15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş
15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş Tarih : 25.12.2022 Saat : 16:00 Stadyum : Kalyon Stadyumu Hakemler : Atilla Karaoğlan - Cevdet Kömürcüoğlu - Serkan Ok - Tugay Kaan

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7687 defa] 15. Hafta Gaziantep FK 1-1 Beşiktaş

Çevrimiçi murat baltacı

Atiba bitik neyi zorluyoruz nkoudu ile atiba çıkmalı
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Bu takım nasıl gol atacak? Sol bekin merkez orta sahanın hücum katkısı 0. Wegorts cenk'e asla top gelmiyor gedson daha geride konumlanması gerekirken santrafora yaklaştıkça etkinliği de düşüyor. Duran toplarda 0 tehdit zaten şu nkudu üstüne mı kurdun butun hucum planını gercekten şenol hocam?

Çevrimiçi tolga1903

Nkudu taç cizgisi dışında bekleyip dışarda buluşuyor topla böyle bir düşük oyun zekalı futbolcu daha görmedim ben. Şu muleka redmond falan girsin bir an önce kanser edecek bu takım

Çevrimiçi Talisca1903

gedsona faul yapıyorlar o halde bile yıkılmıyor tam topu alıp atağa ıkacak maxim denen zibidi yere yatıyor

Çevrimiçi murat baltacı

Nkoudu safi zarar wenilton ve necip arapasi deniyor sanki bir kişi eksik gibi oynuyoruz durarak oynuyoruz çünkü sorumluluk alan yok hareketlenen yok
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Talisca1903

ne pislik takım bunlar yahu faulu yapan figüredo yatanda o

Çevrimiçi kahyaoglueren

Takim baştan aşağı organizyon olmus maşallah :(

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi Talisca1903

kevin ilk 11 başlayınca beyin error veriyor 2. yarı redmond hamlesi gelebilir josef atiba değişikliğide iyi olur diyeceğim ama atibada gol işinde hep oluyor

Çevrimiçi tolga1903

Son saniyede hızlı hücum fırsatı yakalamış takım yemin ederim 0.5 hızda hücum edemediler. Rosier'in o ortası falan ne kadar iğrenç futbol oynuyor bu takım ya.

Çevrimiçi Mehmet57

Kurtarıcı Güneşball ☀️

Çevrimiçi murat baltacı

Şenol hoca bunun için mi geldin bizim zaten nkoudu ve arkaya adam kaçırma üzerine oynatan bir hocamız vardı orta sıra Anadolu takımının kalesine gidemiyoruz ne izliyoruz biz rakibin puan kaybetmiş oyuncularda hiçbir motivasyon yok
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Unnamed

Şenol Güneş güzellemesi yapanların uğramadığı başlıklar.

Çevrimiçi sEuL

30 tane orta yaptik hepsi rakibe, bir tane tehlike yaratamadik.

Çevrimiçi levitate

bizim duran toplarda bir eşşeklik var çok rastgele kullanıyoruz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi tolga1903

Şu ghezzal ne zaman dönüyor lütfen dönsün artık bir gram oyun aklı varsa o da bu herif sayesindeydi. Takım bangır bangır bağırıyor benim iq seviyem düşük diye dön artık be adam

Çevrimiçi sEuL

bizim duran toplarda bir eşşeklik var çok rastgele kullanıyoruz
Begenilmiyor ama Masuaku takimin en iyi duran top kullananlarindan. Bu kadar orta yapacaksak Umut’un ne isi var sahada

Çevrimiçi Mehmet57

Napiyor bu Valerien? Koskoca 45 dakikada sadece 108 isabetli pas nedir? Buyuk takim hocasi degil (!)

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Biz ne oynuyoruz ya biri anlatsın lütfen.

Bundan daha iyi oyunu VI'de oynatıyordu.

Şenol hoca bunun için mi geldi!!!

Çevrimiçi Talisca1903

herkes başlamış tekrardan Şenol Güneş sallamaya takım kötü oynamıyor ikinci yarı kevin çıkıp redmond girerbu maç çözülür sıkıntı yok

Çevrimdışı Ahmet Kömürcüler

ilk yari bi halt oynatmayip rezil edip son 20dk degisiklikle mac kazandiricaksan git huzuevinde sudoku coz minnet mi edicez.

senolu cok seviyorum bu gozlerin gordugu en iyi Besiktas donemini yasatti ama yeter be

(...) altyapinin en yeteneksiz topcusu necipten umuttan bin kat daha iyi oynar

2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi tolga1903

Begenilmiyor ama Masuaku takimin en iyi duran top kullananlarindan. Bu kadar orta yapacaksak Umut’un ne isi var sahada

Yerine oynattığı oyuncu alex telles değil ki umut meraş nesini beğenmiyor masuaku'nun? Tamam savunmada çok savruk hareketler yaptığı oluyor ama hücumda da umut meraş gibi yok hükmünde değil. Anlamsız yani bu adama takması süper ligde en az 15 takımda oynayamaz şu umut meraş

Çevrimiçi levitate

kullanan oyuncudan çok planda sıkıntı var, herkes çok alakasız yerlerde takılıyor

topu ön direğe atıyoruz ama en kısa oyuncuları oraya koymuşuz mesela
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

vayy başalmış tekrardan VI güzellemeleri 6 maçta 1 galibiyet almış istanbul giresun gibi takımlara oyun olarak ezilmiş adama ne hayranlık varmış yahu yardımcısı  6. lige imza attı beğenenler oradan izlesinler

Çevrimiçi levitate

bunu dediğime inanamıyorum ama dele ve redmond çözer bu maçı, alakayı sormayın

edit: redmondu soktu hehe

Etiketler: