Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021 Tarih : 05.01.2022 Saat : 20:45 Stadyum : Ahmed Bin Ali Stadyumu Hakemler : Halil Umut Meler - Süleyman Özay- Candaş Elbil - Atilla Karaoğlan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021  [Okunma sayısı 15003 defa] Beşiktaş 5-3 Antalyaspor / Süper Kupa 2021
Anket
Süper Kupa şampiyonu kim olur?
Beşiktaş
Antalyaspor

Çevrimiçi tolga1903

Aga maçı falan bıraktım sadece larin'i izliyorum. Bu herif bizden sonra ptt'de falan iş bulamaz bakın dünyada hiçbir takım bu kadar top kaybeden bir oyuncuyu istihdam etmez top kayıpları da safi yetenek eksikliği başka bir şey değil.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Erman1903

Aga maçı falan bıraktım sadece larin'i izliyorum. Bu herif bizden sonra ptt'de falan iş bulamaz bakın dünyada hiçbir takım bu kadar top kaybeden bir oyuncuyu istihdam etmez top kayıpları da safi yetenek eksikliği başka bir şey değil.

Geçen sezon böyle değildi ciddi kayıpları var, aksiyonu da düşmüş durumda.

Çevrimiçi tolga1903

Geçen sezon böyle değildi ciddi kayıpları var, aksiyonu da düşmüş durumda.

Abi bu hep böyleydi sadece geçen sene oyun sağ kanattan aktığı için terse atılan toplarda iş yaptı, golcü şansı da var  sadece durup boş kaleye attığı bir ton gol var. Ya çok hareketsiz sırtı dönük topu aldığı 10 topun 9'unu kaybediyor eğer geriye dönmezse, tek bir transfer hakkım olsa larin yerine oraya oyuncu bakarım ciddi manada bir takımı 10 kişi oynatmanın kanlı canlı örneği adam.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Rıdvanı öne atıp, arkaya umutu koyabiliriz 2. yarıda.

Çevrimdışı Erman1903

Abi bu hep böyleydi sadece geçen sene oyun sağ kanattan aktığı için terse atılan toplarda iş yaptı, golcü şansı da var  sadece durup boş kaleye attığı bir ton gol var. Ya çok hareketsiz sırtı dönük topu aldığı 10 topun 9'unu kaybediyor eğer geriye dönmezse, tek bir transfer hakkım olsa larin yerine oraya oyuncu bakarım ciddi manada bir takımı 10 kişi oynatmanın kanlı canlı örneği adam.

Ben istatistikten de bakıyorum kardeşim geçen sezonla arada ciddi fark var kayıplar artmış aksiyon gerilemiş ikisinde de %30 üzeri fark var. Şu anda Ghezzal'da olmadığı için kenarlarda Larin-Kenan oyun yapmaya çalışıyoruz daha çok göze batıyor.

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Türkiye'nin en büyük rantlı maçını izliyoruz konu Beşiktaş olmazsa izlenmez bile
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi tolga1903

Ben istatistikten de bakıyorum kardeşim geçen sezonla arada ciddi fark var kayıplar artmış aksiyon gerilemiş ikisinde de %30 üzeri fark var. Şu anda Ghezzal'da olmadığı için kenarlarda Larin-Kenan oyun yapmaya çalışıyoruz daha çok göze batıyor.

Yetenek fakiri abi dribbling yok çalım yok şut yok top kontrol etmeye kalkıyor 3 metre önüne açıyor hadi tüm bunlara rağmen hızlı bir oyuncu olur yalnızca suratiyle ekarte eder rakibi bunda o da yok. Yani yönetim şunun yerine ortalama bir sol kenar oyuncusu alsa keşke diyeceğim ama yapmayacaklar ne yazık ki.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı AvrupaKartalı

1 metre kale önünden bos kalaya kacirmak nedir arkadas

Çevrimdışı Erman1903

Yetenek fakiri abi dribbling yok çalım yok şut yok top kontrol etmeye kalkıyor 3 metre önüne açıyor hadi tüm bunlara rağmen hızlı bir oyuncu olur yalnızca suratiyle ekarte eder rakibi bunda o da yok. Yani yönetim şunun yerine ortalama bir sol kenar oyuncusu alsa keşke diyeceğim ama yapmayacaklar ne yazık ki.

Bu tip orta seviye buglı liglerde gol bulan bir oyuncu kardeşim esprisi o, geçen sezonki istatistiklerine bakarsan o kadar da yok sayılmaz . Bu sezon kötü, sözleşmesi bitiyor çok fazla saldırmasını bekleyemeyiz. Yedeği sakatlandı normalde kötü oynadığı zaman çıkaracaksın biz bunları yapamayıp oyuncuları daha da düşürüyoruz. Görüyorsun bu sezon oynamayan 39'luk Atiba oynuyor, hem kafa olarak hem vücudunda enerjisi var sebebi o. Yolcudur abbas artık fazla kafayı takma.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

montero ne kadar iyiyse vida o kadar kötü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bir takımda bu kadar bomba bir arada olur mu kardeşim.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi kahyaoglueren

:)

?s=19

Çevrimdışı Erman1903

Welinton neden oynamıyor ki, geçen sezonun en yüksek istatistiğini yapan stoperi.

Çevrimiçi sEuL

Cenk tek ayagiyla bu Bats’i donunda sallar heralde.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Welinton neden oynamıyor ki, geçen sezonun en yüksek istatistiğini yapan stoperi.
Vida’yi üzmeyelim abi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

süper ligin muhtemelen en yeteneksiz iki kanat forvetine sahibiz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Etiketler: