2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 141 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1815070 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı sefaköykartali

anlaşmamanın yolunu arıyorlar herhalde
200 300 bin yüzünden hiçbir hoca ŞL arenasından vazgeçme aptallığını yapmaz. Şu anda bjkden ayrılsa çalıştırabileceği takım yok. Bence mevzu tamamen yönetimsel.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Yaşını almış parası var diye seçilen yöneticilerden gına geldi artık. Bize genç, başarıya aç, egosu düşük yöneticiler lazım. Futbolcular için kullandığımız ifadeleri artık yöneticiler için de kullanmalıyız bence  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Küçüldüğün zaman sadece giderlerin değil gelirlerin daha hızlı küçülür azalan gelirle borçlar nasıl ödenecek
Daha geldiklerizaman söyledim beşiktaşın büyüklüğünün farkında değil bunlar
Aynen büyüyeni de gördük aldığı yersen 3 kat borç bırakıp 20 milyona takım kurup hocayla anlasip 2 ay sonra gitti.

Çevrimdışı tuncaboylu

Küçülme, küçülmeme konusu değil mesele.

Oyuncu giderlerini azaltabilirsin, bundan doğal bir şey yok.

Mesele, bu adamların küçük hesapları.

Larin'la konuşuyorlar, sözleşmeni aynı şartlarda 1 sene daha uzatalım diyorlar.

Costa'ya gidiyorlar, Koita'nın aldığı sözleşmeyi öneriyorlar.

Rosier'i haftalardır bitiremiyorlar, adam Marsilya'ya sinyal gönderiyor.

Sergen'le para pazarlığını bitiremiyorlar.

Larin'e neden 1 sene öneriyorsun, kabul etmeyecek işte.

Bütçen 1.5 milyonsa, Costa'ya gidilmez.

Rosier'i kaçıracaksınız, adam kalmak istiyor diye haftalarca sizi beklemez.

Sergen'le neyin pazarlığını yapıyorsunuz hala?

Çevrimdışı savaş altay

1 sene sözleşme isteyen adam kulüpte transferde vs. tam yetki istiyor diğer taraf zaten Sergen'i başından beri istemiyordu taraftar baskısı ve mecburiyetten getirdiler bu işin sonu kötü olan bizim önümüzdeki seneye olacak 10 tane transfer lazım yönetimi ayrı havalarda hocası ayrı havalarda sorsan hepsi Beşiktaş'ı düşünüyor.
Iste dogru mesaj. Her iki tarafta da sikinti var.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Aynen büyüyeni de gördük aldığı yersen 3 kat borç bırakıp 20 milyona takım kurup hocayla anlasip 2 ay sonra gitti.
Geçmiş geçmişte kaldı. Mevcut yönetimi eski yönetimler üstünden savunmak mantıklı değil. Her iki yönetimin de hataları olduğu kadar başarıları da var. Mevcut yönetimin de mali bir başarısını göremedik. En azından o dönemde sponsor ve reklam gelirlerimiz yüksekti. Şİmdi Beşiktaşlı para babalarına el açıyoruz sponsor olsunlar diye. Taraftardan para dileniyoruz para versin diye. Şampiyonluk tshirtümüzde bile tag koymuşuz. Başarı gelmiş hala para isteniyor taraftardan. Sana mantıklı geliyorsa tüm bunlar tamam  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı savaş altay

Sergen neyin pazarliginda?

Çevrimdışı tuncaboylu

Sergen'in transferde daha fazla yetki istemesinde yanlış bir şey yok.

Adam devre arasında Hulk diye yalvardı, yakın paraya sakat Cenk'i getirdiniz, yarışın en kritik yerinde santraforda Töre'yle oynamak zorunda kaldı.

Sergen'in talep ettiği adamlardan mantar çıkan da olmadı.

O zaman neyin savaşı veriliyor şu anda?

Çevrimdışı MUSTAFA_

Iste dogru mesaj. Her iki tarafta da sikinti var.
Anlaşma veya anlaşamama durumu tek taraflı olmaz. Bence sıkıntıyı oluşturan ve sıkıntı Sergen'de gibi algı yaptıran yönetim. Sergen sezon sonu yaptığı açıklamalarda mali durumun farkında olduğunu, meselenin para olmadığını belirtmişti zaten. Gidip de 10 isismli oyuncu alın diyeceği de yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Neyin pazarlığıysa, anlaşsınlar artık.

Çevrimdışı Erman1903

Çok bir pazarlık durumu yok kardeşim böyle durumlarda baştakiler sorumludur oturup hocanla işi çözeceksin. Her şeyden öte yaklaşımla alakalı bir problem gözüküyor o olmayınca Para - Yetki işin bahanesi.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Niye sadece Sergen pazarlık yapıyormuş gibi düşünülüyor? Bu yönetim antremana çıkardığı futbolcuyla 1 hafta sözleşme imzalayamadı. Siz neyden bahsediyorsunuz? Ortada bir anlaşma konusunda sürenin uzaması durumu varsa bunun Sergen'den önce yönetimden kaynaklandığını düşünürüm ben  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Pazarlık böyle yapılır, biz bilmiyoruz :tabe:
Fikret Ormanı arar olduk desek abartmamis olmayız valla. Tamam ayağımizi yorganımiza göre uzatalim da bu kadarı fazla artık kusacagız .

Şampiyon olduğumuz sezonda transfer yetkisi yüzünden hoca ile anlaşamıyoruz.
Bu adamlar milyon dolarlık şirketleri nasıl yönetiyorlar aklım almıyor.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Hocanın transferde tüm yetkileri ele almak istediği bilgisi net mi arkadaşlar. Yani burda kaynak nedir. Zira görüşmeler ile ilgili kamuoyuna söylenen işte olmadı haftaya tekrar görüşülecek minvalinde oluyor. Her halükarda bir ayda bir işin olacağı varsa olur veya olmaz. Tam bir skandal.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Sergen Hoca ile devam edilmez ise ilk seyircili maçta yıkarız o stati.
Demirören'e yapılanın 10 katı yapılır ona göre ANC.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hocanın transferde tüm yetkileri ele almak istediği bilgisi net mi arkadaşlar. Yani burda kaynak nedir. Zira görüşmeler ile ilgili kamuoyuna söylenen işte olmadı haftaya tekrar görüşülecek minvalinde oluyor. Her halükarda bir ayda bir işin olacağı varsa olur veya olmaz. Tam bir skandal.
Bu durum kesin değil. Duyumcular böyle söylüyor. İşin içerisine kötü niyetli A'lı kanalı da katabiliriz. Olasılıklar üstünden Sergen'i karalıyorlar. Bunu mamalı twitter hesapları da köpürtüyor. Yöneticiler de ortalığı karıştırmak için gizemli havası verilmiş ama hedefi belli tweetler atıyorlar. Sonra anlaşamadı, görüşülmedi haberleri servis ediliyor sürekli. Bu yönetimden bir şey olmaz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı savaş altay

Niye sadece Sergen pazarlık yapıyormuş gibi düşünülüyor? Bu yönetim antremana çıkardığı futbolcuyla 1 hafta sözleşme imzalayamadı. Siz neyden bahsediyorsunuz? Ortada bir anlaşma konusunda sürenin uzaması durumu varsa bunun Sergen'den önce yönetimden kaynaklandığını düşünürüm ben  :tabe:
3 yillik teklife karsilik 1 yillik sozlesme isteyen de sergen. Burada garip bir durum yok mu? Ben lafa bakmiyorum yapilan ise bakiyorum. Para konusunda racon kesen de sergen masada para konusuluyor hala. Ben de tabloya baktigimda sergen daginik ortami sonuna kadar kullaniyor goruyorum.
3 yillik teklifi neden kabul etmedi sergen, bana bunu bir kisi aciklasin ya. 3 yillik teklifi kabul etseydin ve oradan acsaydin bu pazarlik, kapris kapisini agzimi acmazdim. Konusalan mevzu 1 yillik anlasma uzerinde hem de 😑 
Beyler ben cok erken gordum bunu ve gozumu actim, size de tavsiye ederim.

Çevrimdışı Erman1903

Tam yetki demek ne kadar doğru olur bilemem ama bence mantıklı bir yönetici varsa o konuda kendisiyle orta bir yolabilir. Ufak tefek şeylerden sorun yaratıyoruz. Hocanın bu konudaki sıkıntısı Balotelli - planlarında yokken Montero gelmesi Cenk gibi durumlar, tercih kararının kendisinde olması. Bütün çalışmayı ben yapayım demek istediğini pek sanmıyorum, uğraşmak istemez o öyle şeylerle. Kendisinin haberi olmadan bir oyuncuyla 2 ay uğraşılıp sonra aldık diye önüne getirilmesini sevmiyor olabilir bu doğal. Ama kendisinin de hataları var iki tarafın da hatalarını kabul edip bunu bir sisteme oturtması zor bir şey değil, Türkiye'de işler böyle yürümüyor herkesin bir tanıdıkları vb var.

İşin bu kadar uzaması artık Sergen'den çıkmış durumda, o bizim hocamız değil yönetimin halletmesi gerekiyor. Bu işin uzamasının mantıklı hiçbir cevabı yok.

Çevrimdışı can1903

Hoca da yönetim de çok suçlu ikisi de taraftar gözünde kredilerini yiyorlar.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi tolga1903

Abi her şeyi anlarım da bu sergen konusunda salt yönetime çakmak doğru değil bence ben de yönetime kızıyordum tutamayacaklar diye ama sergen hiç kulübe aidiyeti varmış gibi davranmıyor kusura bakma. Bize söylenen ve bildiğimiz sergen 1 senelik sözleşme istiyor, transferde tam yetki istiyor, 1.5 milyon euro veya daha fazla ücret istiyor tam rakam belli değil. Zaten bahsedilmiş ancak tekrar belirtmekte fayda var hem 1 sene sözleşme isteyeceksin hem de planlamayı ben yapayım diyeceksin dingonun ahırı değil burası. Taraftar sana taparcasına seviyor bu kulüple var olmuşsun ilk kupanı burada almışsın nedir yani bu kadar istek istek istek bitmedi sergen'in istekleri nereye gidecek anlaşamazsa fener'i falan mı bekliyor nedir yani sabah akşam yönetime gömülüyor bir allah kulu da neyin pazarlığını yapıyorsun yeter demiyor. "Geçen sene Beşiktaş ile para pazarlığı mi yaparım ben" diyen de bu adamdı.

Yani yönetimi biliyoruz oyuncu alma oyuncu satma limit konusunu bahane etme gibi çok sıkıntılı bir yönetime sahibiz ancak hoca da bir kendine gelmesi lazım taraftarın kendisine olan sevgi ve güvenini yönetime sözleşme uzatırken koz olarak kullanıyor gibi geliyor ve bu bizim için hiç sağlıklı bir ilişki olmayacak böyle giderse.

Çevrimdışı tuncaboylu

3 yillik teklife karsilik 1 yillik sozlesme isteyen de sergen. Burada garip bir durum yok mu? Ben lafa bakmiyorum yapilan ise bakiyorum. Para konusunda racon kesen de sergen masada para konusuluyor hala. Ben de tabloya baktigimda sergen daginik ortami sonuna kadar kullaniyor goruyorum.
3 yillik teklifi neden kabul etmedi sergen, bana bunu bir kisi aciklasin ya. 3 yillik teklifi kabul etseydin ve oradan acsaydin bu pazarlik, kapris kapisini agzimi acmazdim. Konusalan mevzu 1 yillik anlasma uzerinde hem de  
Tüm futbolculara 1 senelik sözleşme öneren yönetimin, Sergen'e 3 yıllık sözleşme önerdiğine inanmıyorum ben.

Adamlar Larin'e bile 1 yıl sözleşme uzatma teklif etmişler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Abi her şeyi anlarım da bu sergen konusunda salt yönetime çakmak doğru değil bence ben de yönetime kızıyordum tutamayacaklar diye ama sergen hiç kulübe aidiyeti varmış gibi davranmıyor kusura bakma. Bize söylenen ve bildiğimiz sergen 1 senelik sözleşme istiyor, transferde tam yetki istiyor, 1.5 milyon euro veya daha fazla ücret istiyor tam rakam belli değil. Zaten bahsedilmiş ancak tekrar belirtmekte fayda var hem 1 sene sözleşme isteyeceksin hem de planlamayı ben yapayım diyeceksin dingonun ahırı değil burası. Taraftar sana taparcasına seviyor bu kulüple var olmuşsun ilk kupanı burada almışsın nedir yani bu kadar istek istek istek bitmedi sergen'in istekleri nereye gidecek anlaşamazsa fener'i falan mı bekliyor nedir yani sabah akşam yönetime gömülüyor bir allah kulu da neyin pazarlığını yapıyorsun yeter demiyor. "Geçen sene Beşiktaş ile para pazarlığı mi yaparım ben" diyen de bu adamdı.

Yani yönetimi biliyoruz oyuncu alma oyuncu satma limit konusunu bahane etme gibi çok sıkıntılı bir yönetime sahibiz ancak hoca da bir kendine gelmesi lazım taraftarın kendisine olan sevgi ve güvenini yönetime sözleşme uzatırken koz olarak kullanıyor gibi geliyor ve bu bizim için hiç sağlıklı bir ilişki olmayacak böyle giderse.
Adam yetkiyi hakediyor mu, evet ediyor. İstediği Hulk yerine sakat Cenk'i aldılar, Aboubakar'la yaptıkları alengirli sözleşme yüzünden, Sergen ligin son bölümünde onu da oynatamadı. Yetki istemesinde bir mahsur mu var?

Biraderim Sergen 1 yıllık istiyorsa, 1 yıllık versinler.

Adamlar takımın yarısını kiralık oyuncularla doldurdular, 2 senelik sözleşme imzaladıkları oyuncu olmadı daha. (Josef'le bile 1 senelikti, sene ortasında uzattılar)

Sergen'e 3 yıl önermişler güya, Allah bilir son 2 sene bedava yönetmesini teklif etmiş olabilirler.

Çevrimdışı MUSTAFA_

3 yillik teklifi neden kabul etmedi sergen, bana bunu bir kisi aciklasin ya. 3 yillik teklifi kabul etseydin ve oradan acsaydin bu pazarlik, kapris kapisini agzimi acmazdim. Konusalan mevzu 1 yillik anlasma uzerinde hem de 😑 
Sözleşmenin bir bağlayıcılığı yok ki büyük takımlarda. O durumu açıklamıştı sezon sonu bir söyleşisinde. Para konusunu da açıkladı yeterince. Ben bu çıkan haberlerin doğruluğunu sorguluyorum. Bence herkes sorgulamalı. Türkiye'de bağımsız, tarafsız bir medya yok.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı savaş altay

Tüm futbolculara 1 senelik sözleşme öneren yönetimin, Sergen'e 3 yıllık sözleşme önerdiğine inanmıyorum ben.

Adamlar Larin'e bile 1 yıl sözleşme uzatma teklif etmişler.
Abi bu bilgi baya net yayildi. Biz de gelen haberler uzerinden konusuyoruz tabi. Sergen aksi durumlarda konusmaktan cekinmeyen bir kisi, yalan varsa bu isin icinde sergen zaten ziplar, hic endise etmiyorum o konuda. Simdi oyuncularin sozlesme islerini karistirmadan gitmek lazim. Yeri geldiginde yatiririz masaya fakat konu sadece sergen su an. Yoksa yonetimin eksiklikleri sergen mevzusunun uzerini ortecek her zamanki gibi.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu kadar yetersiz₁ yönetimi ileride arayacağımı kesinlikle düşünmüyorum ama daha iyi bir yönetimle Sergen Hoca'yı her zaman isteyeceğim.