10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : 29.11.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Tugay Kaan Numanoğlu - Bahattin Duran -

0 Üye ve 41 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş  [Okunma sayısı 53748 defa] 10. Hafta Fenerbahçe 3-4 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
6 [%37.5]
1 puan
1 [%6.3]
0 puan
9 [%56.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı tangaz

Bence her türlü sonuca açık bir maç. FB'den çok bizim nasıl oynayacağımıza bağlı olacak sonuç  :tabe:

kesinlikle katılmıyorum kaç senedir nelere maruz kaldık ne penaltılarımız verilmedi ve buna rağmen bizim nasıl oynayacağımıza bağlı demek akıl alır gibi değil
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi MUSTAFA_

kesinlikle katılmıyorum kaç senedir nelere maruz kaldık ne penaltılarımız verilmedi ve buna rağmen bizim nasıl oynayacağımıza bağlı demek akıl alır gibi değil
Hakemi yeterince eleştirdim. Biraz da normal şartlar altında şeklinde yorum yapayım dedim. Biz topu alır fazla risk almadan oynarsak FB bizim kaleye gelemez. Hücum gücü yüksekmiş gibi görünüyor ama organize olamıyorlar. Her Caner'i olan takım gibi orta kafa gol oynuyorlar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

Hakemi yeterince eleştirdim. Biraz da normal şartlar altında şeklinde yorum yapayım dedim. Biz topu alır fazla risk almadan oynarsak FB bizim kaleye gelemez. Hücum gücü yüksekmiş gibi görünüyor ama organize olamıyorlar. Her Caner'i olan takım gibi orta kafa gol oynuyorlar.

bizim iyi oynadığımız maçlarda dahi sonuç bize kalmamıştır derbilerde NOKTA
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı ilhan mansız

İnşallah kazanacağız, kesinlikle Rıdvan oynamalı, nskala maalesef (...),,

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı tangaz

hakem katliamı olacağını düşünüyorum dolayısı ile kazanamayız.

Son dakika!
Beşiktaş’ta sağ arka adalesinde ağrı hisseden Adem Ljajic, Fenerbahçe maçı kadrosundan çıkartıldı..

Kronik sakat JK

Kamp Kadromuz belli oldu.

Beşiktaş derbiye 6 eksik ile çıkacak.
Vida, Ljajic, Dorukhan, Gökhan, Hasic, Ersin
[ Son Düzenleme: 28 Kasım 2020, 18:46:29 cursedofdragon ]

Çevrimdışı Erman1903

Bir sıkıntısı yoksa mutlaka Rıdvan başlamalı onlarda Caner'i oynatacak. Oynaması halinde Rıdvan'ın motivasyonunun yüksek olacağını tahmin ediyorum. N'Sakala ile başlamak forma adaleti açısından da iyi olmaz kötü karma oluştururuz.

Bir sıkıntısı yoksa mutlaka Rıdvan başlamalı onlarda Caner'i oynatacak. Oynaması halinde Rıdvan'ın motivasyonunun yüksek olacağını tahmin ediyorum. N'Sakala ile başlamak forma adaleti açısından da iyi olmaz kötü karma oluştururuz.

caner - rıdvan eşleşmesi olmayacak mı 2'si de sol bek  :alala:

Forma adaleti olarak bakarsak n'sakala oynar sezon başından beri o oynuyor.

Ancak bende rıdvanın oynamasını isteyenlerdenim.

Son karar hocanın.

Çevrimdışı tangaz

Kamp Kadromuz belli oldu.

Beşiktaş derbiye 6 eksik ile çıkacak.
Vida, Ljajic, Dorukhan, Gökhan, Hasic, Ersin

erdoğan kesik yemiş ki normali de bu, o çocuğu bir an evvel kiralamalıyız boşa ekmek vermeye gerek yok ispatlarsa döner yoksa yeri yok gibi duruyor

Çevrimdışı Erman1903

caner - rıdvan eşleşmesi olmayacak mı 2'si de sol bek  :alala:

Forma adaleti olarak bakarsak n'sakala oynar sezon başından beri o oynuyor.

Ancak bende rıdvanın oynamasını isteyenlerdenim.

Son karar hocanın.

Caner gitti Rıdvan kaldı ya ben bu yüzden oynarsa Rıdvan'ın kendini vereceğini düşünüyorum. N'Sakala bence iyi olmadığı halde oynuyordu Rıdvana pek şans vermedik. Oynadığında hakkını verdi formanın.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

N'Sakala hücumda tam bir kazma. Fenalıklar geliyor izlerken. Büyük takım beki bu kadar ofans özürlü olamaz hiçbir şartta. Onçün Rıdvan oynamalı.

N'Sakala hücumda tam bir kazma. Fenalıklar geliyor izlerken. Büyük takım beki bu kadar ofans özürlü olamaz hiçbir şartta. Onçün Rıdvan oynamalı.

Aboubakarın golü var mı fenere zamanı geldi artık  :bandit:

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Aboubakarın golü var mı fenere zamanı geldi artık  :bandit:

Abuş umarım toparlar ne diyim :) Büyük maç seven bir oyuncu neden olmasın :)

Çevrimdışı Erman1903

Şu Samatta'yı da iyi okuttular Fenere bildiğin Koita benzeri olduğunu söylüyordum, ağlamaya başladılar şimdiden :tabe:

Sakatlığı var sanırım oynayamayacak bize karşı. Bize biraz ters gelebilecek bir tarzı var.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şu Samatta'yı da iyi okuttular Fenere bildiğin Koita benzeri olduğunu söylüyordum, ağlamaya başladılar şimdiden :tabe:

Sakatlığı var sanırım oynayamayacak bize karşı. Bize biraz ters gelebilecek bir tarzı var.
İlk maçında 2 gol atınca herkes havaya girdi ama o günden beri tık yok. Bizim maçta yok. Yoksa bu tip iş yapmayan FB forvetlerinden biz hep gol yeriz. Böyle bir gerçek var  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

İlk maçında 2 gol atınca herkes havaya girdi ama o günden beri tık yok. Bizim maçta yok. Yoksa bu tip iş yapmayan FB forvetlerinden biz hep gol yeriz. Böyle bir gerçek var  :tabe:

Yolu Epl'den geçen her topcuyu iyi sanıyor insanlar eee adama değil takıma bakarsan böyle olur. İstanbul takımları bu hataya çok düşüyor. Seviyorlar zengin çöpü karıştırmayı. Burada da hiç adam hakkında bilgisi olmadan ah samatta vah samatta diyordu bazı taraftar.

Koşu ve yıpratıcılıkla etkili olan biri, kafa toplarında da gol bulabilirdi ters bizim stoperlere.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hakem net FBli olmasına ve FB formalı fotosunun internette cirit atmasına rağmen  böyle konuşmak çok komik olmuş.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Rüyamda Barcelona yi 2-1 yeniyorduk. Herkes Messi ye yuh çekiyordu :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Fenerbahçe - Beşiktaş derbisinin VAR hakemi Abdülkadir Bitigen oldu.
AVAR görevlerini de Zorbay Küçük ile Kerem Ersoy üstlenecek.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Bir yanda uzun yıllardır hakemlereden yediğimiz kazıkların verdiği karamsarlık, bir yanda da umut var içimde. İnşallah cümle aleme çakar geçeriz bu akşam.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bir yanda uzun yıllardır hakemlereden yediğimiz kazıkların verdiği karamsarlık, bir yanda da umut var içimde. İnşallah cümle aleme çakar geçeriz bu akşam.

zor abi bir çok fırsat yakaladık hiç birinde hakemler izin vermedi.

10 senedir penaltı bile verilmiyor lehimize.

geçen sene 3 penaltı verilmedi ondan önce 1 metre geride ki adama ofsayt çalındı.

Es kaza fener 10 kişi kalırsa dfaha önce kaldı bizi de 10 kişi bırakırlar.

Tiksiniyorum bu ligden.