Beşiktaş 2014/15 Futbol Dönemi Başladı (Kamp Dönemi)
Beşiktaş 2014/15 Futbol Dönemi Başladı (Kamp Dönemi)

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2014/15 Futbol Dönemi Başladı (Kamp Dönemi)  Beşiktaşımız, 2014-15 sezonu hazırlıkları için bu sabah toplandı ve ilk antrenmanını yaptı.   Beşiktaş, 40 günlük tatilin

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2014/15 Futbol Dönemi Başladı (Kamp Dönemi)  [Okunma sayısı 40886 defa] Beşiktaş 2014/15 Futbol Dönemi Başladı (Kamp Dönemi)

Çevrimdışı salih

Çevrimdışı Q

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Q

Çevrimdışı capo di capi

Pek ışık yok takımda. Ba değil C.Ronaldo olsa gol atamaz. Besleyemiyorlar forveti. Ne orta, ne şut, ne pozisyon var.  :akuma:
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı Q

Çevrimdışı scape_bjk

Çevrimdışı İmansız26

Serdar Sol Ayakla Bile orta Kesti Ya  Valla Gelişme Var 26 yaşından sonra gelişecek Adam :)
Tabutumuz Siyah-Beyaz

Çevrimdışı capo di capi

Atınç maşaallah koç gibi. Allah nazarlardan saklasın.
Süleyman Seba Ölümsüzdür

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Q

Çevrimdışı Q

Beşiktaşımız, hazırlık maçında karşılaştığı KV Oostende’yi 2-0 yendi.

Başkanımız Fikret Orman, İkinci Başkan ve Futbol Şubesi Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Futbol Dış İlişkilerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Erdal Torunoğulları ve Futbol A Takımı'ndan Sorumlu Yönetim Kurulu Üyemiz Mete Vardar ile yeni transferimiz Demba Ba, karşılaşmayı tribünden takip ettiler.

Siyah-beyazlılarımız mücadeleye; Tolga Zengin, Serdar Kurtuluş, Ersan Gülüm, Pedro Franco, Ramon Motta, Necip Uysal, Atiba Hutchinson, Kerim Frei, Olcay Şahan, Cenk Tosun ve Mustafa Pektemek onbiriyle başladı.

Mücadeleye iki ekip de düşük tempoda başladı. Büyük bölümü orta alan mücadelesi şeklinde geçen devrede Mustafa Pektemek, Olcay Şahan ve Kerim Frei ile gol pozisyonları yakalayan takımımız skoru değiştiremedi. İlk yarı golsüz eşitlikle sona erdi(0-0).

Futbol Takımımız, mücadelenin ikinci yarısına Kerim Frei-Uğur Boral ve Pedro Franco-Tomas Sivok değişiklikleriyle başladı. İlk yarıya oranla daha etkili bir performans ortaya koyan siyah-beyazlılarımızda 60. dakikada Olcay Şahan-Filip Holosko ve Ramon Motta-İsmail Köybaşı değişiklikleri oldu. Beşiktaşımız, aradığı golü Mustafa Pektemek ile buldu. 63. dakikada İsmail Köybaşı’nın asistinde ceza sahası içinde Cenk Tosun’dan seken topla buluşan Mustafa, şık bir vuruşla topu ağlara gönderdi(1-0). İlerleyen bölümde rahat bir oyun ortaya koyan siyah-beyazlılarımız, farkı ikiye çıkaran golü Tomas Sivok ile buldu. 82. dakikada gelişen atağımızda ceza sahası içinde oluşan karambolde topa sahip olan Sivok, meşin yuvarlağı ağlara gönderdi(2-0). Karşılaşmada başka gol olmadı ve Futbol Takımımız sahadan 2-0 galip ayrıldı.

Beşiktaşımız, yeni sezon hazırlıklarına yarın(20 Temmuz) TSİ 12.00’de basına açık yapacağı antrenmanla devam edecek.

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Q

Beşiktaş - Oostende Hazırlık Maçı 2 0 (Goller M Pektemek T Sivok) 19.07.2014

Çevrimdışı TØLGA

ARKADAŞLAR acil bir işim cıktıgı için cıkmak zorunda kaldım
twitterda linki paylaşmıştım normalde yasal bir şey değil biliyorsunuz
paylaştıkdan 10 dk sonra siliyorum linkleri dışarı çıkıcağım içinde
silmek zorunda kaldım yazan arkadaşlar olmuş geri dönemedim sorry :/
Böyle bir aşk yok
beşiktAŞK

Çevrimdışı Yakup

Bu akşam Hereford ile TSİ 19:00 da bir hazırlık maçı var. Maç BJK TV'den canlı yayınlanacak.
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı ZEKI

Hazirlik maci bjk tv de digiturk uzerinden canli yayinlaniyor 3-0 ondeyiz
[ Son Düzenleme: 21 Temmuz 2014, 19:40:17 ZEKI ]

Çevrimdışı ZEKI

3g uzerinden verildiginden yayinda kopmalar var surekli  :s20:

Çevrimdışı Efe

Cenk 3 tane yağladı cok gol atacak bu sezon insallah
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimiçi Kartal Ç

2. yarı oyuna giren ümit serdardan daha iyi. takılmadan izleyebiliğimiz kadar  :lol:

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı Q

:director: GOOOOLLL!
Mustafa Pektemek'in golü ile, Beşiktaş 4-0 Hereford
Dk. 62'   :hiho:

Çevrimdışı ZEKI

Çevrimdışı ALI RIZA

Etiketler: