19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş
19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş Tarih : 14.01.2023 Saat : 16:00 Stadyum : Konya Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakemler : Abdulkadir Bitigen - Ceyhun Sesigüzel - İbrahim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 7063 defa] 19. Hafta Konyaspor 1-2 Beşiktaş

Çevrimdışı murat baltacı

Şu hamleleri devre arası yapsana be hoca bir sinerji olsun Josef ve mulekayida çıkar verdiğimiz porsiyonlara bak şaka gibi
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Ç

Orta sahan üretemiyorken iki tane 6 koyuyorsun ilk 11'e hadi onu geçtim şimdide iyi oynayanı savunmaya çekiyorsun pes vallahi Josef'i çıkaracaksın Saiss tek 6 kalacak öne bir adam atacaksın bu kadar basit.
[ Son Düzenleme: 14 Ocak 2023, 17:25:53 Samet Ç ]

Çevrimdışı tolga1903

Nolacak 2 yi yiyip rahatlarız. Aboubakar falan hiç para vermesinler artık.

Kesin yicez zaten sağ tarafı komple boşalttı ve rakibin en iyi oyuncusu solda oynuyor.

Çevrimdışı levent14

Orta sahan üretken değilken iki tane 6 koyuyorsun ilk 11'e hadi onu geçtim şimdide iyi oynayanı savunmaya çekiyorsun pes vallahi.

Ilk yari hayet iyiydi takim saiss de liberoda mükemmel oynadı.. Ayrica welinton iyi falanda degil nereden cikartiyorsunuz bunlari..Cikmasi dogru karar bence

Çevrimdışı murat baltacı

Bir gol atsak maç dönecek salak salak pozisyon harcıyoruz
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi blackeagle35

Neye dayanarak ofansif orta saha bakmıyoruz, ilginç.

Çevrimiçi sEuL

50 tane orta yaptik bir tanesine vuramadik ya. Hos bizimkiler vursada birsey olmuyor.

Çevrimdışı levent14

Neye dayanarak ofansif orta saha bakmıyoruz, ilginç.

En büyük ihtiyaç kreatif orta saha aslinda..Ama tribünlere oynamak varken hemen aboubakar falan varken akla grlmiyor malesef..Salih cezali orta sahada saiss oynamak zorunda kaldi

Çevrimdışı tolga1903

Cenk o neydi abi cidden? Transfer yapmayın gerek yok diyoruz ya hani hah bu iki forvetle biz ufak ufak küme düşme hattına ineriz. Cenk falan yok abi yani bitmiş bu takım

Çevrimdışı murat baltacı

Atında bitsin bu işkence
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Samet Ç

Ilk yari hayet iyiydi takim saiss de liberoda mükemmel oynadı.. Ayrica welinton iyi falanda degil nereden cikartiyorsunuz bunlari..Cikmasi dogru karar bence
Okuduğunu anlayamıyorsun galiba Welinton'a iyi mi yazmışım ben aksine orta sahada pas bağlantılarını kuran savunmadan topu çıkaran uzun topla arkadaşlarını pozisyona sokan adamı yani Saiss'i niye savunmaya çekiyorsun diyorum çıkması gereken adam Josef iken Welinton niye çıkarıyorsun diyorum.

Çevrimdışı tolga1903

Muleka😀 noldu olm kasımpaşa'da futbolcuydun bizde inşaat ameleliği mı yaptırıyorlar noldu yani bir insan bu kadar geriye gider mi

Çevrimdışı murat baltacı

Yav hoca ortaya adam al çıkar josefi uzun atarak gol bulamayız görmüyor musun hatta mulekada çıkar kerem Atakan sahadakilerin hepsinden iyi bitirici
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı tolga1903

Güzel gedson güzel oğlum

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı Nazım Ar

Bizim önce yabancı kaleci almamız lazım. Milletin kalecisi onları maçta tutuyor bizimki bizi ligden tamamen kopardı en kritik maçın 1. Dakikasında.

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimiçi levitate

maçı izleyemiyorum ama GOOOOOOL
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Talisca1903

kapattım maçı tv yide herşeyi

Çevrimdışı tolga1903

Bytici mahvetti rosier'i. Sağ kenara acil önlem almazsa oradan yiyeceğiz muhtemelen cenk falan dönmüyor

Çevrimiçi Necmi

Mert'le balayımız 5 maç mı sürdü, noldu?

Tam da Ersin'i savunanlara nanik yapılmaya başlanmıştı, şansa bak.
ersinin hiç beş maçı olmamıştı ama her kaleci hatalı gol yer ersindeki sorun hatalı gol yemesi değildi onun sorunu kaleci olmaması

Çevrimdışı murat baltacı

Belli abi cenkten başkası atamaz bari topları onunla bylustiralim salak salak ortalara gerek yok hoca müdahale edebilirse oyunu alırız ama izliyoruz malesef
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı levent14

Okuduğunu anlayamıyorsun galiba Welinton'a iyi mi yazmışım ben aksine orta sahada pas bağlantılarını kuran savunmadan topu çıkaran uzun topla arkadaşlarını pozisyona sokan adamı yani Saiss'i niye savunmaya çekiyorsun diyorum çıkması gereken adam Josef iken Welinton niye çıkarıyorsun diyorum.

Hocam vallahi sinirden okudugumu anlamamisim haklisin kusura bakma 🤝 dedigin gibi saiss ortada cok iyiydi ama savunmada da buyuk delik vardi o yuzden geri cekmis olabilir..Kadro planlamasi o kadar kötüki bu takimin ne digru ne yanlis belli bile olmuyor

Çevrimdışı tolga1903

Masuaku yapma ya yapma bu kadar kolay çalım yenmez ya

Çevrimdışı murat baltacı

Josef muleka çıkar Berkay kerem al hoca oyun dönecek
BeŞiKtAşK

Etiketler: