10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Tarih : 16.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Cevdet Kömürcüoğlu - Süleyman Özay - Mustafa Kürşad

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 8013 defa] 10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Çevrimdışı Nazım Ar

ANÇ,Ceyhun kazancı,İsmael el birliği ile Beşiktaşı anadolu takımından beter hale getirdiler hepsinin eline emeğine sağlık. :claps:

Sıkaut31 tayfayı da unutmamak lazım, FC Laskalona ve Real Barnsley gibi olacağız diye 1 sezonda takımın genlerinden futbolun temel kurallarının sökülüp atılmasına alkış tuttular.

Çevrimdışı beno1903

Çevrimdışı Orhan_

Bu mac kaybedilirse hocaya gudbay..

Çevrimiçi blackeagle35

Herhangi bir değişiklik yok. Bu Cenk, Muleka, Gedson naptı hocaya enteresan.

Çevrimiçi Samet Demir

Bu maçı alamazsa hoca bir zahmet istifa etsin. Trabzon gol yemek için bekliyor çünkü.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı DieForYou1903

Sıkaut31 tayfayı da unutmamak lazım, FC Laskalona ve Real Barnsley gibi olacağız diye 1 sezonda takımın genlerinden futbolun temel kurallarının sökülüp atılmasına alkış tuttular.

Onlar köşelerine çekildiler suçlu biz olduk yine hocayı eleştiriyoruz diye.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 16 Ekim 2022, 21:09:30
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
Gedson yok hadi hoca köyüne artık yetti ya

Çevrimdışı levent14

Josef hayatında hiç gol attınmı öyle ?

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi levitate

faul de zıplamış yere puhahaha

Çevrimiçi levitate

wego bıraksana topu herif kaleye gidiyordu

Çevrimiçi ferdi1903

Weghorst resmen golu yedi

Çevrimiçi kahyaoglueren

Hamsike verecegin sariyi nerene soktun hakemsi

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı 38life

Salihin uzaktan gol atabilecegine olan inancı ne zaman bitecek acaba. Bir an önce bitsin lütfen.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi blackeagle35

Hücumda çoğalamıyoruz savunmada eksik kalıyoruz. Ceza sahasına giren oyuncu yok, Redmond bi kenarda Nkoudou bir kenarda. Orta sahadan Salih sadece girmeye çalışıyor içeriye. Bu şekilde Nkoudou birebir hariç ne çıkar bilmiyorum.

Çevrimdışı Unnamed

Weghorst'u cok aramıslar mı acaba? 2. Lig'de böyle cok topcu var.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi ferdi1903

Orta orta orta midem bulandi be

Çevrimdışı levent14

Salih sağ ayaklı değilmi? Neden her topu soluna çekip vurmaya çalışıyor?

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Salih sağ ayaklı değilmi? Neden her topu soluna çekip vurmaya çalışıyor?
şut atmak yemiyo o an

Etiketler: