2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu
2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

tolga1903, Samet Ç, hasankale, Yancos, sEuL, gokhans, Sinan66, Samet Demir, NioHH, levitate, Umutcan Kaya, Gökhan Kurt, Renton, Özgür Gültekin, admsngl898, ergin, fatihsahin, sting1981, İsmail Özyurt, murat, BlackEagle16, blackeagle35 ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 34994 defa] 2024/25 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Beşiktaş Arena

Beşiktaş'ın 2024/25 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve haberleri mevcut başlıkta paylaşabilirler. Beşiktaş ile sözleşmesi bulunan oyuncuların takımla ilişkisinin kesilmesine dair yorumlar dâhil olmakla birlikte transferle ilgili görüşlerin mevcut konu dışına taşmamasına özen gösterilmeli; Beşiktaş ile ilgili, fakat transfere yönelik olmayan düşünceler, gelişmeler için sezon ve maç başlıkları kullanılmalıdır.

Forum Kuralları

Üyeler forum yönetimi ya da işleyişiyle ilgili taleplerini, itirazlarını, sorularını kişisel ileti ile @Beşiktaş Arena hesabı ya da Forum ile İlgili Öneri ve Şikâyetler başlığı vasıtasıyla yöneticilere bildirmelidir. İlgisiz başlıklarda forum alanına taşınan istek ve şikâyetler konu dışı olarak işlem görür.

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaşımıza hayırlısı olması dileğiyle.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Samet Demir

Onana dün akşam maçın adamı seçilmiş.  Neyse Musratinin parası çıkıyor 😁

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı celiker1

Onana dün akşam maçın adamı seçilmiş.  Neyse Musratinin parası çıkıyor 😁

Geçenlerde Marsilya maçını anlatan spiker Marsilya'nın ikinci yarı ligde oynayacağı maçların yarısından fazlasını oynarsa veya Marsilya şampiyonlar ligine kalırsa opsiyonun devreye gireceğini söylemişti.Ligde ikinci yarı oynanacak 17 maçın şu ana kadar oynaman 4 maçında da oynadı.Geriye kalan lig maçlarından beşinde daha sahaya çıkarsa opsiyon devreye giriyor.Dün maçın adamı seçilmesi güzel ama Marsilya son zamanlarda maç kazanamıyor o kötü.Marsilya dün maçın başlarında on kişi kalınca daha savunma oynamak zorunda kaldı.Savunan takımda daha öne çıkıyor Onana.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Demir

Geçenlerde Marsilya maçını anlatan spiker Marsilya'nın ikinci yarı ligde oynayacağı maçların yarısından fazlasını oynarsa veya Marsilya şampiyonlar ligine kalırsa opsiyonun devreye gireceğini söylemişti.Ligde ikinci yarı oynanacak 17 maçın şu ana kadar oynaman 4 maçında da oynadı.Geriye kalan lig maçlarından beşinde daha sahaya çıkarsa opsiyon devreye giriyor.Dün maçın adamı seçilmesi güzel ama Marsilya son zamanlarda maç kazanamıyor o kötü.Marsilya dün maçın başlarında on kişi kalınca daha savunma oynamak zorunda kaldı.Savunan takımda daha öne çıkıyor Onana.

Abi bu ay içerisinde tapusunu alabilirlermiş.

Çevrimdışı CemMert

Hayırlı olsun. Başkanın tazelediği güven inanılmaz iyi geldi, transferler sahaya etki ederse çok güzel bir yaz transfer sezonu bizi bekliyor olacak.

Çevrimdışı celiker1

Abi bu ay içerisinde tapusunu alabilirlermiş.
Yalan haber.Zaten opsiyon adamlarda.Sakatlık riski varken "Koşa koşa" alacak değillerdir herhalde?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Talisca1903

Rashicayıda satıp ayağına top yakışan bir kanat almak lazım yeteneksizlik abidesi

First touch diyorlar şimdilerde biz istop derdik yok çalım yok oyun bilgisi zayıf şutları felan bir değişik
Sprinter değil ne kaldı geriye kabız eden cinsten
Zamanında kim demişti hatırlamıyorum topa inanarak vurmayan şuttan bir şey çıkmaz diye tam olarak o işte doğru kelime

Boyd bundan iyiydi ona göre kıyaslayın

Çevrimiçi Talisca1903

Rashica Rebic gezal dan çıkınca 3 boşluk daha amir sakatlanmayıp satsaydık ne harika olacaktı Ox danda çıkmak lazım ha oldu ha olacak derken gezal gibi bekler dururuz

Çevrimdışı uğur07

haber dogru mu bilemem. ama futbolcunun takimi sahiplenmesi adina emin olurlarsa yapabilirler. yaparlar demiyorum.

SM-M526BR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sefaköykartali

Abounun durumu ne olacak acaba ben onu merak ediyorum. Eğer hoca affedilmesini isterse sene sonuna kadar oynatıp verim alıp yaza satmak daha doğru olur.
Eğer kadroya alınacaksa

Mert
Svensson - Talha - Colley - Masuaku
Musrati
Gedson - Muci
Rashica - Abou - Semih en ideali olur bence.

Çevrimiçi tolga1903

Rashicayıda satıp ayağına top yakışan bir kanat almak lazım yeteneksizlik abidesi

First touch diyorlar şimdilerde biz istop derdik yok çalım yok oyun bilgisi zayıf şutları felan bir değişik
Sprinter değil ne kaldı geriye kabız eden cinsten
Zamanında kim demişti hatırlamıyorum topa inanarak vurmayan şuttan bir şey çıkmaz diye tam olarak o işte doğru kelime

Boyd bundan iyiydi ona göre kıyaslayın

Yuh be abi. Boyd'un nesi iyiydi bu adamdan? Herifler hala tapıyor bu adama şampiyonluk kadrolarının en degerli parçalarından biri görüyor bizim yetenek fakiri takımda evet kötü gözüküyor ama yine de herhangi bir maçımızı izlediğimde semih ve bu adam hariç doğru düzgün futbolcu bile görmüyorum takımda. Abartı taktın rashica'ya sen ona gelene kadar on tane futbolcu var takılacak

Çevrimiçi Talisca1903

Abounun durumu ne olacak acaba ben onu merak ediyorum. Eğer hoca affedilmesini isterse sene sonuna kadar oynatıp verim alıp yaza satmak daha doğru olur.
Eğer kadroya alınacaksa

Mert
Musrati
Gedson - Muci
hiç gerek yok bence tüm düzeni bozabilir satıp paramıza bakalım Abuşu benim kadar seven yoktur ama aldık bir karar dönmeyelim derim

Çevrimiçi Talisca1903

Yuh be abi. Boyd'un nesi iyiydi bu adamdan? Herifler hala tapıyor bu adama şampiyonluk kadrolarının en degerli parçalarından biri görüyor bizim yetenek fakiri takımda evet kötü gözüküyor ama yine de herhangi bir maçımızı izlediğimde semih ve bu adam hariç doğru düzgün futbolcu bile görmüyorum takımda. Abartı taktın rashica'ya sen ona gelene kadar on tane futbolcu var takılacak
Vallahi kardeşim takma değil benim futbolcuda ilk baktığım şey topu sitoplazması Q7 Babel Redmond felan bir first touch yapıyordu sanırsın top patladı olduğu yerde bu dürtüyor resmen ayağından açılıp gidiyor
Gs taraftarı ne anlar futboldan ki ben oradaykende beğenmiyordum sevemedim bu tarz topa dürtmeden vuramayan topçuları
Bak rebiçte ilk tutmada çok iyidir teknik var ama adam futbolu bırakmış

Çevrimiçi Necmi

hiç gerek yok bence tüm düzeni bozabilir satıp paramıza bakalım Abuşu benim kadar seven yoktur ama aldık bir karar dönmeyelim derim
geri döneceğin bir kararı almayacaksın aldıysanda hatalı olsa bile geri dönmeyeceksin geri dönmek daha büyük hatalara sebep olur bu takımı disipline etmek istiyorlarsa kararlarının arkasında duracaklar yoksa kimseyi kontrol edemezler şu anda ghezzal döndüde ne oldu sözleşmeyi uzatmak için oynaması gereken oyuncu kendini zorlarken bile vasata yaklaşamıyor bile sözleşmesi uzasın bir gün bile sahaya çıkartamayız onu bu iş hocaya bırakılmaz burası tekke değil sahada olmayan oyuncu sözleşme uzatma pahasına oynatılmaz biz şampiyonluğa giderken abu sözleşmesi uzamasın diye sahaya çıkmadı oyuncular acımasızsa bencilse bizde gerektiğinde acımasız olmalıyız demiregeyi eksik bulduğum biliniyor ama ghezzal oynayacağına o oynasın on kat daha fazla katkı verir şu eksik haliyle

Çevrimiçi Talisca1903

geri döneceğin bir kararı almayacaksın aldıysanda hatalı olsa bile geri dönmeyeceksin geri dönmek daha büyük hatalara sebep olur bu takımı disipline etmek istiyorlarsa kararlarının arkasında duracaklar yoksa kimseyi kontrol edemezler şu anda ghezzal döndüde ne oldu sözleşmeyi uzatmak için oynaması gereken oyuncu kendini zorlarken bile vasata yaklaşamıyor bile sözleşmesi uzasın bir gün bile sahaya çıkartamayız onu bu iş hocaya bırakılmaz burası tekke değil sahada olmayan oyuncu sözleşme uzatma pahasına oynatılmaz biz şampiyonluğa giderken abu sözleşmesi uzamasın diye sahaya çıkmadı oyuncular acımasızsa bencilse bizde gerektiğinde acımasız olmalıyız demiregeyi eksik bulduğum biliniyor ama ghezzal oynayacağına o oynasın on kat daha fazla katkı verir şu eksik haliyle
hem şu aşamada gerek yok muci oynar işte Abuş niye kadro dışı oldu bilen yok özür diledi mi bilen yok satalım gitsin gezal olayı tam saçmalık adam elimizde kalacak oynata oynata
futbol bırakmış gezalı

Çevrimiçi Samet Demir

204 kapı diye dalga geçildi ama başkan Polonya başbakanı ile irtibata geçerek transfer yaptı. Bu aldığımız 2 oyuncuda Fulhamın listesindeydi.

Çevrimiçi Talisca1903

Başkan inatla Semihin transferiyle ilgili konuşmanın şu an zamanı değil dediği halde ısrarla Semih transferi parası soruyorlar 2 kelime yan yana getirip adam gibi soru sormak çok zor galiba

Muciye sor nerede oynamayı seversin rahat ettiğn pozisyon diye sor warrol a özelliklerinde sor yok nerede saçma sapan sorula var onları soruyorlar

Çevrimiçi sEuL

Eğer kadroya alınacaksa

Mert
Musrati
Gedson - Muci
Umarım oyle bir hatanın içine düşmeyiz, önümüzdeki sezon bizimle beraber olmayacak Abou’yu oynatmanin hiçbir açıklaması olamaz. Savaşan mücadele eden bir takım kurulmak isteniyorsa sahada eli belinde yürüyen ve ayağına top bekleyen Abou ve Cenk’in sahada olmaması gerekiyor.

Cenk ve Abou’nun fizik ve kondisyonu ancak son 10-15 dakikayı kaldirabilecek düzeyde. Bu oyuncuları oynatarak diğer oyuncularin üzerine ekstra yük bindiriyoruz.

Semih’i de kanat olarak değil artık kendi yerinde oynatmamız gerekiyor. Sahada rakip kaleye en yakın oyuncu Semih olmalı. Yaninda da biri oynayacaksa pek beğenmesemde 3.5M Euro yatırım yaptığımız 24’luk Muleka oynamalı. Muleka oynatılmıyorsa 4.5M yatırım yaptığımız 25’lik Bahtiyar oynamalı diye düşünüyorum.

Çevrimiçi Necmi

Başkan inatla Semihin transferiyle ilgili konuşmanın şu an zamanı değil dediği halde ısrarla Semih transferi parası soruyorlar 2 kelime yan yana getirip adam gibi soru sormak çok zor galiba

Muciye sor nerede oynamayı seversin rahat ettiğn pozisyon diye sor warrol a özelliklerinde sor yok nerede saçma sapan sorula var onları soruyorlar
bilinçli yapıyorlar bence semihi gündemde zirveye taşımak o yaşta çocuğun aklını karıştırır bozar amaçta budur zaten kim ister beşiktaşın iyi bir golcü çıkarıp yüksek fiyatlara satmasını havaya sokmamak gerekiyor hala öğrenmesi gereken çok şey var daha çok yetersiz

Çevrimiçi Necmi

204 kapı diye dalga geçildi ama başkan Polonya başbakanı ile irtibata geçerek transfer yaptı. Bu aldığımız 2 oyuncuda Fulhamın listesindeydi.
cumhurbaşkanı düzelteyim  andrzjes duda devreye girmiş dediler yanlış bilmiyorsam

Çevrimiçi Necmi

Umarım oyle bir hatanın içine düşmeyiz, önümüzdeki sezon bizimle beraber olmayacak Abou’yu oynatmanin hiçbir açıklaması olamaz. Savaşan mücadele eden bir takım kurulmak isteniyorsa sahada eli belinde yürüyen ve ayağına top bekleyen Abou ve Cenk’in sahada olmaması gerekiyor.

Cenk ve Abou’nun fizik ve kondisyonu ancak son 10-15 dakikayı kaldirabilecek düzeyde. Bu oyuncuları oynatarak diğer oyuncularin üzerine ekstra yük bindiriyoruz.

Semih’i de kanat olarak değil artık kendi yerinde oynatmamız gerekiyor. Sahada rakip kaleye en yakın oyuncu Semih olmalı. Yaninda da biri oynayacaksa pek beğenmesemde 3.5M Euro yatırım yaptığımız 24’luk Muleka oynamalı. Muleka oynatılmıyorsa 4.5M yatırım yaptığımız 25’lik Bahtiyar oynamalı diye düşünüyorum.
kanat forvet oynaması daha iyi o boyla hem stoperler tarafından ezilir hemde yetenekleri gelişmez çocukta hız adam geçme ikili mücadele var bunları geliştirip olgunlaştırması kanatta olur forvet olursa bu yetenekleri körelir üstelik o boyla hava hakimiyetide sağlayamıyor o yüzden hız çabukluk ikili mücadele gibi meziyetlerinin çok gelişmesi lazım

Çevrimiçi Necmi

Yalan haber.Zaten opsiyon adamlarda.Sakatlık riski varken "Koşa koşa" alacak değillerdir herhalde?
marsilya pek iyi gitmiyor oyuncuyu tuttularsa kafasını rahatlatmak için alabilirler onlar için para değilki

Çevrimiçi Monza

kanat forvet oynaması daha iyi o boyla hem stoperler tarafından ezilir hemde yetenekleri gelişmez çocukta hız adam geçme ikili mücadele var bunları geliştirip olgunlaştırması kanatta olur forvet olursa bu yetenekleri körelir üstelik o boyla hava hakimiyetide sağlayamıyor o yüzden hız çabukluk ikili mücadele gibi meziyetlerinin çok gelişmesi lazım

Semih, nazar değmesin, çok iyi gidiyor, berbat sezonun şu ana kadar belkide elle tutulur tek iyi tarafı. Ancak, bir dönem Özyakup'un 100 milyonu gibi çok çabuk büyük rakamları telaffuz ediyoruz. 40-50 milyon euro gibi. Semih'in bir dezavantajı boyunun kısa olması ve galiba kafa şutunda çok iyi değil (bunu geliştirebilir). Avrupalılar santarforda uzun boy ve etkili kafa şutunu olmazsa olmaz görüyorlar. Kanat forvet olarakta Avrupa maçlarında veya milli takımda performans göstermesi lazım. 50 milyon euro Avrupa daki çoğu klüp içinde az buz para değil.

Çevrimiçi Monza

Eski transfer başlığı kapanmış galiba, yazmak kısmet olmadı. Dün gelen 2 yeni transferimiz hayırlı olsun, çok sevindik ve ilerisi için umutlandık.

Ben en çok 2. başkan beyefendinin, 'artık isimli fosil futbolcu almayacağız' minvalindeki beyanına sevindim. İnşallah hep böyle plan program içinde devam ederler. Ha başarı gelir, gelmez, orası ayrı. Neticede futbol bu, pekçok bileşkesi var, hakemdi, rakiplerin durumu vs. Ancak şayet başarı gelecekse bu yolla gelecek. Diğer yoldan yani bir zamanlar iyi olan adamları 35-40 yaşlarında alarak bir yere varılmadığını yıllardır acı tecrübe ediyoruz.

40 yaşında derken, haftalardır beklemekten sıkılmadığımız Rebiç örneğin, 40 yaşındaki adamdan bir farkı yok.

Etiketler: