20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş
20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş Tarih : 22.01.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Kadir Has Stadyumu Hakemler : Mete Kalkavan - Mustafa Emre Eyisoy - Cevdet Kömürcüoglu - Zorbay

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7745 defa] 20. Hafta Kayserispor 0-2 Beşiktaş

Çevrimiçi levitate

rakip kaleci cenk gönenmiş bizimkiler abansınlar topa 5 tane atarız
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Mehmet57

Redmond’un bireysel becerisi sayesinde su an icin rahat izliyoruz, ama oynanan oyunda gram cizgi yok. Bir Kayserinin topla cikisina bakin, birde bizim.

Salih gercekten sacmaliyor. Ortasahanin ne yapmasi gerektigini unuttu galiba. Bunu izlerken Amir ve Zajc’e hayir diyen cikmaz umarim.

Çevrimdışı tolga1903

Ulan salih her aldığın topu uzun vurmak zorunda mısın bu kaçıncı vallahi tiksindim heriften

Çevrimiçi levitate

salih herkes yerden oynamaya çalışıyor sen napıyon
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı tolga1903

Redmond’un bireysel becerisi sayesinde su an icin rahat izliyoruz, ama oynanan oyunda gram cizgi yok. Bir Kayserinin topla cikisina bakin, birde bizim.

Salih gercekten sacmaliyor. Ortasahanin ne yapmasi gerektigini unuttu galiba. Bunu izlerken Amir ve Zajc’e hayir diyen cikmaz umarim.

Ders veriyor cagdaş atan sadece hücumda etkisizler ona da çare bulursa çıkamayız biz burdan

Çevrimiçi Mehmet57

VI su takima uzun top oynatmayi bir biraksa

Çevrimiçi Samet Demir

Orta saha ve ghezzal ile takımın oyun yapısı değişir, gedson rahatlar. Bence Fransadan ayağı düzgün baklavalı 180 üzeri bir adam alıp gelsinler

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı aunt minnie

Orta saha yok takımda tayfur ve salih ümraniyesporda bile oynayamaz.

Çevrimdışı tolga1903

Bi bizim şu tayfur salih falan topla ilişkilerine bak bir de adamlara bak kim anadolu takımı belli değil yönetim bi aboubakarla bitirecen mi transferi çok merak ediyorum

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Topu alabilmek icin yirtiniyoruz, aldigimiz her topuda rakibe geri verip yirtinmaya devam ediyoruz.

Boyle giderse yakinda yeriz bi tane

Çevrimdışı tolga1903

Gözünün önünde bile tacı göremiyor allahin belası kör herifler

Çevrimiçi Mehmet57

Redmond da cezali. Artik gelecek mac bizden biri oynar, durum onu gosteriyor

Çevrimiçi Samet Demir

Mete tam bir karaktersiz.

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi mayguntr

1-0 ondeyken boyle nasil pozisyonlar veriyoruz aklim almiyor.

Çevrimiçi levitate

mensah 2. sarı?

saiss'te haftaya cezalıymış...

Çevrimdışı tolga1903

Muleka 5 kişinin içine doğru topu dürtüp gol yediriyordu şuna 3 4 ne verirlerse satın iyi bir kanat oyuncusu alın şu takıma artık

Çevrimdışı Karabay

Mete tamam sen Beşiktaşlı değilsin ikna olduk. Şimdi hakemlik yapsan biraz keşke

Çevrimdışı tolga1903

Bu saçına sictigimin metesini naptıysak kaç yıldır bizi dogruyor her maçta. Kemen'in sarısı mensah'ın ikinci sarısı göz göre göre hiç etti nefret ediyorum bu adamdan bir de bjkli falan derler küfür etmicem

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı tolga1903

Çevrimiçi Samet Demir

Ulan Salih attı :)

Etiketler: