durmuyoruz ki. Öyle oluncada ilk fırsatta doğranan biz oluyoruz.

Son fb maçında deplasman bizim tribünü bastırdı misal tarihimizde görülmemiş şeyler.

Birde şimdi yeni bir twitterda space abileri türedi. Kanaat önderimiz oldu kafalarına ve keyiflerine göre ergenleri yönlendiriyorlar. Geçen sene algıyla şenolu getirdiler, seçimde az daha Serdal Adalıyı başkan yapacaklardı da insanların gözü açıldı Allahtan. Aynı kitle şimdi Sergen rüzgarı yapıyor. Yarın tekrar Şenola döner mevzu. Amaçları ne anlamış değilim.

Neyse konu dağıldı, biz önce kendi içerimizde ketum olacağız. Taraftar olarak dik duracağız ki yönetimde elinden geleni yapsın. Aksi takdirde isimler değişir düzen kaldığı yerden devam eder.
cumartesi ibra rezaleti yaşanmasa adalı seçilebilirdi çok kişi cumartesi yüzünden tepkiyle oy kullanmaya gitti 7-8 bin gibi katılım olur serdal adalıda seçilirdi
Çebiyi ibra etmek adalının yaptığı en büyük hataydı kongre müdavimleri onu desteklerken seçim kaybetmesine sebep oldu

Çevrimiçi Samet Demir

cumartesi ibra rezaleti yaşanmasa adalı seçilebilirdi çok kişi cumartesi yüzünden tepkiyle oy kullanmaya gitti 7-8 bin gibi katılım olur serdal adalıda seçilirdi
Çebiyi ibra etmek adalının yaptığı en büyük hataydı kongre müdavimleri onu desteklerken seçim kaybetmesine sebep oldu
Serdal Adalıyı çok seviyorum ben. Demirören tayfa onu destekliyor diye istemedim başkan olmasını. Tam tersi durum olsaydı Hasan Aratı istemezdim. Bakalım şu 2 ay Hasan Aratın vaadlerini göreceğiz. İnşallah vaadlerini gerçekleştirir.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Akil Emre

Serdal Adalıyı çok seviyorum ben. Demirören tayfa onu destekliyor diye istemedim başkan olmasını. Tam tersi durum olsaydı Hasan Aratı istemezdim. Bakalım şu 2 ay Hasan Aratın vaadlerini göreceğiz. İnşallah vaadlerini gerçekleştirir.
Bende heyecanla vaadlerini gerçekleştirmesini bekliyenlerdenim, güzel başladı işallah tekrar bizi ayağa kaldıracaktır.

Çevrimdışı Unnamed

Adamlar Ankaragücü ayağına lig fikstürünü Galatasaray'a göre dizayn ediyorlar. Muslera Sivasspor maçında cezalı olacaktı şimdi Karagümrük maçında yok. Karagümrük'ün de  3 tane as oyuncusu sarı kart cezalısı Ceccherini, Shukurov, Güven Yalçın. Süresiz maçları erteledik dediler 2 günde ne değişti? Hasan Arat bu konuda çıkıp açıklama yapmadığı sürece benim için yok hükmündedir.

Çevrimiçi murat baltacı

Maçların hafta sonu oynanmayip 18 Aralık'ta oynanma sebebi nedir onu anlamadım iki gün sonramı pisikilojileri düzeliyor hakemlerin ya devre arasına kadar ertele yada ctesi oynat
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Sefa Kara

Adamlar Ankaragücü ayağına lig fikstürünü Galatasaray'a göre dizayn ediyorlar. Muslera Sivasspor maçında cezalı olacaktı şimdi Karagümrük maçında yok. Karagümrük'ün de  3 tane as oyuncusu sarı kart cezalısı Ceccherini, Shukurov, Güven Yalçın. Süresiz maçları erteledik dediler 2 günde ne değişti? Hasan Arat bu konuda çıkıp açıklama yapmadığı sürece benim için yok hükmündedir.

Şeytan bunları(m.büyük Ekşi) görse imana gelir.
[ Son Düzenleme: 13 Aralık 2023, 17:52:26 Sefa Kara ]

Çevrimiçi Sefa Kara

Bu büyükekşi gitmeden Türk futbolu düze çıkmaz.

Çevrimdışı Monza

Küfürsüz yaşamak zor, gerçekten çok zor. Noldu şimdi, 2 günde ülke futbolu kurtuldu mu? Ben erteleme kararını ilk duyduğumda şaşırdım, nasıl yapacaklar acaba diye. Neticede memleket yabancı futbolcu ve TD dolu ve bu adamların Noel programı var.

Melek yüzlü şeytan HUM evine kahraman edasında dönmüş (link paylaşamıyorum haber sitesinden, zannediyorum forumda twitter hariç link paylaşmak yasak). Ancak sinirlerine hakim olabilenlerin ilgili görüntüleri izlemesini öneririm. Sanki sınır ötesi operasyonundan dönen yaralı vatan kahramanı. La havle...

Çevrimiçi Sefa Kara

sercan dikme kadro dısı kalanların affedildiğini söyledi.Doğru ise yönetim ilk yanlısını çok erken yapmıs olacak maalesef.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

sercan dikme kadro dısı kalanların affedildiğini söyledi.Doğru ise yönetim ilk yanlısını çok erken yapmıs olacak maalesef.

Bana kavram karmaşası var gibi geliyor.
Sözleşmeleri gereği bu oyuncuların a takımla antrenmana çıkma zorunlulugu olabilir.

Çevrimdışı Unnamed

Yönetimin 2. yanlısı Mehmet Büyükekşi'ye ses çıkarmamaları

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

Şu gençlerin başında sağlam teknip ekip olsaydı şu çocuklar ne halde olurlardı düşünemiyorum.

Çevrimdışı o2bucak

Bence şuanki forma göre olması gereken kadro:

Ersin
Bahtiyar, Necip, Aytuğ, Masuaku/Emrecan
OX, Demir Ege, Gedson
Rachisa, Rebic
Semih

Çevrimiçi gokhans

Valla tek roiser'in kalmasını isterim o 5 oyuncudan. Onun gibi bir sağbek yok. İyi bir hoca ile eski haline rahat kavuşur. Santrafor a wego haberleri baya çoğaldı, umarım doğrudur. Semih, demirege gibi gençler yavaş yavaş 11e alıştırılmalı artık.
Bazen direnmek gerekir hayata.. Aslolan hayattır. Hayatta Beşiktaş..!!!

Çevrimdışı celiker1

Yönetim "2 tane ilk onbirde,4 tane yedeklerde olmak üzere ilk on sekizde 6 tane 21 yaş altı alt yapı oyuncusu oynatılması zorunludur" kararı alabilse futbolda devrimin halasını yaparız.Böyle bir kararda çok iyi gençler çıkarabilme zorunluluğundan dolayı alt yapıya maksimum önem verilecek ve ülkedeki alt yapı futbolcularının çoğuda bizi tercih edecek.Türk yerli futbolcu transferi yapmayacağımız için maddi kazannç elde edeceğiz,yine genç oyuncuları değerini bulduğunda satabileceğimiz maddi kazanç elde edeceğiz.Her halükarda ilk on sekizde  de 6 alt yapı oyuncusu bulundurma zorunluluğunda olduğumuz için 12 tane yabancı oyuncu transferi yeterli olacak.Tabi bu transferlerde çok üst düzey 29 yaş altı olma zorunluluğu olmalı son kullanıcısı olmama ve bonservisi ile kazanç elde edebilme adına.Bu ülkede genç oyuncu yetişiyor ama maalesef şans verilmediği için belli bir noktadan sonra çocuklar salmaya başlıyor.
[ Son Düzenleme: 15 Aralık 2023, 16:00:22 celiker1 ]
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı Onur Küçük

Yönetim "2 tane ilk onbirde,4 tane yedeklerde olmak üzere ilk on sekizde 6 tane 21 yaş altı alt yapı oyuncusu oynatılması zorunludur" kararı alabilse futbolda devrimin halasını yaparız.Böyle bir kararda çok iyi gençler çıkarabilme zorunluluğundan dolayı alt yapıya maksimum önem verilecek ve ülkedeki alt yapı futbolcularının çoğuda bizi tercih edecek.Türk yerli futbolcu transferi yapmayacağımız için maddi kazannç elde edeceğiz,yine genç oyuncuları değerini bulduğunda satabileceğimiz maddi kazanç elde edeceğiz.Her halükarda ilk on sekizde  de 6 alt yapı oyuncusu bulundurma zorunluluğunda olduğumuz için 12 tane yabancı oyuncu transferi yeterli olacak.Tabi bu transferlerde çok üst düzey 29 yaş altı olma zorunluluğu olmalı son kullanıcısı olmama ve bonservisi ile kazanç elde edebilme adına.Bu ülkede genç oyuncu yetişiyor ama maalesef şans verilmediği için belli bir noktadan sonra çocuklar salmaya başlıyor.
Kurallar, yönetmelikler,kanunlarla olsaydı herşey için çıkarırdın bir tane ve sorunlar rahat çözülürdü. Zihniyetin bozuk olduğu insanlar yan yollara sapıp kuralları delmenin yollarını buldukları sürece hiçbir şey değişmeyecek. Şu halde bizim yapmaya çalıştığımız Don Kişotluktan başka bir şey olmaz. Sen yarın böyle kurallar getir, renkli camialar özellikle gs bu kuralları delmenin yollarını anında bulur, elindeki lobi gücüyle de kabul ettirir ve sonunda bu kuralları uygulayan sen bundan fayda sağlayan da renkliler olur.

Biz Türk futbolunun yanlışlarından önce kendi yanlışlarımızı düzeltmeliyiz. Altyapımız neden dolayı yetersiz , neden yanlış transfer politikası izliyoruz, neden hem alt hem de üst yapıdaki oyuncuların gelişimi yetersiz kalıyor hatta geriliyor, neden hakkımızı arayamıyor hesap soramıyor gibi soruları sorup çözümleri üretmeliyiz. İşe önce kendimizden başlamalıyız. Sen güçsüz iken seni kimse dinlemez şu an TFF başkanının yaptığı gibi. Önce kendimize gelmeliyiz

Çevrimiçi Necmi

Herkes semihe takıldıda amirin attığı nefis paslar kimsenin dikkatini çekmemiş neymiş ilerde istekli oyuncu olunca gömülen oyuncularında yetenekleri ortaya çıkıyormuş
Bizim sorunumuz hep ilerdeydi onlar varlık göstermeyince savunma ve orta sahaya aşırı yük biniyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Herkes semihe takıldıda amirin attığı nefis paslar kimsenin dikkatini çekmemiş neymiş ilerde istekli oyuncu olunca gömülen oyuncularında yetenekleri ortaya çıkıyormuş
Bizim sorunumuz hep ilerdeydi onlar varlık göstermeyince savunma ve orta sahaya aşırı yük biniyor

On taraf pas istasyonu yaratmazsa orta sahada ancak Sergen ya da Zidane gibi çalım atan adamlar varsa başarılı olursun.
Su statik yapıya Busquets i koy olmaz.

Çevrimiçi sEuL

Valla tek roiser'in kalmasını isterim o 5 oyuncudan. Onun gibi bir sağbek yok. İyi bir hoca ile eski haline rahat kavuşur. Santrafor a wego haberleri baya çoğaldı, umarım doğrudur. Semih, demirege gibi gençler yavaş yavaş 11e alıştırılmalı artık.

Rosier yorumuna katilamayacagim gokhans. Bir sezon iyi oynadi ama ondan sonraki 3 sezon yatisa gecti.
Biz ondan Boey'in yapmis oldugu sicramayi beklerken o klubu kendi ciftligi sanan bir karaktere burundu [bunda sosyal medyadaki taraftarin etkisininde oldugunu dusunuyorum - biraz iyi oynayan oyuncu hemen goklere cikartiliyor]. 
Bu kadar kendi kafasina buyruk, disiplinsiz, ve mac secerek oynamasini kabullenemiyorum sahsen. Kendini attirmak icin cabaladigi ve sahada varligi ile yoklugunu ayirt edemedigim o kadar cok maci var ki.. Bence kadro disi birakilmasi isabet olmus

Çevrimiçi levitate

flick falan olmuyorsa 3-5-2 oynatan birini getirin, 3-4-3 gibi pasif agresif bir sistem değil kafana göre 4-4-2 ya da 4-3-3'e çevirebiliyorsun + kanat almana çok gerek yok
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Onur Küçük

Bizim takımdaki sorun kimya sorunu, oyuncuların birbirini tamamlayamaması. Amir gibi bir oyuncun olacaksa orta sahanın da ileri uçtaki oyuncunun da ona göre şekillenmesi lâzım. Bir diğer sorun da bu Afrika kökenli oyuncuların disiplinsiz kafalarına göre takılmaları hem saha içinde hem saha dışında. Bunu demek de ırkçılık değil. Bir takımda Brezilyalı sayısını da Afrika kökenli sayısını da sınırlı tutacaksın yoksa o takımın kimyası bir süre sonra bozulmaya başlıyor. Sorunlar aslında çözülmeyecek sorunlar değil ama bunlar birikince biraz baş ağrıtmaya başlıyor. Soğukkanlı, sorunları iyi analiz edip çözümleri bulan ve uygulayan bir yönetimle aşılamayacak sorunlar değil bunlar

Etiketler: