6.Hafta / Beşiktaş - Sivasspor
6.Hafta / Beşiktaş - Sivasspor

Beşiktaş Forum|6.Hafta / Beşiktaş - Sivasspor Skor : Beşiktaş 3-2 Sivasspor ( Kobra Ba , Kobra Ba , Olcay ) Tarih : 19 / 10 / 2014 Saat : 19:00 Stadyum : Yenikent ASAŞ Stadyumu (La) 

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

6.Hafta / Beşiktaş - Sivasspor  [Okunma sayısı 39810 defa] 6.Hafta / Beşiktaş - Sivasspor

Çevrimiçi Samet Ç

Gençler diyorsun. Öyle bir iyilik yaparlarsa devre arası Linnes yetmez ne yapıp ne edip bir ortasaha alıp Uefa'ya yürürüz  :ebebe:
Öyle bir şey olacak gibi geliyor bana nedense. Linnes oldu en kötü Noboa'yı da alırsak ligi süpürürüz. Bir de şu Newcastle'daki Tiote'yi görmek isterim bu takımda.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2014, 21:31:46
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Olcay 6 maçta 4 gol oldu bu sene 15 yapzacak galiba tabelaya  :saeek:
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 19 Ekim 2014, 21:32:46
  • Beşiktaş / Bodrum
Demba Ba da toplamda 10 maçta 6 gol oldu
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Samet Ç

Demba Ba da toplamda 10 maçta 6 gol oldu
Ortalaması çok iyi bu sene tüm kulvarlarda en az 30'u görür gibi.

Çevrimdışı ilhan mansız

Olcay 6 maçta 4 gol oldu bu sene 15 yapzacak galiba tabelaya  :saeek:
Olcay, fayda-maliyet analizi yapsak uzak ara en faydalı oyuncudur. Yine işi bitirdi. Aldığı para son kuruşuna kadar helal olsun

Çevrimdışı Salih A.

perdo değerini bulduğu an satmak lazım
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Çevrimdışı manyak1903

bakırköye razıyım Deniz cerrahpaşa ya gidecez en iyi kanser servisi orada :)
erenköy de müsait .tedaviden sonra rehabilitasyon yaparız :D

Takım ruhu  :bandit:

foto sanki olcay sabit duruyor gökhan yüzünü olcayın içinden geçirmiş gibi.

Güntekin Linnes alındı dedi
doğruysa güzel haber.ki şimdi olmasa da devre arasında kesin alacağız bana göre.

Biri beni aldatırsa yazıklar olsun ona; iki kez aldatırsa yazıklar olsun bana

Bilmek istiyorsan bilmediğine inanmalısın

11 Aralık Perşembe Fulya Davası

Çevrimdışı manyak1903

Robben'in bitiricilik yeteneği olmayan bir Töre olacak. Ama ben hala bitiriciliğini geliştireceğini düşünüyorum. Bir de şu oyunculara son vuruş çalışması için Les Ferdinand'ı antrenör olarak alsak süper olur.
töre daha genç diyebiliriz.koya koya gelişecek :D

Çevrimdışı Efe

Olcayi veliyi kerimi ersani en iyi turk futbolcular bizde dedigimde soyledigimde bir cok arkadas yetmez en iyileri degil demislerdi evt en iyileri degiller belki ama en iyi yurekliler en faydalilar bence
[ Son Düzenleme: 19 Ekim 2014, 21:52:01 Efe ]
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ALI RIZA

Çevrimdışı Türkay

BA top elime değdi demiş.
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı manyak1903

İsrarla 4 4 2 oynamaliyiz diyorum cikar kerimi al cenki 3 lük yapariz sivasi. Demba tek forvet olmuyor.
cenk tosunu ben de arıyorum.ilk hafta performansı da iyidi.
yalnız cenk de tek forvet olmuyor.tek forvet biraz ba biraz mustafa oluyor.

demba ba cenk - demba ba mustafa - mustafa cenk bu halleri de çok iş yapar.

mustafanın havada asılı kaldığı maç :D  gibi açamadığımız maçlarda ceza sahasına 2 hava topu alacak isim ve bizimkilerin hepsi bunu yapabiliyor.ileride sorun yok zaten şu an için ,sakatlık olmadığı sürece.

Çevrimdışı manyak1903

temas yok değil eliyle kontrol etmedi.değmesi ile kontrol etmek farklı şeyler.

mesela kalçasına çarptıktan sonra top yön değiştirir veya fazla havaya gidecekken eline çarpar önüne düşerse gol için kusurlu diyebiliriz.gol çok temiz ,benim içim rahat bu konuda.

Çevrimdışı ilhan mansız

Ba nın hiçbir kasıtlı hareketi yok eli zaten açık da değil pozisyonda, arkadaşlar medyanın gazına gelmeyin. Yüzdeyüz penalstısı verilmeyen biziz, cicicnhoyu atmayan hakem büyük hatalar yaptı. Zaten istatistiklere bakan oyun olarak nasıl ezdiğimizi görür.

Çevrimdışı Deniz

Ba nın elini soran şeref yoksunu medya heriflerin kartlarını sorgulasın.
"Beşiktaş için birşey yapmak istiyorsanız kimsenin adamı olmayın!"-Süleyman Seba

Çevrimdışı ilhan mansız

%100 penaltımızı vermediği gibi cicinhonun %100 kırmızısını da vermedi. Sakın bu çakalların gazına gelmeyin. Rakip ceza sahasına 30 ortamız sayısız pozisyonumuz var. Maç kesinlikle hakkımızdı ve hakkımızla kazandık

Çevrimiçi Samet Ç

Vücudundan eline geldi sorun yok yani.

Çevrimdışı Türkay

Vücudundan eline geldi sorun yok yani.

Medya bunu sanki hentbol oynamış gibi lanse edecek şimdi  :s20:
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Ziver VARLI

Çevrimdışı Yakup

Baldirdan sekip top ele geldi. O şeref yoksunlari studyolarinda test etsinler oradan seken top nereye geliyor diye. O el bir yere gitmiyorsa sokacak yer arasinlar gol bence tertemiz
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimiçi Samet Ç

Medya bunu sanki hentbol oynamış gibi lanse edecek şimdi  :s20:
Salla şu medyayı takma kafana biz önümüze bakalım.

Çevrimdışı Togay_1981

Medya da yine müthiş bir kampanya var. Demba Ba golü elle alarak attı diye. Ulan yatacak yeriniz yok sizin adi herifler. Kabak gibi penaltı ile kırmızı verilmemiş bahseden yok.

Maça gelince takım ikinci yarı becerisini aklına getirince kazandı. Ama şu geri çekilmeyi bir türlü çözemiyoruz 3 - 3 olsa daha çıkmazdı maç o dakikadan sonra.Devre arası transferini çok çok iyi değerlendirmek gerekiyor. 

Çevrimdışı ilhan mansız

Medya da yine müthiş bir kampanya var. Demba Ba golü elle alarak attı diye. Ulan yatacak yeriniz yok sizin adi herifler. Kabak gibi penaltı ile kırmızı verilmemiş bahseden yok.

Maça gelince takım ikinci yarı becerisini aklına getirince kazandı. Ama şu geri çekilmeyi bir türlü çözemiyoruz 3 - 3 olsa daha çıkmazdı maç o dakikadan sonra.Devre arası transferini çok çok iyi değerlendirmek gerekiyor.
Beşiktaşı durdurmak için yapmadıkları şe.....lik kalmadı. Türkiyede futbol oynamaya çalışan tek takımı frenlemeye çalışıyorlar. zavallılar

Çevrimdışı Tolga

Güntekin Linnes alındı dedi
bu haber gerçekten doğruysa heralde en çok ben mutlu olurum aylardır alınması için burada yazan arkadaşlardan biriydim inş olur bu transfer.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 20 Ekim 2014, 00:43:37
  • Beşiktaş / Bodrum
bu haber gerçekten doğruysa heralde en çok ben mutlu olurum aylardır alınması için burada yazan arkadaşlardan biriydim inş olur bu transfer.

Ali Ece de onayladı  :ok:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Etiketler: