3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük

Beşiktaş Forum|3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük Tarih : 28.08.2021 Saat : 21:45 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Onur Özütoprak VAR : Hakan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük  [Okunma sayısı 22029 defa] 3. Hafta Beşiktaş 1-0 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
22 [%81.5]
1 puan
1 [%3.7]
0 puan
4 [%14.8]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı GreenBook

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ersin çok güvenli oynadı çok beğendim.

Öyle ya da böyle 3 puan almalıydık şimdi milli ara takım olma zamanı.

Çevrimdışı EagleForce

3 hafta 7 puan. Milli araya gecen yila gore daha iyi giriyoruz. Hakemler ilk 3 hafta sikintili ama beklenmeyen birsey degil.

Çevrimiçi levitate

Ersin çok güvenli oynadı çok beğendim.

Öyle ya da böyle 3 puan almalıydık şimdi milli ara takım olma zamanı.
tam büyük takım kalecisi :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

3 puan onemliydi, cok rahat farka gidebilecegimiz bir maci daha ikina ikina bitirdik.

Ersin iyi mac cikardi, kalede guven verdi.

Orta sahamiz tam oturmadi ama aradan sonra degeelendirmek gerek takimi. Bazi oyuncularin zamana ihtiyaci var net belli.

3 macta gol yememis olmamiz sevindirici.

Çevrimdışı abdusta

Hersey anlasıldı.bu mac bize tff 8artı3 kuralına gore farklı arayısları sergenin yenşden yorumlaması gerektigini hatırlattı

Saygılar

Çevrimiçi qp 383

Ersin'i bu maç çok beğendim. Aldığı pozisyonlar durduğu yerler doğruydu.
Aslolan hayattır hayat da Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Sahada dayak yedik hakem izledi. Bugün takımın genel olarak pozisyon bitirme konusunda şanssızlığı vardı. Ersin, Batshuayi ve Ghezzal'ı beğendim.

Çevrimdışı Orhan_

Ne güzel koyduk... Takım henüz oturmamış ama hala son ana kadar mücadele mükemmel. Karagümrük motivasyon hakkının yarısını kullandı. Bundan sonra cehennemin dibi ligine düşsün.

Çevrimdışı can1903

Ersin bu işin cinliğini de öğrenmiş. Aslan kardeşim benim.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Umutcan Kaya

ersin iyiydi ayakları hala hala kötü
Sadece Beşiktaş

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Salih kardeşim hiç yakışmadı. Benzer sorumsuzluğu geçen sezon Nsakala yapmıştı şampiyon bitirmiştik. Umarım bu maç da bu seneki şampiyonluğun işareti olur.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı worns

çok değerli 3 puan bu. fizik olarak eksiğiz, 45 dk on kişi oynadık, bu hava şartlarında ve ligin bu döneminde en istenilmeyecek şey. takım müthiş bir efor gösterdi helal olsun maç bittiğinde kimsenin adım atacak hali kalmamıştır. üstelik karagümrük bu ligin en iyi takımlarından biri. geçen sene 10 kişi ve rosier'in 80de attığı golle gelen konya galibiyeti gibi bir 3 puan, erken olsa da ilerde hatırlanacaktır.

henüz takım olmadı bu arada. özellikle orta saha kurgusu hayli müdahaleye muhtaç. ama ortaya koyan karakter ve hücumcuların yetenekleri bence olması için gerekli her şeyin varlığını gösteriyor. bu takımdan olur.

Çevrimdışı Orhan_

Ersin Rıdvan hariç ben Ghezzal'ı çok beğendim. Koştura koştura pres yapması, ben yıldızım demeden takıma her anlamda katkı sunması muazzam. Böyle devam ederse maaşına laf edenleri çok fena boşa çıkaracak. Amin.

Çevrimiçi levitate

karagümrüğün hocası sassuolo ve de zerbi'ye özenmiş ama azıcık pres yiyince dağıldılar

10 kişi kaldığımızda da ne yapacaklarını bilemediler bomboş bir maç oldu bu yüzden
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

mert gelince ersin kaleci olduğunu anlamış beğendim bu gün
rıdvanla olmaz
takımın en kötüsü salihdi yada tek kötüsü diyelim kırmızı yiyerekte az daha bir çuval incirin içine edecekti

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu maç ayaklarıyla bariz bir hatası yok. Hatta güzel 1-2 defa güzel pas attı.
Oyunu yakından takip edip libero gibi arkaya sarkan toplara çıkış zamanlaması da çok iyiydi.

Çevrimdışı Orhan_

çok değerli 3 puan bu. fizik olarak eksiğiz, 45 dk on kişi oynadık, bu hava şartlarında ve ligin bu döneminde en istenilmeyecek şey. takım müthiş bir efor gösterdi helal olsun maç bittiğinde kimsenin adım atacak hali kalmamıştır. üstelik karagümrük bu ligin en iyi takımlarından biri. geçen sene 10 kişi ve rosier'in 80de attığı golle gelen konya galibiyeti gibi bir 3 puan, erken olsa da ilerde hatırlanacaktır.

henüz takım olmadı bu arada. özellikle orta saha kurgusu hayli müdahaleye muhtaç. ama ortaya koyan karakter ve hücumcuların yetenekleri bence olması için gerekli her şeyin varlığını gösteriyor. bu takımdan olur.

İzin varsa katılmak istiyorum (:
Bu azimle biz fena takım oluruz, inşallah.

Çevrimdışı Sinan23

Ohh. Geçen yıla göre bakarsak 3 maçta 3 puanımız vardı bu fiksturde. İlk 3 haftadan değilde aynı takımlar home/away bahsediyorum. Şimdi 7. Geçen seneden 4 fazlayiz.

Çevrimiçi levitate

mert gelince ersin kaleci olduğunu anlamış beğendim bu gün
rıdvanla olmaz
takımın en kötüsü salihdi yada tek kötüsü diyelim kırmızı yiyerekte az daha bir çuval incirin içine edecekti
rıdvanla olmaz mı nasıl olmaz abi harika oynadı işte

takmışsın rıdvana valla :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bir kaç kötü pası olsa da Larin'i sürekli bulduğu bir dönem vardı. O konuda da gelişim var gibi. Maçı da güzel soğuttu.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

rıdvanla olmaz mı nasıl olmaz abi harika oynadı işte

takmışsın rıdvana valla :D
Rıdvan iyi oynadığı her maçta sakatlanıyor. Umarım yine uzun süre sahalardan uzak kalmaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Necmi

Ersin Rıdvan hariç ben Ghezzal'ı çok beğendim. Koştura koştura pres yapması, ben yıldızım demeden takıma her anlamda katkı sunması muazzam. Böyle devam ederse maaşına laf edenleri çok fena boşa çıkaracak. Amin.
iyide savunma yaptı ama daha hazır değil birde çok pres yiyor takımın pas akışını kesmek için ona yükleniyorlar alex bir an önce devreye girmeli :D

Çevrimdışı Erman1903

Favorinin kim olduğunu hatırlattığımız bir maç oldu. Rosier belkide geldiğinden beri en etkili oyununu oynadı, maçın adamı. Görünüşe göre fazla bir fizik açığı yokmuş. Herkes iyiydi, aptalca kartları olmasa Salih'de önceki maçlarından iyiydi. Burası büyük takım, cezası bittiğinde kenara çekilmeli. Aklı başına gelince katkı verecektir.

Yarış adına çok önemli bir galibiyet, mücadele -oyuncularin 10 kişi kaldıktan sonra azmi ve yardımlaşması değerli emareler. Daha iyi şeyler de söyleyebiliriz ama şimdiden çok abartmamak lazım yarışın başı, fazlası pek iyi gelmiyor.

Çevrimiçi levitate

Rıdvan iyi oynadığı her maçta sakatlanıyor. Umarım yine uzun süre sahalardan uzak kalmaz.
bu maç çok zorladık yapacak bişey yok

maç sonu josefte kendini yere bırakmış 3 sakatımız var...

Etiketler: