PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu

Beşiktaş Forum|PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu Skor : PAOK Thessaloniki - Beşiktaş Tarih : 25.08.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Stadio Toumba Hakemler : Daniele Doveri - Matteo Passeri -

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu  [Okunma sayısı 67658 defa] PAOK Thessaloniki - Beşiktaş / Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
20 [%74.1]
PAOK Thessaloniki
7 [%25.9]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı tuncaboylu

walla bu çerçeveden bakınca sütte leke var ben de yok burda bir kişi bile desteklemezken ben keşke burak gelse diyordum ki o burak o zaman gelse lensin de pepenin de fatta f.ormanında totoyu kurtaracaktı  :bandit:

Ben de karşı çıkmıştım Burak'ın alınmasına o dönem, eşeklik etmişim.

Çevrimdışı worns

Benim anlatmaya çalıştığımı gayet net özetlemişsin.

Hayal satmaya gerek yok. Eldeki bütçe belli, takımın hali de ortada. Alınabilecek oyuncular ile şampiyon olmak çok zor, hatta imkansız.

Bu sene CL'den sıcak para alacak olan Başakşehir iyi olacak, Fenerbahçe son kurşunuyla iyi kadro kurdu, Galatasaray MHK'yı dizayn etti.

Burada yapılması gereken, 2. bir feda dönemine girmek. Yabancı sınırlaması da yolda.

20-25 yaş arası yerli/gurbetçi harekatı başlatılmalıydı. Eldeki yerlileri gönderip, 30 yaş üstü yabancılarla 3 yıllık sözleşme imzalıyoruz.

Bahane de hazır, beleş ve ucuzlarmış. Ucuz dedikleri N'sakala 500 bin Euro alıyor, Welinton 800 bin Euro deniyor. Atakan 150 bin Euro bonservis + 100 bin Euro maaşla geldi. Welinton'un maaşıyla Atakan gibi 4 tane adam alabiliyorsun, al o zaman.

Ne kadar kötü olur? PAOK maçında heyecan mı yapar? Welinton da yapıyor, sorun değil.

ya bu welinton'un heyecan yapmamış hali de böyle.

Çevrimdışı tangaz

Valla o senin izlenimin ben kendi sende nasıl bir izlenim bırakıyorum diye kontrol etme gibi bir ihtiyaç içinde değilim gerçekten avcı umrumda bile değil sahada bugün TD'ün oyuna başlangıç ve müdahele anlamında baya zaafiyetler vardı. Sahadaki oyundan her zaman hoca sorumludur. Aynı golden 3 tane yemişiz daha hala hocayı sarıp sarmalayalım demek anlamsız bak ben dikkat ettiysen "hoca bile değil" demiyorum hala "hoca" diyorum. Benim avcıyı tek savunduğum nokta "hoca bile değil" ifadesidir. Avcı iyi bir hocadır fakat beşiktaşta başarısız olmuştur.

demek ki avcıyı o rezil oyununu nasıl övdüğünün farkında değilsin.

benim avcıya hoca bile değil deyişim ise adamın aidiyet duygusundan zerre nasiplenmemesi sonrasıdır başımızdaki bir td ismi ne olursa olsun taraftarımız diyemiyorsa takımın başındayken dahi taraftarımız diyemiyorsa dışardan biri gibi "beşiktaş taraftarı" diyorsa hoca da değildir adam da değildir olmadığını da gün ve gün hepimiz görüyoruz zaten...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mrred

Transferleri konuşmak için henüz erken. Defans bölgesi uyum ve çok maç oynamayı gerektirir. Biraz bekleyelim
The great gig in the sky

Çevrimdışı tuncaboylu

Şımarıklıktan bunlar. Bir çok yol denedik bize en uygun yol özkaynak düzeni ve sabır diğer yollar uçuruma gider. Bu net bir şekilde belli oldu. Bizim bu sene Ersin Rıdvan Kartal Kayra Erdoğan 4 lüsünden en az 2 sini kazanıp seneye banko 11 e yazmamız lazım. Yine oğuzhan dorukhanı kendine getirmemiz gerek. Kiralık verdiğimiz diğer oyuncuların da hasic serdar ahmet gülayın en az 1 tanesi seneye banko takımda oynamalı. Hoca kesinlikle kalsın ama şampiyonluk baskısı falan olmasın kaldıramaz o stresi bugün belli oldu hemen yönetime sallamaya başlamış.
Sen yönetim olarak 10 aydır görevdesin ve hala taraftarı "Bu sene şampiyonluk beklemeyin, amaç gelecek yılların kadrosunu kurmak" diyerek hazırlamazsan; tepki görmen normal.

Diyorum işte, acemilik. Fikret t ilk geldiğinde taraftarın şampiyonluk beklentisi var mıydı? Adam feda dedi, adı duyulmamış gurbetçileri topladı, 1 sene kimse ses çıkarmadı.

Bunlar onu da yapmıyor.

Çevrimiçi murat

Durumun fenalığı borç değil bence. Durumun fenalığı taraftarın bunu kabullenmemesi
evet bu borcu eritecek bir taraftar yapımız yok.gomezli sezonda kim vardı takımda o takımın temeli de yokluklar içinde atıldı.az parayla da  şampiyon olunabilir.dogru hamleler yapmak önemli.kim derdi cenk 23 e satılacak.tosiç Demba Atınç vs.ama onları sattıran bireysel yetenekleri değildi 1 milyonluk atiba 800 binlik Olcay 500 binlik Ozi kümede düşen takımdan gelen marcelo şimdi beğenilmeyen Avrupa'da tutunamamiş olmaz diye bırakılmış Gökhan ,veli vs.dogru takım kimyası ile her zaman başarılı olduk parayla ise hep saçmaladık.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 01:05:33 MURAT ]

Çevrimdışı tuncaboylu

ya bu welinton'un heyecan yapmamış hali de böyle.
Biliyorum, Gülhan'ın Welinton'i savunması böyleydi.

31 yaşında adam alıyoruz, seyircisiz maçta Şampiyonlar ligi 2. ön elemesinde heyecan yapıyor diye savunuluyor.

Çevrimdışı mrred

evet bu borcu eritecek bir taraftar yapımız yok.gomezli sezonda kim vardı takımda o takımın temeli de yokluklar içinde atıldı.az parayla da  şampiyon olunabilir.dogru hamleler yapmak önemli.kim derdi cenk 23 e satılacak.tosiç Demba Atınç vs.ama onları sattıran bireysel yetenekleri değildi 1 milyonluk atiba 800 binlik Olcay 500 binlik Olcay kümede düşen takımdan gelen marcelo şimdi beğenilmeyen Avrupa'da tutunamamiş olmaz diye bırakılmış Gökhan ,veli vs.dogru takım kimyası ile her zaman başarılı olduk parayla ise hep saçmaladık.
Katılıyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Transferleri konuşmak için henüz erken. Defans bölgesi uyum ve çok maç oynamayı gerektirir. Biraz bekleyelim

bu genel takım için geçerli olabilir. nsakala ve mensah için de nebzen. ama welinton-vida tandeminin olmayacağını görmek için bir şeyi bekleemye gerek yok bence. ben herhangi bir maçta izlemeden önce de olmayacağını söylüyordum. oyuncular marstan gelmedi ki? potansiyelleri, yapabilirlikleri zaten belli. tek tek ikisinin de kötü stoper olduğunu düşünmem bir tarafa, birliktelikleri üzerinden defans planlanıyorsa çok ağır bir takım mühendisliği problemiyle karşı karşıya kaldığımızı söylemek gerekir.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 01:11:00 worns ]

Çevrimdışı tangaz

Durumun fenalığı borç değil bence. Durumun fenalığı taraftarın bunu kabullenmemesi

taraftarı onu bunu bilmem ben az çok rakamları okurum ve bu rakamlar fena seneye daha da fena ve tekrarlıyorum bankalar birliği yapılandırması yenienmezse kayyuma düşen ilk büyük biz oluruz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı tuncaboylu

Burada tüm savunma hattını gönderip yenilerini alalım diyenler vardı bir de.

Ayrıca Welinton ile N'sakala 3 sezondur beraber oynuyorlar. İkisi de futbolun en temel bilgilerinden yoksun görünüyordu.

Top kontrolleri zayıf, müdahaleleri dengesiz, pas şiddetleri ayarsız.

Bu ikilideki sorun uyum sorunu değil yani.

Çevrimdışı worns

dünyanın en fazla stoper transfer eden, maaşına oranla stopere en büyük maaşı veren takımı filan olabiliriz. gerçi bir problem olduğu buradan da belli. sadece welinton için de değil son 6-7 senede nasıl bu kadar kötü stoper transferi yapmayı becerebildik, gerçekten aklım almıyor. başarı oranımız 2/30 filan.

Çevrimdışı tuncaboylu

taraftarı onu bunu bilmem ben az çok rakamları okurum ve bu rakamlar fena seneye daha da fena ve tekrarlıyorum bankalar birliği yapılandırması yenienmezse kayyuma düşen ilk büyük biz oluruz.
Şu anda başımızda de facto kayyum var zaten.

Elde para eden ve yüksek maaş alan oyuncuları yollamaya çalışıp, yerlerini ucuz adamlarla dolduruyorlar.

Kayyum ne yapacak ki, aynı şeyleri yapar gelirse.

Çevrimdışı MUSTAFA_

İlklerin takımıyız. En azından ilk raya giren de biz oluruz  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

dünyanın en fazla stoper transfer eden, maaşına oranla stopere en büyük maaşı veren takımı filan olabiliriz. gerçi bir problem olduğu buradan da belli. sadece welinton için de değil son 6-7 senede nasıl bu kadar kötü stoper transferi yapmayı becerebildik, gerçekten aklım almıyor. başarı oranımız 2/30 filan.
Bu kadar hücum oyuncusu denesek en azından tutanlardan para kazanırdık.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi murat

bu yönetimde kulübü düzlüğe çıkarma niyetiyle geldi ama bu şekilde olmaz.ya yüksek profilli futbolcu ile çözersin ya yüksek potansiyelli oyuncuyla.türkiyede ve özellikle bu şartlarda yüksek profile ulaşma şansın ve sürdürülebilir olma şansı yok.bari yüksek potansiyelli veya umut vadeden diyelim şartlar gereği onlara yönelik.velinton nsakala mensah vs ile çıkamazsın ama örneğin ersin olabilir.ersin iki türlü de patyayabilir.ya hic olur ama belki 50 milyon da olabilir dünya piyasası uçmuş.80 milyonluk kalecileri de görüyoruz.şampiyonluk potansiyelimiz yoksa mali şartlardan dolayı oyuncu yetiştirmekte bir çıkış yolu.önümüzde çağlar cengiz Merih gibi örnekler var.
[ Son Düzenleme: 26 Ağustos 2020, 01:19:35 MURAT ]

Çevrimdışı tangaz

Şu anda başımızda de facto kayyum var zaten.

Elde para eden ve yüksek maaş alan oyuncuları yollamaya çalışıp, yerlerini ucuz adamlarla dolduruyorlar.

Kayyum ne yapacak ki, aynı şeyleri yapar gelirse.

kayyum tarafından yönetilen küçük bir şirketin son 6 ayını inceleyin imkanınız varsa şirketin sahibini dinleyin başına gelenleri filan ve nasıl iflasa sürüklendiğini görün o şirketin nasıl icradan satıldığını filan görün. defacto filan iyi günler enazından adam cebinden 100 milyon kasa kolaylığı sağlıyor uefaya gidiyosun filan kayyum olsa o parayı kasada olsa bile ödeyemeyebilirsin...

Çevrimdışı tangaz

Çevrimiçi murat

kayyum tarafından yönetilen küçük bir şirketin son 6 ayını inceleyin imkanınız varsa şirketin sahibini dinleyin başına gelenleri filan ve nasıl iflasa sürüklendiğini görün o şirketin nasıl icradan satıldığını filan görün. defacto filan iyi günler enazından adam cebinden 100 milyon kasa kolaylığı sağlıyor uefaya gidiyosun filan kayyum olsa o parayı kasada olsa bile ödeyemeyebilirsin...
anç nin 10 milyon bağış yapabilecek durumda olup ruizi bedava elinden kaçırmasını nasıl değerlendiriyorsun.muhasebe teknikleriyle bu işi çözemezmiydi.kulüpte para yok diyerek sıyrılabilirmi?hani parasız bir başkan olur veya bu yolu tercih etmeyen biri olur eyvallahta kulübe 10 milyon bağışlayabiliyorsan o oyuncuyu kaçırmayabilirmişsin?

Çevrimdışı MUSTAFA_

anç nin 10 milyon bağış yapabilecek durumda olup ruizi bedava elinden kaçırmasını nasıl değerlendiriyorsun.muhasebe teknikleriyle bu işi çözemezmiydi.kulüpte para yok diyerek sıyrılabilirmi?hani parasız bir başkan olur veya bu yolu tercih etmeyen biri olur eyvallahta kulübe 10 milyon bağışlayabiliyorsan o oyuncuyu kaçırmayabilirmişsin?
Şu an o oyuncuyu satabilirdik üstelik. Bu Ruiz meselesi çok başımızı ağrıtacak daha onun davası görülmedi :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

vay be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

vay be
Sıradan bir sporcu ile aradaki fark işte bu ekstra çalışma  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

bu yönetimde kulübü düzlüğe çıkarma niyetiyle geldi ama bu şekilde olmaz.ya yüksek profilli futbolcu ile çözersin ya yüksek potansiyelli oyuncuyla.türkiyede ve özellikle bu şartlarda yüksek profile ulaşma şansın ve sürdürülebilir olma şansı yok.bari yüksek potansiyelli veya umut vadeden diyelim şartlar gereği onlara yönelik.velinton nsakala mensah vs ile çıkamazsın ama örneğin ersin olabilir.ersin iki türlü de patyayabilir.ya hic olur ama belki 50 milyon da olabilir dünya piyasası uçmuş.80 milyonluk kalecileri de görüyoruz.şampiyonluk potansiyelimiz yoksa mali şartlardan dolayı oyuncu yetiştirmekte bir çıkış yolu.önümüzde çağlar cengiz Merih gibi örnekler var.
Bu sene madem yarışmacı olamayacağız; o zaman yetiştirici olalım.

Hala Lemina falan geçiyor, 1 sene oynatmak için 2 milyon Euro maliyet. Sonra takımına dönecek.

Aynısı Mensah için de geçerli. Seneye Mensah'ı alamayacağız, belli. O zaman neden 1 sene oynatmak için 2 milyon Euro'ya yakın maliyete giriyoruz?

Takımda sağ bek yok, üstüne Douglas'ı da göndermeye çalışıyorsun. Diğer yandan Kerem Kalafat kiraya veriliyor. Kalsın abi, neden yolluyorsun? Bugün orada Lens ve Necip'i kullandın, Kerem daha mı kötü oynardı?

2 tane sağ bek alabilecek misin?

Çevrimdışı Arthur Dayne

Geçen sene orman+pepdullah 16 milyon yuro bons harcarken alkışlayan yoktu aslında vardı bir iki kişi belki ama onlarda avcının ne mal oldugunu gördü
Avcı konusunda yanılmışım kendi adıma konuşacak olursam ama geçen seneki transferleri çoğumuz beğenmemişti.Önümüzde ışık da göremiyorum,bu iş tek bir şekilde halledilebilir ama taraftarımız buna hazır değil.Ya da devlet komple müdahale edecek

Çevrimdışı Arthur Dayne

Yönetim taraftar ve sergene rağmen hiç bir şey yapamaz. Dolasıyla bu yönetim yönetemez sadece idare eder. Onu 21000 kişi sergeni karşılarken düşüneceklerdi. O an için şov yaptık sandılar ama ipleri tamamen hocanın eline verdiler.
Süleyman Demirel demişti dimi bunu :D Türkiye yönetilmez,idare edilir diye