2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 140 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1814929 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Erman1903

Robert Muric  25 yasinda ... arkadaslar neder bu oyuncu hakkinda 2 milyon piyasasi var..1.80 boy sag acik

Benim geçen sene kontratı bitenlerde paylaştığım bir oyuncuydu. Tekniği ve oyun görüşü yüksek, Ghezzal'ın savunması zayıf (epey) fakat gol vuruş kabiliyetine sahibi olarak özetleyebiliriz.

Çevrimdışı Erman1903

[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2022, 01:12:00 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

Malatya macindada Kenan’i oynatmasi “teknik” kararmis.

Velhasil komik bir hocamiz Onder hoca.

Yaw ne tekniği Allah aşkına inanan var mı buna. Kaldı ki Güven'in örneğin Kenan'dan yüksek savunma hacmi var.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ocak 2022, 11:37:58
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Şu camiadaki karadenizli hemsericilik bitse de rahat etsek.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi Samet Ç

Toulouse'un diğer genç stoperine de bak Samet, Anthony Rouault - emniyet sübabı, başarılı baya. Nicolaisen'de iyi onların. Ligue 2'de ilginç gençler var, Aaneba, Le Cardinal, Formose Mendy.
Rouault ve Nicolaisen'i biliyorum Mendy'nin de bir kaç maçını izledim iyi oyuncular.

Çevrimdışı Erman1903

Rouault ve Nicolaisen'i biliyorum Mendy'nin de bir kaç maçını izledim iyi oyuncular.

Aynen Mendy'nin de potansiyel var ama biraz heyecanlı o az daha ayak oturacak - modern tip oynamaya çalıştığı için hata yapıyor.

Hiçbir şey değişmiyor.

"Profesyonel bir kulüp olan Beşiktaş, amatörler tarafından yönetiliyor."
Guti Hernandez (9 Kasım 2011)

Çevrimiçi Samet Demir

Dutluk oldu burası. Gelen yok onu biliyoruz da. Giden de mi yok.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hocanın konuşmaları tartışıldı mı bilmiyorum ama bence tamamen içi boş yorumlardı.
Hele Serdar için oynatmamasına ilişkin tek söyleyebileceğim "uygun olmadı" lafına eminim kendi de inanmıyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hocanın konuşmaları tartışıldı mı bilmiyorum ama bence tamamen içi boş yorumlardı.
Hele Serdar için oynatmamasına ilişkin tek söyleyebileceğim "uygun olmadı" lafına eminim kendi de inanmıyor.
Kazanacağı paranın peşinde. Ne oadar kalırsa onun için o kadar iyi. Görüşülen hoca yok zaten. Sezon sonu için Güneş ile analaştılar. Bir sıkıntı olursa belki daha erken getirirler.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Ne desin abi, kadroyu ben seçsem oynatırım ama maalesef ben seçemiyorum diyor işte. Üstü kapalı şekilde.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Talisca1903

vekaleten hoca idareten yönetiyor işte Konuşmaları da ne şiş yansın ne kebap modunda
Kendi söylediğine kendi inanması lazım önce insanın

Çevrimiçi Necmi

Yaw ne tekniği Allah aşkına inanan var mı buna. Kaldı ki Güven'in örneğin Kenan'dan yüksek savunma hacmi var.
bir hoca teknik karar diyorsa ben sıvadım başka cevabım yok demektir bunu öğrenemedinmi daha geriye bak ne zaman bir hoca teknik karar kelimesini kullandıysa bilki sıvamıştır aradan sıyrılmaya çalışıyordur

Çevrimiçi Necmi

bunlar töreye oziye kenana seneye şans vermek için oynatmak zorundalar yoksa yazın yapacaklarını açıklayamazlar bu kadar eksik varken takıma giremeyen oyuncuyla neden kontrat uzatıyorsun sorusuna cevap vermek zor özellikle beşiktaşın parasını sokağa atmam diyenler için gerçi saçıyorlar ama
Yoksa alt yapıda oynayan oyuncunun bile önüne geçebilecek kapasiteleri olmayan oyuncuların kadroda olmasının ve oynatılmasının izahı yok iki egzamtrik pas falan atarlar hemen yağlar ballarız diye umuyorlar

Çevrimdışı Erman1903

bir hoca teknik karar diyorsa ben sıvadım başka cevabım yok demektir bunu öğrenemedinmi daha geriye bak ne zaman bir hoca teknik karar kelimesini kullandıysa bilki sıvamıştır aradan sıyrılmaya çalışıyordur

Bence tercih edilmeyen Kenan'ın tekrar 11 olması salt sıvamayla izah edilebilecek bir durum değil.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Eeeee trabzonspor'da yeni transfer yok mu??? Yanlış sayfa demeyin günümüzde ben Beşiktaş diye bir takım göremiyorum karadenizspor veya trabzonspor olduk.

Çevrimiçi Talisca1903

Hoca hiç bu toplara girmeden antrenman performansı iyiydi oynattın dese tutar bir tarafı olur kendi inanmadığı şeyi bizlere anlatıp kendisine var olan sevgiyi güveni bitiriyor
Yönetim aksiyon almayıp bu hocayla devam edeceği için mecburen destek veriyoruz ama o da bizi saf yerine koymayı bıraksın ayıp oluyor

Çevrimdışı tuncaboylu

Hepsi plan dahilinde

Çevrimdışı tuncaboylu

Kazanacağı paranın peşinde. Ne oadar kalırsa onun için o kadar iyi. Görüşülen hoca yok zaten. Sezon sonu için Güneş ile analaştılar. Bir sıkıntı olursa belki daha erken getirirler.
Beğenmediğimiz Şenol bundan daha fazla genç oyuncu oynatırdı.

Çevrimdışı Nartallo

Beşiktaş kulübü profesyonelinin demagojiyi tadında bırakması lazım.

Demagoji iyidir ama söylediklerini yaptıklarınla destekleyemez isen, inandırıcılığını kaybeder, sürekli kendini anlatmaya çalışan ve aynı şeyleri tekrar eden bir adama dönüşürsün.

Bu kafayla kalan 15 maçta 15 puan alırız muhtemelen.

Çevrimdışı murat baltacı

Takım şampiyonluktan kopmuş önümüzdeki sezona hangi mevkilere transfer düşünüyorsan bir ikisini yapıp sezon sonuna kadar görmek varken transferi yaza bırakmak saçmalık olduki yazın aldığın oyuncu tutmadı sezon bitmeden gonderemezsin ama şimdi uygun genç maliyeti düşük stoper,kanat,forvet alsan sezon sonuna kadar görürsün yeterlimi değilmi yazın ona göre aksiyon alırsın. Planlama dediğin böyle olur töre Kenan necip oynatarak değil
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Demir

Takım şampiyonluktan kopmuş önümüzdeki sezona hangi mevkilere transfer düşünüyorsan bir ikisini yapıp sezon sonuna kadar görmek varken transferi yaza bırakmak saçmalık olduki yazın aldığın oyuncu tutmadı sezon bitmeden gonderemezsin ama şimdi uygun genç maliyeti düşük stoper,kanat,forvet alsan sezon sonuna kadar görürsün yeterlimi değilmi yazın ona göre aksiyon alırsın. Planlama dediğin böyle olur töre Kenan necip oynatarak değil
Hangi para ile yapacaklar onu? Kaldı ki daha ljajic, lens, Douglas ve nsakala elde duruyor. Onlar gitmeden yabancı alsan bile oynatamazsın. Hasic bile bu yüzden kiralık gönderildi.

Yerli oynatalım diyorsak da para vermeye gerek yok. Bu konuda çok hevesliysek alt yapıdaki adamları alıp diledikleri gibi kullanabilirler. Fakat ne yönetim de nede hoca da böyle bir heves yok. Tüm takım sakat ya da Covit olmadan alt yapıdaki adamları göremeyiz. Serdar yerine yabancı stoper oynar. İlerde Kenan oynar Töre oynar. O gencecik çocuklara sıra gelmez.

Bu yönetimden benim hiç bir beklentim kalmadı. Bu durum şimdiki hocaya da sirayet ediyor.

Çevrimiçi tolga1903

Hangi para ile yapacaklar onu? Kaldı ki daha ljajic, lens, Douglas ve nsakala elde duruyor. Onlar gitmeden yabancı alsan bile oynatamazsın. Hasic bile bu yüzden kiralık gönderildi.

Yerli oynatalım diyorsak da para vermeye gerek yok. Bu konuda çok hevesliysek alt yapıdaki adamları alıp diledikleri gibi kullanabilirler. Fakat ne yönetim de nede hoca da böyle bir heves yok. Tüm takım sakat ya da Covit olmadan alt yapıdaki adamları göremeyiz. Serdar yerine yabancı stoper oynar. İlerde Kenan oynar Töre oynar. O gencecik çocuklara sıra gelmez.

Bu yönetimden benim hiç bir beklentim kalmadı. Bu durum şimdiki hocaya da sirayet ediyor.

Bu yönetim kadar futbolcu satma konusunda yetersiz yönetim gelmemiştir. Satmayı geçtim adamı zararına bile elden çıkaramıyorlar ljajic mesela hiç mi piyasası yok düne kadar milli takım oyuncusuydu yıllarca seri a'da oynadı adamı 6 ay bedavadan yatırdılar sorunca da bahane hazır "futbolcu istemiyor gitmek". Gs fb ts hepsi bir şekilde çıkıyor istemediği oyuncunun sözleşmesinden bizse yılda 2+ milyon euro verdiğimiz adamı daha 29 yaşında 6 ay oturttuk görünen bir 6 ay daha oturacak. Nsakala ne kadar 6 aylık ücreti niye yer işgal ediyor bu adamlar anadolu takımlarından kimse mı yok şu adamı verecek maaşının 5'de 1'ini verse senin için kâr pasif abi bu yönetimden olmaz transferi falan geçtim geldiklerinden beri 1 lira bonservis geliri elde edememiş adamlar bu kadar başarısız pazarlama yoksunu yönetim olamaz

Çevrimiçi Samet Demir

Bu yönetim kadar futbolcu satma konusunda yetersiz yönetim gelmemiştir. Satmayı geçtim adamı zararına bile elden çıkaramıyorlar ljajic mesela hiç mi piyasası yok düne kadar milli takım oyuncusuydu yıllarca seri a'da oynadı adamı 6 ay bedavadan yatırdılar sorunca da bahane hazır "futbolcu istemiyor gitmek". Gs fb ts hepsi bir şekilde çıkıyor istemediği oyuncunun sözleşmesinden bizse yılda 2+ milyon euro verdiğimiz adamı daha 29 yaşında 6 ay oturttuk görünen bir 6 ay daha oturacak. Nsakala ne kadar 6 aylık ücreti niye yer işgal ediyor bu adamlar anadolu takımlarından kimse mı yok şu adamı verecek maaşının 5'de 1'ini verse senin için kâr pasif abi bu yönetimden olmaz transferi falan geçtim geldiklerinden beri 1 lira bonservis geliri elde edememiş adamlar bu kadar başarısız pazarlama yoksunu yönetim olamaz
Yönetim kendince menejerlere para yedirmeyip kar yaptığını zannediyor, komisyon vermezsen böyle ljajice 4 milyon yattığı yerden ödersin.