10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor
10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Beşiktaş Forum|10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor Tarih : 16.10.2022 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Cevdet Kömürcüoğlu - Süleyman Özay - Mustafa Kürşad

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor  [Okunma sayısı 7960 defa] 10. Hafta Beşiktaş 2-2 Trabzonspor

Çevrimiçi levitate

ghezzal baba kendine gel yaw
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

muleka gedson at hoca hiç bekleme
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi levitate

olm adam ağlıyo ya tadım kaçtı

Çevrimiçi Talisca1903

arkadaşın biri bir ara yazmıştı mobilet gibi ses çıkarıp icraat yapamayan takım tam o halde

Çevrimdışı kahyaoglueren

Oysa ki % 70 topla oynuyoruz. Neden böyle oldu ki

Çevrimdışı 38life

"Nerede Ghezzal, nerede Ghezzal, hadi oynasın. Hala iyilesmedi mi? Hocayla sorun mu yaşıyor vs. vs " al işte. Bu kadar baskı kurarsan sonuç bu olur. Hocada da hata var, ne oynatiyorsun adamı hazır olmadan, ligin son maçı mı bu?
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Talisca1903

Oysa ki % 70 topla oynuyoruz. Neden böyle oldu ki
çünkü set oyunu nedir bilmeyen acemi bir hocayla debelenip duruyoruz hücum seti nedir bilmez doldur boşaltçının teki şu kadro doğum sancısı çekiyor sahada resmen

Çevrimdışı aunt minnie

çünkü set oyunu nedir bilmeyen acemi bir hocayla debelenip duruyoruz hücum seti nedir bilmez doldur boşaltçının teki şu kadro doğum sancısı çekiyor sahada resmen
Eline sağlık

Çevrimiçi Samet Ç

Dele - Muleka ve Josef - Gedson değişikliği lazım bu arada Ghezzal'ın hazır olmadan oynaması fiyasko orda burda birkaç kişi bir şeyler söyledi diye hazır olmayan adam sahaya atılmaz.

Çevrimdışı DieForYou1903

İsmael hocam ile modern futbola devam.Yan pas geri pas hop ileri şişir.Sahada Beşiktaştan eser yok.Gittiği günü her sene bayram olarak kutlayacağım.
Armandaki asalet, yüreğindeki cesaret!

Çevrimiçi Talisca1903

akademide hücum dersleri verilirken kahvehanede  batak oynamaya gitmiş sanırım Valerien ısmael

Çevrimdışı mellfred

takımda masuaku ghezzal iyice motelleri bozdu ikisi de kötü oynuyordu 
alırız diyemiyorz maalesef

Çevrimiçi tolga1903

Hayır bir kere de şu bireysel hatayı rakip yapsın. Bir kere de hata yapan rakibi şöyle çat diye cezalandıralım. Niye her büyük maçta malligi illa benim oyuncum yapıyor? Bir de bu weghorst nasıl gol atacak mesela söylese de ona göre pozisyona soksalar. Gomez falan diyorlardı elemanın bitiriciliği batsuayi seviyesinde.

Çevrimdışı caner.eryigit

"Nerede Ghezzal, nerede Ghezzal, hadi oynasın. Hala iyilesmedi mi? Hocayla sorun mu yaşıyor vs. vs " al işte. Bu kadar baskı kurarsan sonuç bu olur. Hocada da hata var, ne oynatiyorsun adamı hazır olmadan, ligin son maçı mı bu?
Suç Biz de oldu yani valla şaka gibi.

Çevrimdışı Nazım Ar

Topla biz oynasak da ne yaptığını bilen takım görüntüsündeki Trabzonspor. Bireysel hatalar ve kaleci farkı da eklenince sonuç normal.

Takımda zerre hoca katkısı yok, şu takımı sokaktaki adam da sahaya sürse Rosier o bindirmeyi yapar golü attırırdı, tamamen kişisel yeteneklerle bir şey olmasını bekliyoruz. O müthiş pres bilmemne hepsi sözde, topu kapıp da böyle kaç gol attık acaba 20 maçta? Weghorstu gereksiz yormaktan başka numarası yok.

Çevrimdışı DieForYou1903

Weghorst kötü muleka başlamıyor o karşı karşıya muleka yazardı.orta saha souza formsuz,dele yokları oynuyor gedson yedek başlıyor hadi abi ya.Oyun planın yok bari kadroyu doğru çıkart.

Çevrimdışı aunt minnie

Hiçbir maçta hocaya bu kadar sinirlenmedim.Fb maçındaki berbat oyunun bile mazereti vardı ama şu oyun skandal ötesi.Trabzon berbat oynadığı ilk yarıyı inönüde önde kapatıyor.Takım öyle dağınık ki duran top dışında hiçbir şansı yok

Çevrimdışı caner.eryigit

Bir kaleci bir tane ekstra kurtarış yapmaz mı arkadaş kaleye gelen her top gol mu olacak odun koysak arada ona da çarpar.
Elin kalecisi 2 tane yüzde yüz çıkardı bizim ki geleni alıyor.

Çevrimdışı DieForYou1903

ANÇ,Ceyhun kazancı,İsmael el birliği ile Beşiktaşı anadolu takımından beter hale getirdiler hepsinin eline emeğine sağlık. :claps:

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ghezzal sakatlanmış adam dokunsan ağlayacak yanında kaptan dahil takımdan kimse yok. Nkodou öbür taraftan koşup teselliye geldi.
Yuh sizin arkadaşlığınıza da takımdaşlığınıza da... Geçmiş olsun bence bu sezon bitmiştir.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ghezzal sakatlanmış adam dokunsan ağlayacak yanında kaptan dahil takımdan kimse yok. Nkodou öbür taraftan koşup teselliye geldi.
Yuh sizin arkadaşlığınıza da takımdaşlığınıza da... Geçmiş olsun bence bu sezon bitmiştir.
Takımın havasi çok kötü. Tribünün enerjisi çok kötü. Ben uzun zamandir bu kadar enerjisiz bir büyük maç seyretmedim Vodafoneda.Herkes kafada bitirmis sezonu gibi.

Çevrimdışı DieForYou1903

Feyyaz Uçar: "Bir takıma 'Çıkın kafanıza göre oynayın' deseniz herhalde bu kadar oynar. Beşiktaş'ta bir şey göremiyorum."

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Eğer hocaysa Muleka'yı sokar Weghorst yerine ama zor. Feyyaz fena gömüyor Ismael'i

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Weghorst kötü muleka başlamıyor o karşı karşıya muleka yazardı.orta saha souza formsuz,dele yokları oynuyor gedson yedek başlıyor hadi abi ya.Oyun planın yok bari kadroyu doğru çıkart.
Doğru kadroyu çıkartsa rahat yeneriz zaten.

Etiketler: