Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 6 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 382213 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

İlerde top tutamayışımızın ana nedeni zaten orta sahada pas yapıp top tutacak adamımızın olmaması.

Güvenin de şuan larinin yaptığı baskıyı yapabilmesi için takımda daha çok görev alması gerekiyor.

Josej-atiba-oğuzhan ile bu kısır maçları daha çok yaşarız. Hocanın bu 3 lüyü beraber kullanmaması gerekiyor. Bu üçlüden birisini çıkarıp yerine necibi de koymaması gerekiyor. Buda çözüm olmaz.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Batshuayi tarzına göre oldukça golcü bir oyuncu, ama o tarz bizim oyuncu grubuna uymuyor. Milli takımında 39 maçta 22 gol atmış adamın bitiriciliği düşük olmaz orada ağırlıklı 3lü oynuyorlar. Düzenli şans bulduğu, kendisine uygun kadrolarda da gol sıkıntısı çekmiş bir futbolcu değil. Yok eğer geriye gelsin pas oyununa katılsın ya da top indirsin isteniyorsa onlarda zayıf bize asıl lazım olan da bunlardan birinde ya da ikisinde birden iyi olan adam. Kafa golü de nadiren atar - yerden top oynanacak. Bir Pjanic'in varsa acayip bir pas falan atıp karşı karşıya bırakabilir o ekstra olay bir takımın oyun şablonu böyle goller üzerine olmaz.

Bizim oynadığımız 4-1-4-1 için uygun bir profil değil, Josef'in önündeki iki oyuncu ileriye koşup kendisine destek verebilirlerse biraz daha iyi işler ama öyle ileriye doğru gelmek değil yararak gelecek ve geriye dönmekte zorluk çekmeyecekler hücum oyununa net katkıları olacak bu şekilde ona destek olamazlarsa kenarların da asist pası atmadığı sürece işi zor. Bu oyuncuları bulsan daha iyi çalışır ama yine de fazla anlamı olmaz baştan taktiğine uygun santraforla oynasan daha iyi. Neden bitiriciliği düşük gibi geliyor; çünkü bulduğu pozisyonların çoğu kendi cabasıyla - pressle ve yorgunken buldukları - o golleri atmak öyle kolay olmuyor malesef. Onun takımındaki herkes koşacak, arkasındaki adamlar da pozisyona girecek. Koy Fener'e arkasında iç koridorlarda iki oyuncuyla onlardaki tüm santraforlardan fazla iş yapar. Şu an kendi stilinde çok da iyi oynuyor ama malesef yapı itibariyle yalnız başına.
[ Son Düzenleme: 18 Ekim 2021, 03:27:55 Erman1903 ]

Çevrimdışı Nartallo

Sezon başından beri sakatlıklarla ve rotasyon fantezisiyle sabit bir 11 oluşturamadık.

Dengeli bir 11 kurup birkaç maç oynarsak, oyun ritmini ve hafızasını tekrar yakalar, toparlarız.

Yalnız, Hoca'nın ŞL sevdasını bırakıp biraz ayağının yere basması lazım.

Kaç senedir Avrupa'da yokuz, Avrupa'da başarı süreklilikle gelir.

Üç sene ŞL seviyesinde oynamayıp 4. sene ŞL'de tur atlayamazsın, 2. tur olmaz. Bu sene için üçüncü olup yola devam etmek başarıdır.

Çevrimiçi levitate

?t=KB3AoL42tO9bhGqzep_e1A

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Ömer Kaan

?t=KB3AoL42tO9bhGqzep_e1A

Destekliyorum, derbi daha önemli Rıdvan boşa yorulmasın hafta sonu enerjisine çok ihtiyacımız var.

Çevrimiçi levitate

Destekliyorum, derbi daha önemli Rıdvan boşa yorulmasın hafta sonu enerjisine çok ihtiyacımız var.
tek bacağı olsa bile rıdvan oynasın diyorum
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

?t=DSYs-ESr9yC3EoGnUB84oA

Çevrimdışı can1903

Allah akıl fikir versin. (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Necmi

boşa konuşuyoruz bugün yaşadıklarımız sergen hocanın röportajında vardı
aynen söyledikleri şl önemli uefanın bir önemi yok lig ikinci yarı başlıyor
yani ilk yarı ligi sallamıyorum dedi ve sallamıyor
hoca sallamazsa oyuncuda sallamaz tek derdi kendini şl de gösterip avrupa takımlarının dikkatini çekmek
bunu ligde yapamaz şl eline bir daha geçmeyecek fırsat
bu sene geçen seneye benzemez ilk yarı kaybedilen puanlarla ligi kaybederiz ama bence umrunda değil bu
saçma sapan rotasyonların açıklaması yok
kadroda alex varsa ozi oynamaz ne kadar kötü olursa olsun oziden daha kötü olma ihtimali yok
atiba iki yıldır 8 oynadığı bütün maçlarda çok kötüydü artık gücü orda oynamaya yetmiyor
iki yıldır bunu göremeyen adam hoca diye beşiktaşın başında olmasın oziden medet uman
yürüsün gitsin aynı anda ikisini sahaya sürüp orta sahayı emanet eden hoca falan değildir
şu takımın başında olsam kafamda 100 tane seçenek olur orda oynatmak için ama atiba ozi seçeneği bunlardan biri olmaz
ilk yarı böyle çıkıp maçı çökertiyorsun ikinci yarı takım iki katı efor harcıyor gireni çıkartmak için
üstelik savunmada daha fazla risk alıyor her zaman kedi plav yemez
yarın kaybedersek ilk defa üzülmeyeceğim sanırım şl umrumda değil hiç bir zaman olmadı ordan gelecek tek iyi şey katılım parası koy parayı cebine gerisini salla gitsin ama hocalarla olmaz bu iş adamların kariyer planlaması içinde bir numarada.

Çevrimdışı Erman1903

N'Sakala oynamasında problem yok, Rıdvan'ın kafasında savunma yapmak yoktu son maçta biraz kendine gelsin. Kalede tandemde sezonu kimle yürümeyi düşünüyorsan onları oynat, Josef yerine Necip, sol kenarda ligde kiminle yürüyeceksen yedeğini koy, Salih ya da Can'ı merkeze koy istersen ikisi birden, Oğuzhan efendiyi yedekten al. Sağ kanatta pideci oynasın, yedeği olsa Rosier'i bile kullanma derim.

İkinci yarı alabiliyorsan Bats Mats bir asın yerine Alex'i koy, Pjanic'i de atarsın sonradan biraz cigerleri açılsın.

Yemişim senin ŞL'ni git yenil, o derbiyi kazanacaksın, kaybedersen Abdullah'a yaptığım tarifeyi uygulayıp seni ortadan ikiye böleceğim - medyaya geri döner bir daha bu kulübün kapısının önünden geçemezsin.
[ Son Düzenleme: 18 Ekim 2021, 16:58:28 Erman1903 ]

Çevrimiçi Necmi

N'Sakala oynamasında problem yok, Rıdvan'ın kafasında savunma yapmak yoktu son maçta biraz kendine gelsin. Kalede tandemde sezonu kimle yürümeyi düşünüyorsan onları oynat, Josef yerine Necip, sol kenarda ligde kiminle yürüyeceksen yedeğini koy, Salih ya da Can'ı merkeze koy istersen ikisi birden, Oğuzhan efendiyi yedekten al. Sağ kanatta pideci oynasın, yedeği olsa Rosier'i bile kullanma derim.

İkinci yarı alabiliyorsan Bats Mats bir asın yerine Alex'i koy, Pjanic'i de atarsın sonradan biraz cigerleri açılsın.

Yemişim senin ŞL'ni git yenil, o derbiyi kazanacaksın, kaybedersen Abdullah'a yaptığım tarifeyi uygulayıp seni ortadan ikiye böleceğim - medyaya geri döner bir daha bu kulübün kapısının önünden geçemezsin.
ben söylediğimde genç düşmanı oluyorum
adam doksan dakika rakibini karşılamak yerine dönüşlerde arkasında koşmak zorunda kaldı
doğru koşsa yine iyide rakibin sağından koşmak nedir
millet iki orta açımca ilerde birşeyler yapıyor görününce rıdvan çok iyi diyor ama çocuğun bek oyuncusu olduğunu unutuyorlar larin girdikten sonra rıdvandan fazla savunma yaptı
bunları söyleyince rıdvan düşmanı oluyoruz iki bekin çıkınca stoperlere geniş alan kalıyor
onlarda hata yapıyor vida rıdvan yerinde olmadığı için onun alanını kapatmaya koştu ve merkezde iki başakla bomboş kaldı
savunma dengesini alt üst ediyor soran olursa iyi oynuyor diyelim

Çevrimdışı Erman1903

ben söylediğimde genç düşmanı oluyorum
adam doksan dakika rakibini karşılamak yerine dönüşlerde arkasında koşmak zorunda kaldı
doğru koşsa yine iyide rakibin sağından koşmak nedir
millet iki orta açımca ilerde birşeyler yapıyor görününce rıdvan çok iyi diyor ama çocuğun bek oyuncusu olduğunu unutuyorlar larin girdikten sonra rıdvandan fazla savunma yaptı
bunları söyleyince rıdvan düşmanı oluyoruz iki bekin çıkınca stoperlere geniş alan kalıyor
onlarda hata yapıyor vida rıdvan yerinde olmadığı için onun alanını kapatmaya koştu ve merkezde iki başakla bomboş kaldı
savunma dengesini alt üst ediyor soran olursa iyi oynuyor diyelim

Bana göre Rıdvan lige müthiş başladı, şu son maça kadar maçların hemen hepsinde performansı iyiydi. Yaptığı bazı hataları dışarıda tutuyorum hata yapmayan savunmacı yok. İyi oynasa da bence genç oyunculara hakkını vermiyorsun gibi geliyor abi ama açıkçası ben de verdiğime pişman oldum.

Taraftar sevdiği oyuncunun yanlışlarını görmez bu olay malesef var 3-0'dan verdiğimiz maçta da kalede Ersin vardı. Vida da Welinton gibi şu son maçta hatalıydı ama bir kişi yok söyleyen. Ghezzal kendi başına top oynama derdinde, Rosier ise ipini kuşak yapmış oynuyor bunlara eleştiri olmaz.

Çevrimiçi Samet Ç

boşa konuşuyoruz bugün yaşadıklarımız sergen hocanın röportajında vardı
aynen söyledikleri şl önemli uefanın bir önemi yok lig ikinci yarı başlıyor
yani ilk yarı ligi sallamıyorum dedi ve sallamıyor
hoca sallamazsa oyuncuda sallamaz tek derdi kendini şl de gösterip avrupa takımlarının dikkatini çekmek
bunu ligde yapamaz şl eline bir daha geçmeyecek fırsat
bu sene geçen seneye benzemez ilk yarı kaybedilen puanlarla ligi kaybederiz ama bence umrunda değil bu
saçma sapan rotasyonların açıklaması yok
kadroda alex varsa ozi oynamaz ne kadar kötü olursa olsun oziden daha kötü olma ihtimali yok
atiba iki yıldır 8 oynadığı bütün maçlarda çok kötüydü artık gücü orda oynamaya yetmiyor
iki yıldır bunu göremeyen adam hoca diye beşiktaşın başında olmasın oziden medet uman
yürüsün gitsin aynı anda ikisini sahaya sürüp orta sahayı emanet eden hoca falan değildir
şu takımın başında olsam kafamda 100 tane seçenek olur orda oynatmak için ama atiba ozi seçeneği bunlardan biri olmaz
ilk yarı böyle çıkıp maçı çökertiyorsun ikinci yarı takım iki katı efor harcıyor gireni çıkartmak için
üstelik savunmada daha fazla risk alıyor her zaman kedi plav yemez
yarın kaybedersek ilk defa üzülmeyeceğim sanırım şl umrumda değil hiç bir zaman olmadı ordan gelecek tek iyi şey katılım parası koy parayı cebine gerisini salla gitsin ama hocalarla olmaz bu iş adamların kariyer planlaması içinde bir numarada.
Sergen o kafayla biraz zor gösterir kendini Cl'de Avrupa kulüplerine olan bizim lig şampiyonluğuna olacak bize Lucescu tarzı hedefimizin en azından bir 5 sene sadece yerel başarı olduğunu anlatabileceğimiz ve o hedefi kabul ettirebileceğimiz hoca lazım bir türlü denk gelmedi bu kafa bir hoca ilk sene şampiyonluk yaşayan ikinci sene sapıtıyor.

Çevrimdışı Orhan_

Eksik meksik hikaye babo, geçen sezonki kadroyu herkes biliyor ne bir Pjanic ne Teixeiran vardı Ljajic Mensah Dorukhan gibi adamlar oynuyordu, yine sağ bekinin yedeği yoktu, yine Töre, yine Atiba, Oğuzhan vs yedeksiz Josef. Şampiyon olacağın varsa şimdiki kadro yeter de artar bile. Biz takım ruhunu göremediğimiz için bu tip şeyleri konuşuyoruz, hee aslında bazıları çok ufak sorunlar değil mantık hataları var ama çok daha büyük olsalar da takım ruhuyla bunları tolere edersin önceden yaptığın gibi. Geçen sezon bu takım çok kötü maçlar oynadı ama hiçbir zaman kendi başına oynamaya çalışan Dorukhan harici laubali olan oyuncu görmedik.

Bunları konuşmak lazım aksi durumlarda ya da takım için iyi şeyler ne zaman söylense ayağımız takılıyor malesef bizim insanımız başarıyı yönetmeyi sindirmeyi bilmiyor. Takım düzelsin de ben kötü olayım sıkıntı yok.

Maç içinde ben de deliriyorum vs. ama biraz daha sabıra ihtiyacımız var. Sergen hayatında ilk defa böyle bir oyuncu topluluğu yönetiyor. Ne kaşarlanmış hocaların böyle durumlarda nasıl çuvalladığını gördük. Sergen değil de daha deneyimli bir adam olsaydı o vakit haklısın derdim, gömelim derdim ama hoca da duruma çok aşinaymış gibi durmuyor. Bir bakalım, belki düzelir, inşallah düzelir. Yoksa olan yine bize olacak.
Senin kötü olacağın bir durum vs de yok ki kardeşim ortada. İstediğini, istediğin gibi konuş. Düşüncelerimizi söylüyoruz. Ancak aklındakileri genel kanun gibi deklare etmeye başlarsan kavga ederiz :D.

Çevrimdışı Erman1903

Maç içinde ben de deliriyorum vs. ama biraz daha sabıra ihtiyacımız var. Sergen hayatında ilk defa böyle bir oyuncu topluluğu yönetiyor. Ne kaşarlanmış hocaların böyle durumlarda nasıl çuvalladığını gördük. Sergen değil de daha deneyimli bir adam olsaydı o vakit haklısın derdim, gömelim derdim ama hoca da duruma çok aşinaymış gibi durmuyor. Bir bakalım, belki düzelir, inşallah düzelir. Yoksa olan yine bize olacak.
Senin kötü olacağın bir durum vs de yok ki kardeşim ortada. İstediğini, istediğin gibi konuş. Düşüncelerimizi söylüyoruz. Ancak aklındakileri genel kanun gibi deklare etmeye başlarsan kavga ederiz :D.

Gömmelik bir durum yok henüz ama bu ihaleden bizi çıkaracak olan hoca, tehlikeli sulardayız. Ben birçok şeye 2 kupalı olduğu için konuşmuyorum yoksa başkası olsa itiraz edeceğim çok şey olur. Bu ülke insanına rahat, övgü vs yaramıyor geçen sezon başında da ne zaman eleştiriler ağırlaştı o zaman takım toparladı. ŞL maçlarında ne olduğu beni ilgilendirmiyor, isterse full kadro çıksın ama derbide şu son maçtaki gibi görüntüye tahammülüm olmaz o maçtan 3 puan alınması gerekiyor ama 0 puanı alıp oturursak Avcıya uyguladığım tarifeye geçeceğim.

Çevrimdışı celiker1

Daha once burada Teixeira,Ghazzal,Batsuhayi'den hangisi penalticimiz olur tartismasi yapmis ve Teixeira,Ghazzal,Batsuhayi siralamasinda mutabik kalmıştık cogunlukta.Uc oyuncuda sahadayken Başak macinda Batshuayi'nin atması umarım son dakikaların saskinligindandir.Yanlış hatırlamiyorsam Batshuayi'nin attığı 6 penaltinin 3 tanesini kaçırmak gibi kötü istatistiği vardı.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı murat baltacı

Bu sene bizim yönetimin bu kadar haksızlığa rağmen sessiz kalıp Koç'un normal bir maçta bu tepkiyi vermesi normal değil bu kadar transfer yapıp kadro kurup masada kaybetmek zorumuza gider.

Yarışta fener ve trabzonla gitmek işimize gelir fenerle derbiyi lig sonu içerde oynayacağız normal hakem yönetimiyle Trabzon'u bile yenemediler bizede dayanamazlar Trabzon zaten ligin sonunda eli ayağına dolaşır gs yi saf dışı bırakıp fenerle Trabzon'a ufak fark atıp son düzlüğe girersek güle oynaya şampiyon oluruz ama oyunu düzeltmek ve sessiz kalmamak şartiyla.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı murat baltacı

Bu arada derbiyi neden pztesi oynuyoruz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı kaan1903

Umut Meraş oynasın ne Nsakalası Allah aşkına. Ayrıca Bana göre ideal 11 böyle olmalı şu kadroyu sahada aynanda oynarken görmeyi çok isterim.
——————-Mert——————
Rosi Welinton Montero Umut
——————Josef——————
———-Can———-Pjanic
Ghezzal————————Teixeira
 —————-Batshuayi ———-

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sorun bu. Eveleyip gevelemeye gerek yok...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Uzun süre sonra ilk defa Beşiktaş'ı izlemek istemiyorum. Bu sadece futbol da değil tüm branşlarda. Sahada eski çaba ve tribünlerde o eski adanmışlık yok. Zaten eski zaferlerle dolu haftalar da yok. Her branşta kayıbız. Teşekkürler yönetim  :claps:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı goktasoktay

Sorun bu. Eveleyip gevelemeye gerek yok...

Heh, aynen. Yalnız senin hocanın da taktik bilgisi olması lazım. Bence o hiç yok ki sergende? Nasıl olacak o iş?

Çevrimiçi Samet Ç

Tribüne çağırıp alkışlamaya devam hatanın kendisinde olduğunun hala daha farkında değil.

Çevrimiçi levitate

...
[ Son Düzenleme: 19 Ekim 2021, 22:27:20 Samet Ç ]

Çevrimdışı goktasoktay

?t=QFkvw-ipQNmi2Bobb9PhBA

...
Ego… kendini mükemmel zannediyor maalesef…

Çevrimdışı AigleBordeaux

Tribüne çağırıp alkışlamaya devam hatanın kendisinde olduğunun hala daha farkında değil.
dedigim cikti  :D
oyuncular yakinda hocayi yerler
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Etiketler: