27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor
27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor

Beşiktaş Forum|27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor Skor : Beşiktaş - Denizlispor Tarih : 26.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor  [Okunma sayısı 19760 defa] 27. Hafta Beşiktaş 3-0 Denizlispor
Anket
Beşiktaş, Denizlispor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%75]
1 puan
1 [%8.3]
0 puan
2 [%16.7]

Toplam Oy Verenler: 12

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Defansimiz uyuyor Allahdan rakip denizli
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ersin dokunmasa gol. Gevşedik.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlk yarı iyi oynadık. Umarım maçı salmaz ve averaj kasmaya devam ederiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Hakan Kutlunun vizyonsuzluğuna dua edelim yoksa maçın ilk yarısı 3 3 falan bitebilir.

Sagala adam kovalatacağına hücumda ve savunmada serbestlik verse işimiz zor olurdu.

Kısaca ilk yarı hiç iyi sinyaller vermedi. Oyunu hiç ama hiç beğenmedim.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Defansimiz uyuyor Allahdan rakip denizli
Dikkatleri çok dağınık bir laubalilik var
The great gig in the sky

Çevrimdışı mellfred

açıkçası bir şey oynamadan rahat skor bulduk maç başından beri defansımız kötü

Çevrimdışı AigleBordeaux

Hakan Kutlunun vizyonsuzluğuna dua edelim yoksa maçın ilk yarısı 3 3 falan bitebilir.

Sagala adam kovalatacağına hücumda ve savunmada serbestlik verse işimiz zor olurdu.

Kısaca ilk yarı hiç iyi sinyaller vermedi. Oyunu hiç ama hiç beğenmedim.
+1903
Takım baya dağınık
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı can1903

3. golden sonra dağınıklık hat safhada. 5-0 6-0 dan aşağısını kabul etmiyorummm SALDIR KARTALLL :icool: :icool:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi sEuL

Temposuz ve cok yavas oynuyoruz, neredeyse yuruye yuruye 3 gol attik.

Rakip cok zayif olmasina ragmen kolay gelip 3 net pozisyona girdi. Savunmada kotuyuz, ozellikle farki bulduktan sonra takimdaki gevseme dusundurucu. Umarim 2. yariya ciddi baslayip 3-4 gol daha bulabiliriz. Bu tur maclarda averajida yukarilara cekmek onemli. 

Çevrimdışı mourinho1903

Iyi oyun yok ama bu sene gecen senelere nazaran en iyi yaptigimiz sey ceza sahasinda cogalma ve fiks 2 forvetle oynama nedeniyle golleri bulduk. Ilk gol ve Larin'in haksiz sekilde iptal edilen gol tam buyuk takim golu bence. Ileride cogal, rakibi hataya zorla, vura kira at golu. Bu tur tirt goller bu tur surpriz puan kayiplarini onleyip cok sey kazandiriyor. Zaten ilk gol gelince cozuluyor mac. Josef, Rosier, Aboubakar dinlense iyi olur. Atiba yine klasik kapanan takima karsi fonksiyonsuz oyununa devam ediyor. Larin ve Aboubakar oyun olarak iyi gozukmese de en azindan gol attilar, moralleri duzeldi. Ghezzal yokken kilidi acabilmek onemli. Denizli vs diye kucumsemeye gerek yok, ligimizin standardi bu.

Çevrimdışı worns

skor çok iyi neyse ki. uzun zamandır en kötü bulduğum oyunu oynamış olabiliriz ilk 45te.

1-0'a kadar oldukça hantal, temposuz bir oyun oynadık. ne doğru düzgün önde bastık ne pas ritmini arttırabildik. larin sağ-n'kodou sol maç başında da yazmıştım, kötü tercih bence.

bir biçimde golü bulduk sonra 3-0'a kadar ki bölüm iyiydi. rakip dağınıktı üstüne n'kodou-larin kanat değiştirdi. larin'in solda ceza sahası etkinliği ilk golü sağdan atmasına rağmen daha fazla. rosier-n'kodou da daha işler bir kanat yaratıyor. bu bölümde n'sakalanın da temposu iyiydi. alan bulmanın avantajları da denebilir bir nevi.

3-0'dan sonra ise gereksiz bir laubalilik başladı. oyunu yavaşlatmak yerine gereksiz yer kaybetmeler vs. bizim pek yapmadığımız işlerdi. rodallega'nın iptal edilen golünde bütün savunma yerleşimi bozuk. hadi akıllanırlar dedim sagal'ın direkten dönen topunda yine aynı.

devre arası silkinip uyandırması lazım hocanın takımı. dinlenemeden tam dönememiş takım, denizli maçıyla dönüyormuşuz iyi ki.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi sEuL

Ridvan nerdesin be kocum, su N'Sakala'yi izlemek cidden izdirap. En kisa zamanda seni sahada gormek dilegi ile.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Atibayi verimli kullanmak adına keske alsak kenara su dakikalarda. Dinlenmis haliyle ciddi fark ediyor. Son haftalardaki form düşüşü geçmiş.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Töre girdigi her macta hareketlilik getiriyor, bide şu istikrarsizlik olmasa.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Sagal diye birisi sürekli kendini yere atıp duruyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

hoca al bir hasic kendimize gelelim

Çevrimiçi sEuL

Sacmalamaya basladigimiz dakikalar...

Çevrimdışı MUSTAFA_

Takım dinleneceğine sanki yorulmuş gibi oynuyor  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hoca oyuncu degisiklerinde cikan oyuncularin yüzüne bile bakmiyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

Maşallah Welinton'un pasları bugün çok isabetli ama tüm pasları top toplayıcılara atmasa iyi olacak  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Maşallah Welinton'un pasları bugün çok isabetli ama tüm pasları top toplayıcılara atmasa iyi olacak  :ebebe:

+N'Sakala

Ozzie'de girdiginden beri yuruyecek hali yokmus gibi oynuyor.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ben bir sezon daha nsakala ve welinton dayanamam.