Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor
Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor Skor : Beşiktaş 1-2 Torku Konyaspor Tarih : 10.02.2016 Saat : 21:15 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : ATV

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor  [Okunma sayısı 90445 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Viviano

Boyko ne abi geldiğinde de dedik ucuz etin yahnisi işte. Dnipro'nun Youtube'dan bu sezonki maçlarının özetlerini izleyin, Boyko şu maçta yediği golden en az 20 tane daha yemiş zaten Dnipro'dayken.

Çevrimdışı EMİR EMRE

Böyle ligde 4 at kupada sahanda yenil şeklinde rakip takımların bizden korkması zor.

Çevrimdışı sallapati

taraftar da hala şarkı türkü peşinde. hakemi baskı altına alayım takımı iteyim hiç yok.
Aynen oyle

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2016, 23:05:08
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Arkadaş özetlemiş.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

O da adaletli bakamıyor.

Kafa vuruşunu çıkarması da iyi kaleci olduğunu göstermiyor çok zor top değildi çünkü çıkarması gerek zaten onu. 2. pozisyonda Necip değil de Boyko çıkarsaydı o zaman kaliteli kurtarış olurdu.

İlk reaksiyonu veren kaleci vasat üstü kalecidir mesele ikinci kurtarış.

Ama yaptığı hatalarda kötü kaleci olduğunu göstermez. Maç eksiği, alan hakimiyet problemi, iletişim eksikliği gibi bir ton sorun var.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı erdinç35

Yahu habire söylemek istemiyorum ama taraftara bir bakar mısınız

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2016, 23:05:55
  • Beşiktaş / Bodrum
Kırmızı kart lige de etki ediyor. Başakşehir maçında Marcelo yok

Lige etki ederse Başakşehir'e oynamaz rövanşta Konya'ya oynar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı can1903

Sinirden ağlıcam, ağzıma ne geliyorsa söylüyorum geri.... bi taraftar topluluğu oluşmuş.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mülkübey

Sakin olmak lazım. Tek maçla boyko /frei vb  gömmeye gerek yok. Yalnız lig maçında stoperleri iyi düşünsün tartsın Şenol Hoca. Şampiyonluklar bu bölünmemiz yüzünden kaçıyor. Bu sene bari eski defterleri en ufak problemde açmayalım. Yalnız marceloya 1 maç ceza aldırmalıyız.
Sen zafere inanırsan , zaferde sana inanır .

Çevrimdışı sallapati

Tvnin sesini kistim sinirden..takim maglup konya atakta.. Taraftar laylay yapiyor...

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı denilanz

Önemli.

Geçen sezon Pedro Franco 22. haftada Balıkesirspor maçında son adamken düşürüyor kırmızı kart görüyor 1 maç ceza alıyor 2. maç Sivasspor maçında kadroda.

Aynı şekilde Gençlerbirliği lig maçında kırmızı kart görüyor kupada Sarıyer maçında 1 maç oynamıyor ertesi lig maçında oynuyor burada tek konu bu maçın cezası 1 maç olacak ama önümüzdeki lig maçında mı olacak rövanş konya maçında mı o belli değil.
O da belli, maalesef Başakşehir maçında yok.

Çevrimdışı ZORBEY

beyler kimse boyko a sallamasın bence. BOYKO ya gelene kadar ondan daha suclu ve oynamamasi gereken cok kişi var. Tosic. Necip. Serdar. KERİM.! kendi sahanda oynuyorsun ve rakip konya üstelik ceyrek final macı. önünde cok önemli mac fikstürü var.. sen napacaksın peki? İDEAL 11 ile cıkıp rakibin kafasını ilk yarıda koparip fark atacak 2. yarıda yedekleri süreceksin sahaya. deplasmanda kafan rahat gideceksin. şuclu daha alışamadı süreci atlatamadı ile alakasi yok. ondan önce sorgulanması gerekenler var biraz gercekci olalım haa boyko u savunduğumdan falan değil Benim icin kalede kim iyiyse o dursun ama bizim gerceklerimiz bunlar, kabullenmelisiniz Günah kecisi BOYKO değil o topu oraya kadar getirtip pozisyon verdiren basiretsiz oyuncularda!

AL İŞTe ÖRNEK NECİP nasıl vuruyor nereye gidiyor şimdi Bu durumda Necip i değil RÜZGAR ı Suclarsınız
Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimdışı onder23

Çok rahat olabilirsiniz. Başakşehiri stopersiz de olaa boğarız rahat rahat.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben takıma güveniyorum tosice güvenmiyorum alt yapıdan mutlaka vardır eli ayağı düzgün biri

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı erdinç35

Bizim taraftar gol yedikçe zevke geliyor.
gerçekten böyle saçmalık neden bizim maçlarımızda oluyor arkadaş pes yahu pes

Çevrimdışı Kalyoncu

Niye eleniyoz kupadan onu anlamadım gider 2-0 3-0 yeneriz konyayı konyada hem daha iyi zemin

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2016, 23:07:37
  • Beşiktaş / Bodrum
O da belli, maalesef Başakşehir maçında yok.

Orada da erteleme talebinde bulunabilir kural kalkmadı ertelenebilir ceza.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimiçi Savaş

Boyko'ya sallamak için aportta bekleyen ne çok adam varmış. Hatalı bişeyler yapsa da sallasak diye bekliyomuş bazılarımız.

Adamın daha ilk maçı. İlk! İlk! bakın bir daha diyorum ilk. Birinci yani.

Ne zaman bu kadar sabırsız oldunuz? Bi durun soluklanın bi sakin olun. Ayıptır.

Çevrimdışı Ersoy

O da adaletli bakamıyor.

Kafa vuruşunu çıkarması da iyi kaleci olduğunu göstermiyor çok zor top değildi çünkü çıkarması gerek zaten onu. 2. pozisyonda Necip değil de Boyko çıkarsaydı o zaman kaliteli kurtarış olurdu.

İlk reaksiyonu veren kaleci vasat üstü kalecidir mesele ikinci kurtarış.

Ama yaptığı hatalarda kötü kaleci olduğunu göstermez. Maç eksiği, alan hakimiyet problemi, iletişim eksikliği gibi bir ton sorun var.
Yok ben hatası yok demiyorum ilk maçından tolgayla aynı kefeye koyuldu adam.

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Mavi Tuna

Bir maç ile oyuncu değerlendirme yapmak doğru bir davranış değil. Hataları devam ederse o zaman eleştirilmesi daha sağlıklı olacaktır. Alışması gerek.

Tosiç ve Free çok kötü. Tosiç zaten biliyoruz da Frei beklenmeyecek kadar kötü bir oyun oldu.

SM-N9005 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı can1903

Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı EMİR EMRE

Babam İYİ KALECİ KÖTÜ GOLLER YER derdi hep.

Olacak Boyko olacak.  :ok:

Çevrimdışı Ogün

Ne elenmesi beyler saçmalamayın. Deplasmanda en az 2 atar geçeriz.

Çevrimdışı Viviano

Bu maçın kaybedilmesinin en önemli sebebi OLİMPİYAT. Bu rüzgarda havadan atılan hiçbir top hedefe ulaşmıyor. Allah belasını versin bu stadı oraya yapanın da yaptıranın da. Gebze Stadı'nda oynasak kupa maçlarını daha iyi valla. Olimpiyatta oynadığımız maçları KAZANAMIYORUZ İŞTE.

Tosic, Serdar, Olcay, Veli, Necip, Kerim...

Bu adamlardan kimse bir şey beklemesin.

Çevrimdışı Hasan Akten

Etiketler: