Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

COB ve 157 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1791176 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ts aleni kollanmaya devam ediyor Perez5. dk adamın suratını kan içinde bıraktı Frat ve Var devam ettirdi.Hüseyin Kubilay gole giderken önüne atlayıp düşürdü hakem kendince bir şeyler anlatıyor pozisyonla ilgili hadi abicim hadi ya bu nedir böyle Ts devam edemeyecek vallahi ama felaket kollanıyor
O iş sezonun ilk haftalarında netleşti zaten. Fırat'ın hala maç yönettiği bir ülkeden bahsediyoruz.  Sonuç belli, sadece kendimizi oyalayıp haftaları tüketiyoruz.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı worns

giresun, diarra ve traore gibi kalburüstü oyuncularının yokluğuna karşın gs'yi 1-0 yendi.

sezon genelinde beğendiğim ayağı düzgün sol stoper alexis perez muazzam oynadı.

Çevrimdışı mrred

Yaaa demekki neymis Avcı looser degilmis. Adamın basarilarini ancak uzaktan izlersiniz. Herife diaby burak yilmaz caner ljajic falan verdik adam yine de bir seyler becerebildi sonra yere yatsana ile gonderdiniz. Asıl gonderenler yere yatsin dicem de yatacak yerleri yok!
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Yaaa demekki neymis Avcı looser degilmis. Adamın basarilarini ancak uzaktan izlersiniz. Herife diaby burak yilmaz caner ljajic falan verdik adam yine de bir seyler becerebildi sonra yere yatsana ile gonderdiniz. Asıl gonderenler yere yatsin dicem de yatacak yerleri yok!
Loser değilse, okanın şampiyon olduğu kadro ile neden yıllarca şampiyon olamadı. Tepeye oynayıp son maçlar şampiyonluğu neden hediye etti.??? Her hoca her takımda tutacak diye bir kaide mi var.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı mrred

Loser değilse, okanın şampiyon olduğu kadro ile neden yıllarca şampiyon olamadı. Tepeye oynayıp son maçlar şampiyonluğu neden hediye etti.??? Her hoca her takımda tutacak diye bir kaide mi var.

Adam tarihi farkla şampiyonluga gidiyor daha neyin tartismasini yapiyoruz anlamadim. Bir sampiyon olsun o zaman bir sayfa yazacagim simdi bekliyorum.
The great gig in the sky

Çevrimdışı goktasoktay

Şu ts nin kollandığı kadar fb gs kollanmamıştır toplamda. Her maçı onlara çevirecek major hata var her maç! Tabi avcı büyük hoca. Zaten barcelona, bayern falan sıraya yazılmış. Hoca gel bizim takımın başına geç nolur diye. Töbe töbe…

Çevrimiçi Samet Demir

Adam tarihi farkla şampiyonluga gidiyor daha neyin tartismasini yapiyoruz anlamadim. Bir sampiyon olsun o zaman bir sayfa yazacagim simdi bekliyorum.
Yazmakla kalma kutlamalarada git bence

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi COB

Abdullah Avcı net looser'dir. Şansına bu yıl 3 büyüklerin hepsi kötü durumda ve yarışacağı takįmlar Konyaspor ile Başakşehir, artı Avrupadan erken elendikleri için takımda yıpranma olmadı. Konyaspor'a karşı şampiyonluk kazanması da onu winner yapmaz.

Çevrimiçi Talisca1903

Avci looserin kralıdır Ama hakemler o kadar fazla kolluyor ki şampiyonluk için hamsileri.
Yoksa Cok degil 2 maca tepetaklak olacak sevimsiz

Çevrimdışı mrred

Siz kaybetmeyi sindiremiyorsunuz. Tek sorununuz bu. Hakemler kollama cart curt. Adamlar çatır çatır oynuyor işte. Bu kadar basit.

Hakemler diyerek kendi kazandığımız şampiyonluklara da şaibe getiriyorsunuz. Farkında değilsiniz. Abdullah Avcıya gelince gittiğinde de söylemiştim

Yel kayadan toz alır. Hoca çok kıymetli bir insan. Fakat bizim fanatik taraftar grubu maalesef kıymetini bilemedi.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Siz kaybetmeyi sindiremiyorsunuz. Tek sorununuz bu. Hakemler kollama cart curt. Adamlar çatır çatır oynuyor işte. Bu kadar basit.

Hakemler diyerek kendi kazandığımız şampiyonluklara da şaibe getiriyorsunuz. Farkında değilsiniz. Abdullah Avcıya gelince gittiğinde de söylemiştim

Yel kayadan toz alır. Hoca çok kıymetli bir insan. Fakat bizim fanatik taraftar grubu maalesef kıymetini bilemedi.
Seneye şampiyonlar liginde göreceğiz. Çok sevdiğin Avcını.

Çevrimdışı mrred

Seneye şampiyonlar liginde göreceğiz. Çok sevdiğin Avcını.

Çok sevdiğiniz Sergenden fazla puan alacağından eminim :)

The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Demir

Çok sevdiğiniz Sergenden fazla puan alacağından eminim :)

1 puan yani hedef :) Bu sene avrupada ne yaptı avcı. İstatistiği seversin. Paylaşmanı 4 gözle bekliyorum.

Ayrıca ben takıma faydalı kim varsa onu severim. İsimlere pek takılmam.

[ Son Düzenleme: 09 Ocak 2022, 15:05:49 Samet Demir ]

Çevrimdışı ALDENYX

Paha biçilemeyen milli takım forveti halil bu sezon ligde: 834 dakika 2 gol 1 asist Milli takım için adı bile geçmeyen medyanın sırt çevirdiği beşiktaşın genç golcüsü güven: 352 dakika 4 gol 2 asist
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Erman1903

Gitmesini en çok isteyenlerden biri benim. Son derece doğru bir karardı, jüri üyesi aynı takımı o sezon 3. yaptı, sonra da dar kadroyla 2 kupa aldı. Avcının ben sorgulanamam noktasına geldikten sonra oyuncuları tekrar kendine inandırması, puanlar alması, camiayla bütünleşmesi mümkün müydü sence? Bir şekilde sezonu bitirdi diyelim, bu yönetimin kuracağı daracık kadroyla sence kupa alabilecek miydi? Alamayacaksa 2 boş sezon ardından takımın başında kalıp bizi bu sezon şampiyonluğa mı oynatacaktı? Bana göre çok düşük ihtimal, ihtimali olsa bile burada yapılmışı var. Bu amatör futbol ortamında Klopp bile başaramazdı, o iki kupa teknik ve taktik doğrularla alınmadı.  Sergen Yalçın'ın gelişi bu taraftarın son zamanlarda istediği nadir doğrulardan biridir, bu sayede müzeye 2 kupa girmiştir - Avcı'nın gidişinin ne kadar doğru bir hamle olduğu sonrasında elde edilenlerden bellidir. Şampiyon olacağını düşünmemiş olsam da Avcı'nın Trabzon'da başarılı olacağını daha önce söyledim, batıran ve maaşının yarısından fazlası karşılanan bir adam olarak başka seçeneği olmadığı için egoyu bir kenara bırakıp işine sarılmak zorundaydı, burada büyük camia amatörlüğünü üzerinden attı. Şunu da ekleyeyim, İstanbul takımlarını bırak; bizde geçirdiği gibi bir ilk yarıyı geçirse Trabzon'da da barınamazdı - mevcut durumuna orada yaptığı iyi başlangıçla geldi.

Bize gelirsek yaptığımız hata sezon sonunda Sergen'in kapısında yatmak, uçuk bir maaş vermek ve kaldırım mühendisliğiyle planlama yapmaktır. Avcı sonrası doğru tedavi uyguladık, fakat yazın ilaç zehir oldu - kullanmayı bırakmak gerekiyordu.

Çevrimiçi Necmi

Ft yi kovmuşlar
Yine 😂
Kalsaydı iyiydi

Çevrimiçi Samet Ç

Domenec Torrent'i getiriyormuş gs galiba iyi hoca ama Terim sonrası herhangi bir yabancı hocanın tutacağını sanmam gsde.

Çevrimiçi levitate

Domenec Torrent'i getiriyormuş gs galiba iyi hoca ama Terim sonrası herhangi bir yabancı hocanın tutacağını sanmam gsde.
ft sonrası guardiola gelse medyada onu da yerler

ft gs'yi uzun süre rahat bırakmaz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Ts'nin aldığı Puchacz iyi oyuncu opsiyon falan koydurdular mı acaba?

Çevrimiçi sEuL

Bilemiyorum, 60’ina merdiven dayamis ve bugune kadar yardimci antrenorlukten ileri gidememis bir antrenor.

CNN’deki bu yazi dogruysa eger…

“2018 yılında Guardiola'nın ekibinden ayrılan Torrent, Manchester City'nin sahibi City Group'un bünyesinde yer alan ABD takımı New York City'nin başına geçti. Burada geçirdiği bir sezonun ardından bir yıl takım çalıştırmayan İspanyol teknik adam Temmuz 2020'de bu kez şansını Brezilya ekibi Flamengo'da denedi. Burada da umduğunu bulamayan Torrent 4 ay sonunda görevinden ayrıldı. 59 yaşındaki İspanyol çalıştırıcı, Kasım 2020'den bu yana herhangi bir takımda görev yapmıyor.”

kisa teknik direktorluk kariyerinde basarisizlik yasamis. Iyi yada kotu demek istemiyorum ama Tudor’u liderin 1 puan gerisindeyken gonderen Turk medyasi karsisinda ne kadar dayanabilir merak ediyorum.

Çevrimdışı Erman1903

Ts'nin aldığı Puchacz iyi oyuncu opsiyon falan koydurdular mı acaba?

Hücumu iyi, savunmasi değil.Gürcü Irakli Azarovi de ilginç topçuydu.

Çevrimdışı worns

ben de severim avcı'yı. çalışkan insandır, bizdeki başarısız deneyiminde kendi hataları da oldu ama hırslı bir karakter olduğundan tekrar savaşa girdi. bir yerde talihin kendisine döneceği belliydi. piyasadaki çoğu teknik direktörün aksine istanbul semt takımlarında geçen bir oyunculuk tecrübesine ve tabiri caizse tırnaklarıyla kazıyarak inşa ettiği bir hocalık kariyerine sahip. saygıyı hak ediyor.
[ Son Düzenleme: 10 Ocak 2022, 18:29:05 worns ]

Çevrimiçi kahyaoglueren

Konyasporlu Ahmet Çalık hayatını kaybetmiş.

Çevrimiçi COB

Ahmet Çalık için üzüldüm. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Çevrimiçi Samet Demir

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), 2021-2022 Sezonu 2. Transfer ve Tescil Dönemi takım harcama limitlerini açıkladı. En yüksek limit 667 milyon TL ile Fenerbahçe'ye verilirken, Galatasaray 662 milyon, Beşiktaş 552 milyon ve Trabzonspor da 387 milyon TL ile sıralandı.