11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş Tarih : 30.10.2021 Saat : 16:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun - Ramazan Keleş

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 16943 defa] 11. Hafta Hatayspor 1-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatay maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%46.7]
1 puan
2 [%13.3]
0 puan
6 [%40]

Toplam Oy Verenler: 15

Çevrimiçi blackeagle35

Bu spikerin anlattığı her maç içinde sakatlık veriyoruz heralde

Çevrimdışı Karabay

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu sezon biz sampiyon falan olamayiz bu oyunla
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Erman1903

Bu sezon biraz zor biter. Arada da Cenk gelir cibinlikli yatağını başköşeye koysunlar.

Çevrimiçi Mehmet57

Kenan girdi, gecmis olsun. Bu mactan puan cikmaz.

Çevrimiçi levitate

şimdi sporting ts maçlarını da kaçıracak oooof oooof
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat baltacı

Gol dışında herşeyi yapan batsu en kritik maçta sakatlandı olacağı buydu Bravo
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Orhan_

Çevrimiçi levitate

pjanic olsa çakardı şunu
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Şu maçı çevirsek 4 1 kazansak bile ben hocayı gönderirim. Olmuyor takım filan kuramadı. Kazandığımız her şeyi bu sezon yapıya bağlı olmayan, bireysel yeteneklerin aynı anda çalışabilip ligin üstünde kalite gösterdiği anlarda yaşadık. Pjanicin ayağına bakıyoruz olmadığı an takım ne yapacağını bile bielmiyor ki bu son saniyede alınabilmiş bir adam. Sakatlıklar, garip ve takımın kapasitesine uymadığı belli saçmalığa dönüşmeye başlayan önde pres oyunu ayrı bir mevzu. Bitmek bilmiyor. Kalabalık kadro olmasına rağmen altenratif oyun planları filan yok tek bir oyun tutmazsa ikinci bi düşüncenin kırıntısı yok. Ben başakşehir maçından önce de böyle düşünüyordum iki maçlık mesele değil. Kazansak bile fikrim değişmeyecek. Bu kadrodan çıkarılacak optimal sonuç asla bu olmaz. Takımın daha az tempolu ve topa sahip olma ağırlıklı bir oyun oynamasını gerektiren her şey varken bir.türlü anlayışını değiştirmeyen hoca artık kulübe zarar veriyor. Planına uygun takım kurabilecek her şey vardı elinde bunu yapmadın. Şimdi buna rağmen planını değiştirmiyorsun yazık olacak bu takım başka bir planla çok daha iyisini yapabilir.

Çevrimiçi murat baltacı

Yahu ghezal neden her frikiği hiç ediyorsun texira var orda sağ ayakla vuracak adam bırak artık
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

pjanic olsa çakardı şunu

Olsun kardeşim o zaman Pjanic geldiğinden beri kaç tane maç kaçırdı.

Çevrimiçi levitate

ya adamları riske etmedin anladık bari kadroya alsaydın sanki lig sonuncusuyla oynuyoruz

Çevrimiçi tolga1903

Hayır necip atiba sana daha evvel ne vaadetti ne kazandırdı da şu iğrenç merkezi ısrarla zorlu anadolu maçlarında kullanıp duruyosun ya hoca. Niye bu can falan bıçak gibi kesiliyor bir anda ne var abi şu necip'in sağında boş duran bekine verdiği pasa bak ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

Necipin verdigi pasa bak cildiracam
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Olsun kardeşim o zaman Pjanic geldiğinden beri kaç tane maç kaçırdı.
valla olurdu ama oynatmaya yemedi herhalde

Çevrimdışı Erman1903

valla olurdu ama oynatmaya yemedi herhalde

Bilemem 1 maç daha uzamış olsa hocası oynatır.

Çevrimiçi Samet Demir

Atiba aut Salih-Oğuzhan-can in

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi kahyaoglueren

Necip ve Atibanin paslar çok kötü.

Çevrimiçi levitate

abi acil çıkar necip atibayı valla anca aksatıyorlar

Çevrimiçi Samet Ç

Hocanın kovulması lazım skor ne olursa olsun

Çevrimiçi levitate

kafana tüküreyim pas atsana

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı Liquidator

Bu kenan oyuncu falan digil

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Hocanın kovulması lazım skor ne olursa olsun
ortamı hazırladı maalesef...

Etiketler: