Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

uğur07, COB ve 159 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1790844 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Beyinsizler kornerde topu oyalamayı beceremediler.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Güzel memleketimde her gün ayrı bir rezillik...

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ali Palabiyik Gs’yi yine kurtardi gercek bir cocugu

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı goktasoktay

Bu kadar şeref, haysiyet, onur yoksunu olunamaz. İnanamıyorum. Pozisyonun başında faul var ve o kadar net ki. Sonrasındakilere bakmaya gerek yok. Ben böyle ligin taaaaaaa ………

Çevrimiçi levitate

ulan yolda 2 kişiyi indirdi nasıl faul yok kör herif
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bizim yonetim hala sussun

Çevrimdışı goktasoktay

Bu hakemlerin ve vardakilerin göze soka soka yaptığı bu haksızlıkları görünce aklıma tek bir kelime geliyor ‘tecavüz’…

Çevrimiçi Mehmet57

Bukadari da fazla. Hadi Diagneye calmadin, orda Halil’in yaptigi NET faulu hakem haric herkes gordu. Bukadar da olmaz. Ayip.

Çevrimdışı caner.eryigit

Bildiğin sirk. Adam 3 tane faul yaptı hiçbirini çalmadı

Çevrimdışı goktasoktay

Musleraya sarı gösterdiği pozisyonda kartı gösterdikten sonra şiddetli itiraza devam etti. Hatta yanlış görmediysem topa abandı karttan sonra. Nerde ikinci sarı?

O mısırlı ceza sahası içinde holmene tokadı yapıştırdı, nerde ikinci sarı?

Son gol öncesi 3 tane faul var? Nerde VAR?

Hazmedemiyorum ben bunları

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Ülke bildiğin Mad Max evreni gibi.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı goktasoktay

Bukadari da fazla. Hadi Diagneye calmadin, orda Halil’in yaptigi NET faulu hakem haric herkes gordu. Bukadar da olmaz. Ayip.
Yav VAR ne iş yapıyor. Hadi bu çalmadı, orda niye ekran başında oturuyorlar? Süs mü, göstermelik mi?

Çevrimdışı celiker1

Yoldakiler olmayabilirde Halill'in yaptığı tartışmasız faul.Ali Palabiyik sikecidir.Bu futbolu bilmemekle filan acıklanamaz.
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Kursad_Duran

Durun bekleyin Nur Cebi daha açıklama yapacak.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Yoldakiler olmayabilirde Halill'in yaptığı tartışmasız faul.Ali Palabiyik sikecidir.Bu futbolu bilmemekle filan acıklanamaz.

Yoldakiler bildiğin rizelilerin beyinsizliği.
Faul ilk pozisyonda çok net.

Çevrimdışı Orhan_

VAR uyumadı, hakem de gördü. Bu adamlar, bunlara emir verenler sadece sporun değil dünyadaki her pisliğin asli sorumlularından bir kaçı. Bu insanların herhangi bir ahlaki değeri yok. Herhangi bir adalet problemi yok. Haysiyet zaten yok. Ellerindeki kötü güç sayesinde tanrıcılık oynayan "insan" demeye dilimin varmadığı şeyler. Bu şeyler yüzünden dünya sürekli bok çukurunda dibe batıyor.

Çevrimiçi levitate

abi rizenin ilk golü aynı şekilde olduğu için vermedi, hadi tamam diyelim ama sonrakileri vermemeye utanırsın artık döve döve geldi ya

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Son golde Diagne'nin yaptığı faul geçen sene Rosier'in (yanlış hatırlamıyorsam) 2-2 biten Ankaragücü maçında iptal edilen golünde verilen faulün aynısı.

Maçın sadece son yarım saatini izledim. Bu kısa sürede bile Ali Palabıyık ne kadar kötü bir hakem olduğunu belli etti.

Milli takıma yabancı teknik direktör gelebiliyorsa yabancı hakem konusu da artık ciddi ciddi konuşulmalı.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimdışı Karabay

Yine ali palabıyık. Bizim adana maçında vara gitmeden maçı bitiren de bu maçta vara gitmeden bitiren de aynı hakem.

Bir takım kötü oynayabilir. Mağlup olmayı hak etmiş de olabilir
Hepsi bir kenara ama sen hakem olarak inisiyatifi eline alıp ceza kesemezsin. Bir zamanlar bunu cüneyt çakır yapıyordu şimdi bu. Bitmiyorlar bitmiyor.
[ Son Düzenleme: 03 Ekim 2021, 21:30:16 Karabay ]

Çevrimdışı AigleBordeaux

Son golde Diagne'nin yaptığı faul geçen sene Rosier'in (yanlış hatırlamıyorsam) 2-2 biten Ankaragücü maçında iptal edilen golünde verilen faulün aynısı.

Maçın sadece son yarım saatini izledim. Bu kısa sürede bile Ali Palabıyık ne kadar kötü bir hakem olduğunu belli etti.

Milli takıma yabancı teknik direktör gelebiliyorsa yabancı hakem konusu da artık ciddi ciddi konuşulmalı.
Hiç bişey çözmez yabancı hakemde şike yapar.
Önce adaletli sistem kurman gerekiyor, bu Palabıyık ilk defa yapmıyor bunu hep yapıyor. 

Çevrimdışı Karabay

Hiç bişey çözmez yabancı hakemde şike yapar.
Önce adaletli sistem kurman gerekiyor, bu Palabıyık ilk defa yapmıyor bunu hep yapıyor.
Aynen öyle. Neydi o blomberg mi ne adı hakem danışmanı. Adam alenen bize savaş açtı. Al işte sana yabancı.

Çevrimiçi Samet Demir

Adam yıka yıka attırdı golünü :) komedi gibi resmen.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...