Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor
Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor

Beşiktaş Forum|Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor Skor : Beşiktaş 1-2 Torku Konyaspor Tarih : 10.02.2016 Saat : 21:15 Stadyum : Atatürk Olimpiyat Stadı Hakem : Tolga Özkalfa Yayın : ATV

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor  [Okunma sayısı 90468 defa] Türkiye Kupası Çeyrek Final 1. Maçı / Beşiktaş - Torku Konyaspor

Çevrimdışı onder23

Atiba veya veli olmayınca olmuyor net

SM-T230 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi ONUR KOLCU

11 e 11 oynayıp o golü yeseydik ne oluyordu arkadaş hem 10 kişi kaldık hem lig maçında stoper kalmadı hemde şu gereksiz maçı kaybedip moral bozuluyor.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Boyko çok özgüvensiz oynuyo hakkaten en az 3 hafta filan lazım

Çevrimdışı cursedofdragon

11 e 11 oynayıp o golü yeseydik ne oluyordu arkadaş hem 10 kişi kaldık hem lig maçında stoper kalmadı hemde şu gereksiz maçı kaybedip moral bozuluyor.

Bende bunu anlamıyorum işte 1-1 olsa nolcak.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2016, 22:56:21
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
2 golde de hatalı. Maç boyu tedirgindi. 20 dakika önce çıkışı bile hatalıydı orada sağ bek varken.

Baştan aşağı hatalı bu maçta çünkü oynaması için çok erken daha. Adamı 3-4 hafta kaybettik. Derbide %99 Tolga oynar.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Ersoy

Ben bu rüzgarın da...

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Deplasman gol kuralı geçerli mi kupada?
Ideal 11 le cikip 5 leriz kendi sahalrinda rezil ederiz onlar kaşindi :bandit:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

elenmeyi  geçtim bir de stoper gitti

Çevrimdışı Ensar

Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı Ersoy

2 golde de hatalı. Maç boyu tedirgindi. 20 dakika önce çıkışı bile hatalıydı orada sağ bek varken.

Baştan aşağı hatalı bu maçta çünkü oynaması için çok erken daha. Adamı 3-4 hafta kaybettik. Derbide %99 Tolga oynar.
Şenol Güneş'in Boyko'yu oynatacagini sanmıyorum daha da. Harcanacak bu goller yüzünden.tolga gibi şanslı olmaz.

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı ZORBEY

Kargalar sürüyle KARTALLAR Yanlız uçar..

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Su maç zerre umrumda değil başakşehir maçı sıkıntıya girdi.

Çevrimdışı mellfred

Çevrimdışı ALI RIZA

Basaksehir i yeriz kalede tolga olacak ama rekabet olmayacak gene  :steamed: %100 as kaleci tolga olcak

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 10 Şubat 2016, 22:57:49
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
geçerli

O zaman büyük ihtimal kapattık kupayı buradan dönülür ama dönmek için vereceğimiz efora değmez.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

[ Son Düzenleme: 28 Ocak 2017, 01:49:19 Ömer ]

Çevrimdışı Tolga

Hatalı da olsa 10 kişi kaldıktan sonra oyundan bu kadar kopmayı kabul edemiyorum.

Sezon başı da yazmıştım eksik kaldığımızda yeni bir oyun stratejimiz maalesef yok. Bu yüzden eksik kalınca oyundan çabuk düşüyoruz.
Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı halvetifarazi

boyko alınmasın diye transfer döneminde anamız ağladı. işte sonuç.
ilk maçıdır hatalı goller yiyecektir lafım yok. fakat bundan 1 tık öteye gidemez. boyko bu işte vasat kaleci. maç kutarmaz. tolga ile üç yukarı beş aşağı aynıdır. boyko alınacaksa hiç alınmasın kaleci dedim hep. boyko var diye şimdi sezon sonu adam gibi kaleci alınmayacak. vasat kalecilerle devam edeceğiz.

Çevrimdışı matias_27

Ya arkadaşlar nasıl mesajlar yazıyorsunuz inanamıyorum.direkt kırmızı kartlarda sertlik yoksa cezası 1 maçtır.bunun dışında sertlik küfür tükürük vs bu hareketler en az 2 maçtır.yani marcelo inisiyatif gereği değil pfdk ya bile sevkedilmeden 1 maç ceza alacak işte bu kadar
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı b.damatoglu

Şenol Güneş'in Boyko'yu oynatacagini sanmıyorum daha da. Harcanacak bu goller yüzünden.tolga gibi şanslı olmaz.

Ya ne Şenol Güneşmiş. Tolga iyiyse Tolga oynar, Boyko iyiyse oynar.

SM-G900F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı can1903

Başakşehir maçında Tosic oynar. Başakşehirin forveti 2 metre filan. Marcelo çok lazımdı
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Ersoy

Ben hala kalede Boyko'yu istiyorum tolgaya güvenmiyorum kafası üzerinde top tutsa da yaranamaz. Ben eskiden bize yasattıklarını unutmam.

Bundan sonra her sene!

Çevrimiçi ONUR KOLCU

Yunus emre offline:)

Arkadaşlar şu maçta ilk maçında kaleci mi gömüyorsunuz Allah aşkına.

Çevrimdışı canU

Kupada olan kupada kalacak arkadaş. Böyle saçma şey olabilir mi. Ozaman çıkmayalım kupaya. Saçmalık kupada kart gördü ligde yok statüsü. Hem zarar edelim hem eziyet hem de lige ceza. Pafla çıkıcaksın çıkmayacaksın kupaya

Etiketler: