Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç Skor : Beşiktaş - B.B. Erzurumspor Tarih : 22.01.2020 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : ------ VAR : ------ Yayın : A Spor

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç  [Okunma sayısı 60942 defa] Beşiktaş 2-3 B.B. Erzurumspor Ziraat Türkiye Kupası Son 16 2.Maç
Anket
Beşiktaş turu geçebilir mi?
Geçer
8 [%25.8]
Kararsızım
3 [%9.7]
Geçemez
20 [%64.5]

Toplam Oy Verenler: 31

Çevrimdışı mylife1903

Avcı fanları nerede ya kayboldular.
Swot analizi fln yapıyorlar herhalde.
Nasıl bir dümene geldik arkadaş

Bu sey dumeni
Paul newman ile robert redford filmi vardi
Didi didi didin didin didi didi didi di dii

Çevrimdışı yaço58

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Videonun sonunda Elneny'e bakın, Caner'in üstüne nasıl koşa koşa gidiyor. 

Avcı prensini de al git.
şu golü birine izlet caneri sol açık falan sanır adam aslında sol bek isterse 30 asist yapsın önceliğin senin savunma

Çevrimdışı mylife1903

Bir galibiyet alabilsek damlayacaklar analiz kasmaya ama son bilmem kaç resmi maçta sadece 9 kişilik Gençlerbirliği'ni yenebildik. O maçta da analiz kasmaya utanmışlardır.
Agiz tadiyla gomelim
Selasini okusun biri sunun
Volkan da hali getirsin

Çevrimdışı caner.eryigit

Bu sey dumeni
Paul newman ile robert redford filmi vardi
Didi didi didin didin didi didi didi di dii
Abi birşry yapmalı yoksa iş çok daha çirkinleşecek
Belki yeni gelen yönetimde kaçacak mazaret arıyorlar koro halinde sövme fln sonra biz kaçar

Çevrimdışı mylife1903

Bu kadar top kaybeden hücum hattı halı saha da olmaz. Diaby-Nkodou-Lens-Güven-Umut-Boyd falan bunlar nasıl alındı bu takıma nasıl hala tututuluyor en önemlisi nasıl hala forma veriliyor...

Avcı gitmezse sezonu kapattık uefa yı bile göremeyiz... Giderse de kısa bir dönem parlama yaparız diğer takımlara göre yarışta tavşan atlet olur sonunda ya kendimiz patlarız ya da hanedanlık gibi babadan oğula geçen hakemcikler patlatır...
Kume dusurmesin de
Cikamayiz bununla valla

Çevrimdışı caner.eryigit

Şu kalecinin antrenmana bile alınmaması lazım hala oynuyor gol yeme ortalaması 5 fln herhalde

Çevrimdışı mylife1903

50 kere söyledik, büyük takım hocası yakaladıysan bırakmayacaksın diye. Sanki her 10 senede 7 şampiyonluk alıyormuş gibi 4 yılda 2 şampiyonluk almış, diğer 2 sezonda da iyi kötü şampiyonluk maçına çıkmış, Uefa'da yarı finalin kapısından dönmüş, CL'de liderlik getirmiş adamı 3 kuruşluk futbol bilginle eleştirmeye kalkarsan ve altını oymaya çalışanlara çanak tutarsan bunu yaşamaya mahkumsun. Bırak artık Şenol'u diyenin ağzına kürekle vururum. Mesele Şenol'un şahsı değil, taraftar kitlesinin algı sorunu çünkü.
10000 kere yazdim aynisi
LST dedim anlamadilar
Mustehak bunlara
Olan bize oluyo

Çevrimdışı mylife1903

Avcinin bikerem diksiyonu duzgun ne dedigini anliyoruz
Dinle simdi

Çevrimiçi levitate

Avcinin bikerem diksiyonu duzgun ne dedigini anliyoruz
Dinle simdi
p a s  b a ğ l a n t ı s ı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı autopsy

Kume dusurmesin de
Cikamayiz bununla valla

Kazara bir galibiyet serisi yakalamasaydık gideceğimiz nokta oydu zaten. O kazandığımız 6-7 maçın da sadece 2 ya da 3 ünde fena değil diyebileceğimiz bir oyun oynadık. Fena değil derken, savunmada açık vermeyecek risksiz bir oyun oynadık hepsi o. Diğer maçlar şansa bala kazanıldı.

Çevrimdışı tangaz

50 kere söyledik, büyük takım hocası yakaladıysan bırakmayacaksın diye. Sanki her 10 senede 7 şampiyonluk alıyormuş gibi 4 yılda 2 şampiyonluk almış, diğer 2 sezonda da iyi kötü şampiyonluk maçına çıkmış, Uefa'da yarı finalin kapısından dönmüş, CL'de liderlik getirmiş adamı 3 kuruşluk futbol bilginle eleştirmeye kalkarsan ve altını oymaya çalışanlara çanak tutarsan bunu yaşamaya mahkumsun. Bırak artık Şenol'u diyenin ağzına kürekle vururum. Mesele Şenol'un şahsı değil, taraftar kitlesinin algı sorunu çünkü.

:claps: :claps: :claps:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı BJKTÜRK23

Kume dusurmesin de
Cikamayiz bununla valla

Bırak çıkmayı orada tutunursak da başarı... Avcı hülle ayarlar Başakcity ile. Hep zirvede olmayı seven bir taktik dehası...
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimdışı mylife1903

Boylesini hatirlamiyom arkadas
Agzi iyi laf yapiyo
Duyan 3cl 8 epl almis sanir

Çevrimdışı caner.eryigit

Şimdi bu hain eski başkan yrn TV ye çıkacak dimi utanmadan

Çevrimdışı tangaz

ülkeye dönmesi bile utanmazlıgın ispatı zaten geri dönerken apo hocasınıda alsın birlikte hoplayıp zıplasınlar
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ben de  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı haluk.m

İstanbul'daki kardeşlerimiz, TRT stüdyolarına gidip protesto etsinler. Taşlasınlar derdim; lakin başları derde girsin istemem..  :evillol:

Çevrimdışı cursedofdragon

Bizde.

Çevrimdışı tangaz

kim kurmuş bu takımı acaba

Çevrimdışı mylife1903

kim kurmuş bu takımı acaba
Senol kurmus abi
7 adam alip oyle gitmis
Avciya ne tercih ne para birakmis

Çevrimdışı caner.eryigit

ülkeye dönmesi bile utanmazlıgın ispatı zaten geri dönerken apo hocasınıda alsın birlikte hoplayıp zıplasınlar
Fikret Orman yarın çıksın kasayı nasıl boşalttığını, Şenol hocaya neler yaptığını anlatsın. Onun eseri bu durum.
Maçası yiyorsa basın toplantısı yapsın hani şu sorulu olandan.
Elim ayağım titriyor sinirden

Çevrimdışı caner.eryigit

Yok mu bir hayırlı haber verin paramı gideyim diyecek herhalde Hunter

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Bunu nasıl bilmezsin? Samet Aybaba kurdu ya  :ebebe:

sametin ekmeğini avcı yiyemiyor herhalde bir güneş yedi onu :D