2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1835940 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

Gitsin gs ye. 2 milyon nedir yahu. Keremin yedeği olarak takılsın orada.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tadı kaçtı artık o işin, zamanında uzatıp formu yüksekken pazarlayacaktık, şu performansa bakıp 2M bastırabilecek kadar zengin değiliz. Kontrat verilenlerin performansını da görüyoruz.

Artık öyle her önüne gelene bu paraları veremeyiz, 26-27 yaşını aşmamış dinamik birini bulup koyuversinler. Bu sezon N'Koudou yokluğunda böyle bir oyuncunun eksikliğini çok çektik. Aynı tarz olmasına gerek yok, oyun hacmi yüksek olacak. Larin gibi adam koyarsan gününde olmadığında sahada kayıp olmasına ses çıkarmayacaksın. Elde zaten 2 tane forvet benzeri adam var, imzalayabilirsen Güven - futbolculuğu şüpheli olsa da Kenan komutan. Böyle isimsiz adamlara para bastırınca sonra her önüne gelen yüksek kontrat beklentisinde oluyor.

Çevrimiçi Samet Demir

Thomas Letsch ile anlaştığımızı yazmışlar sene sonu için....

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Senol Gunes disinda gercekten baska bir hocanin gelecegine inanan var mi?

Daniel Farke, Thorsten Fink, Hannes Wolf, Bruno Pinheiro, Edin Terzic, Jindrich Trpisovsky, Jens Keller ...... bugunde cok sukur es gecilmemis ve Thomas Letsch ismi atilmis gundeme - eminim yarin baska birisinin ismi ortaya atilacaktir. Sonunda donup anlasilacak kisi filozof Senol.

Ortaya atilan isimlerinde yoneticiler tarafindan basin mensuplarina servis ettirildigini dusunuyorum. Olurda Senol Gunes gelip ve basarili olamazsa yoneticilerin bazilari bak biz zamaninda su isimlerle anlastik ama bize engel olundu gibisinden roportajlar verebilmek icin.

Keske yonetim gercekten planli programli bir sekilde teknik direktor arayisi icerisinde olsa ve keske ismi gecen bu teknik direktorlerden biri ile anlasilsa. Ama sahsen bu haberlerin hicbirisine inanmiyorum.

Mevcut yönetim devam ederse gelecek tek isim Şenol Güneştir.Önce yönetim değişmeli sonra hoca sonra oyuncular.Ajax modeli hep hayalim.

Çevrimdışı can1903

Stadsız yaptı, önüne engeller koyan YK'na karşı yaptı! Tüm Türkiyenin gözü önünde olan maçta ona karşı olanlara inat 2 sene de son maça kadar yarıştırdı!

8 ay para ödenmedi yine yarıştırdı.

Beşiktaş ve Türk spor tarihinin CL puan rekorunu kırdı.

Yeni başarılar için hoşgeldin hocam.

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Stadsız yaptı, önüne engeller koyan YK'na karşı yaptı! Tüm Türkiyenin gözü önünde olan maçta ona karşı olanlara inat 2 sene de son maça kadar yarıştırdı!

Gözümüzün içine baka baka "milli takım için görüşmedim" diye yalan söyleyen, inadı keçilere rahmet okutacak hoca gelmesin.
Gitsin balık tutsun, torun sevsin ama gelmesin.

Çevrimdışı can1903

Gözümüzün içine baka baka "milli takım için görüşmedim" diye yalan söyleyen, inadı keçilere rahmet okutacak hoca gelmesin.
Gitsin balık tutsun, torun sevsin ama gelmesin.
Keşke kendini çıkıp anlatabilseydi hoca zamanında o zaman bu eleştirileri malum şahıs yiyecekti. Ah ah  :money:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Keşke kendini çıkıp anlatabilseydi hoca zamanında o zaman bu eleştirileri malum şahıs yiyecekti. Ah ah  :money:

O zaman çıkıp anlatacaktı. Sakın Beşiktaş zarar görmesin diye sustum falan demesin, en hafif tabiriyle kimse yemiyor artık.

Çevrimiçi Samet Demir

Şenolun geldiği an. Takım adına yorum yapmayacağım.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Erman1903

Zaten şimdiden sessizleşti forum :)

Çevrimiçi Necmi

neyi anlatacak ben tff ile görüşmedim dedikten bir gün sonra tff başkanı anlaştıklarını açıkladı tff şenol kol kola bütün camia ile dalga geçtiler iki sene şampiyon yapmadı ona ramen şampiyon olduk sonrada kan kaybederek yerlerde süründük baştada en azından oyuncu almayı satmayı bilen yönetim vardı bunlar gibi olsaydı şimdi bursanın artıklarından nasıl kurtulacağız diye düşünüyor olurduk en az iki şampiyonluğumuzu yedi kendi ismini parlatıp milli takıma gitmek için adını bile duymak miğdemi bulandırıyor takımı ne furuma soktuğunu şimdi söylemiyorum şampiyonluklar geldiğinde söylüyordum ta o zaman 120-130 km arası koşan takımı 100 km nin altında bırakacak demişdim zamanında dünya kupasındada renklilerin uşağı olmuştu şimdide oldu caner beşiktaştaydı milli takıma çağırmadı ayrıldığı günün ertesi günü milli takıma çağırdı kaç yıl çalıştırdığı beşiktaşın adını unuttu
Onu beşiktaşa getirecek olanın ya beşiktaşa kastı vardır yada son derece beceriksizdir fo ya o kadar laf ediyorlar ama onun yaptıklarından öte birşey yapacak kapasiteleri yok evet fo onu göndermek istedi ve çok haklıydı keşke taraftarı dinlemeyip zamanında gönderebilseydi o yüzden bir şampiyonluktan olduk sezon sonu şenolu getirmek için bizi yarım sezon alt yapı hocasına mahkum ediyorlar yüreği olan şimdi gelir beşiktaş umurlarında değil

Çevrimiçi Necmi

O zaman çıkıp anlatacaktı. Sakın Beşiktaş zarar görmesin diye sustum falan demesin, en hafif tabiriyle kimse yemiyor artık.
neyi anlatacak berberde karşılaştık diye beşiktaş taraftarıyla nasıl dalga geçtiğinimi beşiktaştayken fenere tavrı yüzünden bize ne bedeller ödetirken milli takıma gittiğinde fenerin bir tarafını nasıl yaladığınımı anlatacak

Çevrimiçi Necmi

şenol kimki beşiktaşla arana girebilsin 🤔 tepki beşiktaşa değil ona ve onu getirene verilir

Çevrimdışı worns

bu ismi geçen alman-avusturya-hollanda çıkışlı ya da oralarda çalışmış etmiş çok hoca görüyorum. pek tanıdığım söylenemez bu arkadaşları, belki içlerinde buranın efsanesi olacak çapta adamlar vardır, olumsuz konuşamam ama iyi araştırmak lazım. uzun uzun toplantı yapmak ve mücadeleci, hırslı bir karakter olup olmadıklarına bakmak lazım. yeni nesil orta ve kuzey avrupalı hocalar çok naif olabiliyorlar, ismi geçen 2-3 hocanın hiç avrupa dışı görmüşlükleri de yok. kültür açısından buradaki çalışma tarzı açısından problemler yaşayıp erken kırılabilirler. bize kendini dayatacak gerekirse kavga edebilecek yapıda biri lazım. yoksa erkenden kaçıp gideni çok görebiliriz. bunu erkenden hesaplamak ve olası hoca adayını iyice tartmak yönetimin görevi. ben açıkçası portekiz-italya menşeili hocalara daha sıcağım. onların avrupa dışında yapabilirlikleri oldukça fazla, pek çok örnekte ispatladılar. zaten kendileri de sert ve kısmen kaotik bir futbol ortamı deneyimlemiş oluyorlar. çıktıkları evren pek kuzey avrupaya benzemez.

Çevrimiçi Samet Demir

neyi anlatacak ben tff ile görüşmedim dedikten bir gün sonra tff başkanı anlaştıklarını açıkladı tff şenol kol kola bütün camia ile dalga geçtiler iki sene şampiyon yapmadı ona ramen şampiyon olduk sonrada kan kaybederek yerlerde süründük baştada en azından oyuncu almayı satmayı bilen yönetim vardı bunlar gibi olsaydı şimdi bursanın artıklarından nasıl kurtulacağız diye düşünüyor olurduk en az iki şampiyonluğumuzu yedi kendi ismini parlatıp milli takıma gitmek için adını bile duymak miğdemi bulandırıyor takımı ne furuma soktuğunu şimdi söylemiyorum şampiyonluklar geldiğinde söylüyordum ta o zaman 120-130 km arası koşan takımı 100 km nin altında bırakacak demişdim zamanında dünya kupasındada renklilerin uşağı olmuştu şimdide oldu caner beşiktaştaydı milli takıma çağırmadı ayrıldığı günün ertesi günü milli takıma çağırdı kaç yıl çalıştırdığı beşiktaşın adını unuttu
Onu beşiktaşa getirecek olanın ya beşiktaşa kastı vardır yada son derece beceriksizdir fo ya o kadar laf ediyorlar ama onun yaptıklarından öte birşey yapacak kapasiteleri yok evet fo onu göndermek istedi ve çok haklıydı keşke taraftarı dinlemeyip zamanında gönderebilseydi o yüzden bir şampiyonluktan olduk sezon sonu şenolu getirmek için bizi yarım sezon alt yapı hocasına mahkum ediyorlar yüreği olan şimdi gelir beşiktaş umurlarında değil
Helal olsun abi.

Çevrimiçi Samet Demir

şenol kimki beşiktaşla arana girebilsin tepki beşiktaşa değil ona ve onu getirene verilir
Abi yemin ederim şenolun ismini duyunca boğazımda düğüm oluşuyor. İnşallah gelmez.

Çevrimdışı levent14

Aboubakar haininin geri gelme durumu olur mu acaba vallahi ben affetmeye hazırım

mümkün değil bence ki hain her zaman haindir gerekte yok 5 tane abou olsa yine birşey olmaz bu sezondan 2,likte dahil

Çevrimdışı levent14

Şu balotelli konusunda Sergen hocaya cok kızgınım ..Eminimki bizde efsane olurdu bu adam tam beşiktaşın kimyasına uygun adamdı bedavadan yıldız sahibi olabilirdik...Şimdi almaya kalksalar hayatta alamazlar adanadan

Çevrimiçi levitate

e niye yazın geliyor şimdi gelsin
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

2017 yazında tff görevlilerinin gelip tesislerden alıp tff binasına götürmesini + milli takıma gidecek diye kavgalı olduğu gazetecilerle arayı düzeltmek için tesislerde sürekli mangal yaptırtmasını unutmuşsun

ha ben bunlardan bağımsız olarak formsuzluğu ve altyapıdan gelenleri yiyeceği için istemiyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Demir

e niye yazın geliyor şimdi gelsin
Olur mu filozofun karizması zedelenir sonra.

Çevrimdışı ALDENYX

Robert Muric  25 yasinda ... arkadaslar neder bu oyuncu hakkinda 2 milyon piyasasi var..1.80 boy sag acik
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi Talisca1903

Önder Karaveli: "Çok değerli transferlerimiz var; Demir Ege Tıknaz, Necati Bilgiç, Emrecan Terzi, Emirhan Delibaş. Kış transferlerimiz, bu oyuncular."

Hoca bakalım kaç  tanesine şans verecek

Çevrimiçi sEuL

Önder Karaveli: "Çok değerli transferlerimiz var; Demir Ege Tıknaz, Necati Bilgiç, Emrecan Terzi, Emirhan Delibaş. Kış transferlerimiz, bu oyuncular."

Malatya macindada Kenan’i oynatmasi “teknik” kararmis.

Velhasil komik bir hocamiz Onder hoca.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Eeee Önder hocam netice...
En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.