Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 35 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375871 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hoca sen bu maçı bugün değil, yarın bir daha sakin sakin izle.
Nasıl bir fark yemekten kurtulduğumuzu bir idrak et önce sonra yorum yaparsın.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha hala oyundan memnunum diyor.
Alo sen harbiden maçta mıydın? Bunu cidden soruyorum.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Heh, aynen. Yalnız senin hocanın da taktik bilgisi olması lazım. Bence o hiç yok ki sergende? Nasıl olacak o iş?
Sergen'e gelirsek aşırı şanslı bir teknik direktörlük kariyerine sahip derim. Ama şu anda gözü aşırı yüksekte. Havaya bakerken nerede olduğunu unutmuş gibi görünüyor. Bu ego gösterileri ile hiç bir yere varamaz. Sezon başından beri bu puan kaybı Sergen'e yazar demekten başka bir şey demedik. Ne zaman bir taktik göreceğiz sahada. Bu oyunu Caner Erkim ile de oynardık. Ne gerek var bu kadar para harcamaya?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

dedigim cikti  :D
oyuncular yakinda hocayi yerler
Belki yemişlerdir bile. Bizim haberimiz yoktur. ADS'de öyle oldu ama ilk adımı yönetim attı. Biz bu gölgeainden çekinen yönetimle daha sancılı bir süreç yaşarız. Tabi hepimizin temennisi sihirli bir değnekle her şeyin bir anda düzelmesi.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Sergen'e gelirsek aşırı şanslı bir teknik direktörlük kariyerine sahip derim. Ama şu anda gözü aşırı yüksekte. Havaya bakerken nerede olduğunu unutmuş gibi görünüyor. Bu ego gösterileri ile hiç bir yere varamaz. Sezon başından beri bu puan kaybı Sergen'e yazar demekten başka bir şey demedik. Ne zaman bir taktik göreceğiz sahada. Bu oyunu Caner Erkim ile de oynardık. Ne gerek var bu kadar para harcamaya?
Sergenin taktik konusunda sıfıra yakın olduğunu ben geçen sezon çok ifade ettim burda. Sonra takım biraz silkindi, oyuncular kenetlendi falan derken bişeyler yolunda gitmeye başlayınca o konuları sümen altı ettik. Şampiyonluğa gidiyoruz diye. Ben hala da aynı noktadayım, hatta geçtim az ilerisindeyim. Sıfır, taktisyenlik yok hocada maalesef.

Tam da bu kadro oyun kurgusunu tekrar şekillendirmesi ve oyuncu rollerinde değişiklikler yapması gereken kadro. Bunları yapmayıp ezbere gidiyor. Hem kendini hem bizi bitiriyor..

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hahaha hala oyundan memnunum diyor.
Alo sen harbiden maçta mıydın? Bunu cidden soruyorum.
Isin kotu tarafi bunu derken bizimle dalga gecmemesi
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

?t=uN7_tcrgNTiUp0RWa3sOEw
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sergenin taktik konusunda sıfıra yakın olduğunu ben geçen sezon çok ifade ettim burda. Sonra takım biraz silkindi, oyuncular kenetlendi falan derken bişeyler yolunda gitmeye başlayınca o konuları sümen altı ettik. Şampiyonluğa gidiyoruz diye. Ben hala da aynı noktadayım, hatta geçtim az ilerisindeyim. Sıfır, taktisyenlik yok hocada maalesef.

Tam da bu kadro oyun kurgusunu tekrar şekillendirmesi ve oyuncu rollerinde değişiklikler yapması gereken kadro. Bunları yapmayıp ezbere gidiyor. Hem kendini hem bizi bitiriyor..
Hadi taktiği geçtim de Sergen ekibiyle analiz yaptığını da sanıyor. Tam bir saçmalık açıklamaları. Çocuk kandırmasın herkesin elinde internet ve veriler var. Basit bir veriye bakıp böyle gol attıklarını görmediğini söylüyor. Sadece gülüyorum :)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

?t=uN7_tcrgNTiUp0RWa3sOEw
Hocayı da etiketleseymiş. Belki ikinci maça önlem alır…

Çevrimiçi levitate

?t=WQlmuCqK0FW5LzBB4Iwp5g

...
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Hadi taktiği geçtim de Sergen ekibiyle analiz yaptığını da sanıyor. Tam bir saçmalık açıklamaları. Çocuk kandırmasın herkesin elinde internet ve veriler var. Basit bir veriye bakıp böyle gol attıklarını görmediğini söylüyor. Sadece gülüyorum :)

Fecaat!!! Ya bu bana ‘cahil cesareti’ sözünü hatırlatıyor. Daha önce de çok yaptı benzer hatalar. Söylememesi gereken şeyleri söylüyor. Hani bilmeyip de biliyor gibi artislik yapanlar olur da bazen o konunun uzmanı olan ya da iyi bilen birinin yanında da söyler, o kişi de bozuntuya vermez ama karşısındakinin durumuna güler içten içe. Hocanın durumu böyle galiba.

Analiz yapmışlarmış. Hangi çağdayız? Bak bi videoyla böyle argümanını çürütürler senin.

Çevrimdışı AigleBordeaux

?t=WQlmuCqK0FW5LzBB4Iwp5g

...
guzel cevap vermis Sergen'e

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Coates fena gömmüş ama adam haklı mı, evet haklı.

Çevrimiçi levitate

?t=LpAvNVoYcdvevYmQTxGExg

?t=SqegP6jQFoiayFReSmbMgg

tat kaçırmaya devam

Çevrimiçi Samet Ç

Şaka mı bu?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Şaka mı bu?
ofsaytida kaldiralim hocam  :D

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şaka mı bu?
Sıvamak bu olsa gerek. Yazık...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

?t=i7m9U68LjQmi5_cfjXdMqg

eleman portekiz ligi takipçisi

Çevrimiçi levitate

Şaka mı bu?
yuh

Çevrimdışı MUSTAFA_

?t=i7m9U68LjQmi5_cfjXdMqg

eleman portekiz ligi takipçisi
Her yerden batırdı Sergen. Yağ gibi üste çıkmak istedikçe batıyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?t=WkpB5idCuJnkeNfhhpZr9Q

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi sEuL

Gelen giden 3-4 atip duruyor bizimkisi halen sans mans diyor. Kafasi guzel heralde

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2021, 23:58:08
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Ajax , Dortmund'a 4 atmış inanılır gibi değil.

Şu takımdan onca eksiğe rağmen pozisyon bulduk . Sanırım saldılar bizi maçta  :biggrinking:

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

İç sahada 4 yediğimiz maçtan sonra hoca şans, mans diyorsa konuşacak pek birşey kalmıyor maalesef. Böyle bir kadronun amatörce hatalar yapan ve yaptığı hatalardan ders almayan, hatta hatalı olabileceğini aklına dahi getirmeyen bir hoca tarafından harcanıyor olması üzücü.

Şu an muhtemelen Avrupa'nın en kötü savunma yapan takımıyız. ŞL'deki üç maçta kalemizde gördüğümüz pozisyon sayısı akıl alır gibi değil. Rakibin kalecisinin degajından pozisyon veriyoruz. Kendi sahalarından kullandıkları faul atışından sonra tek pas yaparak kalemize iniyorlar. 8 gol yedik ama bunun belki iki katını Ersin çıkardı, direklerden döndü veya rakipler değerlendiremedi.

Ama biz bu işi bilmiyoruz tabii ki. Hep şans golü yiyoruz canım, yoksa bütün maçları kazanırdık.
Be the change you want to see in the world.

Etiketler: