Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait lig ve kupa mücadelesi bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transfer konusu hariç Beşiktaş ile

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu  [Okunma sayısı 375595 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2021/22 Sezonu

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2021, 20:11:54
  • Beylikdüzü-İstanbul
  • En güzel Beşiktaş'ın çocukları sever !!!
@can1903 Gs maçından önce Şenol Güneş ile görüşüldü mü? Lütfen yalan de bana

Çevrimdışı goktasoktay

Çevrimdışı MUSTAFA_

Şenol Güneş mi olur başkası mı olur orası bilinmez ama görüşülmedi diyen yalan söylüyordur. Sergen'in alternatifine bakmaya geçen sene başladı yönetim. Bunu duymayan yoktur herhalde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Şenol Güneş mi olur başkası mı olur orası bilinmez ama görüşülmedi diyen yalan söylüyordur. Sergen'in alternatifine bakmaya geçen sene başladı yönetim. Bunu duymayan yoktur herhalde  :tabe:
Yabancı birini alıp getirsinler.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2021, 20:41:12
  • Beylikdüzü-İstanbul
Yabancı birini alıp getirsinler.

M2007J3SY cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Her ihtimale karşı bakıyorlar bence.

Francesco Farioli olur mu?

Çevrimiçi Samet Ç

Fonseca var boşta bir tek düzgün yabancı hoca giderse Şenol geleceğinden yabancı bakmaya da pek gerek yok aslında.

Çevrimdışı Orhan_

Asıl Sergen'e hangi takımda olduğunu hatırlatmak lazım.

Çevrimdışı goktasoktay

Bu koşu mesafesi olayına takılan birini hatırlıyorum. Aykut fb deyken koşu mesafesi de koşu mesafesi diye tutturmuştu. Sonu malum. Umarım biz o kadar geç kalmayız…

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Şu Kenan Karaman denen arkadaşı ciddi ciddi izleyip beğenen, alınmalıdır diyen adam hoca değildir. Atiba gelmiş 40 yaşına hala adamı ilk onbir başlatıyorsun.

Çevrimdışı can1903

Beşitkaşın hocası  basın önünde hocalarına hangi camiada olduğunu hatırlatma şovu yerine hazırlık kampını nasıl iyi geçiririm, 2 tane kazmayla deplasmana çıktığım her maç puan kaybettim nasıl düzeltirim diye çabalamalı.

Başka hocayla görüşüldü haberleri yalan, yönetim istediği ne varsa yapıyor yapmaya da devam ediyor. Gücü yeten yönetime başkana sallıyor.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı can1903

2 sene düzenli maaşlar ödendiğinde şenol güneş şampiyon yaptı, 3-4 senesinde yönetimin hatalarına susmasaydı efsane olarak giderdi kestane oldu o ayrı mesele.

Hocanın çok fırın ekmek yemesi lazım.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Gökhan Kurt

• Kara Kartal
  • *
  • 30 Ekim 2021, 22:35:47
  • Beylikdüzü-İstanbul
Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı: VAR hakemini gördünüz. Kötü oynamamız demek bize ceza kesilebileceği anlamına gelmiyor. Artık yeter. Her maç her maç aynı şeylerin olması artık gerçekten bıktık.

Çevrimdışı can1903

yalan, bu gidişle görüşülür.

Çevrimdışı can1903

Beşiktaş Futbol A.Ş. Genel Müdürü Ceyhun Kazancı: VAR hakemini gördünüz. Kötü oynamamız demek bize ceza kesilebileceği anlamına gelmiyor. Artık yeter. Her maç her maç aynı şeylerin olması artık gerçekten bıktık.
icraat yoksa konuşmasınlar.

Çevrimdışı Karabay

icraat yoksa konuşmasınlar.
Abi kime neyin icraatı 😀 yüz senedir devrilmeyen cücüyü mü devireceğiz. Bir de muhatap kim? Bu adamı atayan mhk istifa etti. Normalde eski mhk.nin atadığı hakemlerin en azından o hafta maç yönetmemesi lazım. Ne saçma şeyler oluyor. Bu hafta herhangi bir takıma hakem katli olsa hesap soracak kimse yok.

Çevrimdışı can1903

Abi kime neyin icraatı 😀 yüz senedir devrilmeyen cücüyü mü devireceğiz. Bir de muhatap kim? Bu adamı atayan mhk istifa etti. Normalde eski mhk.nin atadığı hakemlerin en azından o hafta maç yönetmemesi lazım. Ne saçma şeyler oluyor. Bu hafta herhangi bir takıma hakem katli olsa hesap soracak kimse yok.
Güçlüysen cücü mücü dinlemez devirir geçersin.

Çevrimdışı Karabay

Güçlüysen cücü mücü dinlemez devirir geçersin.
Cücü belki şu son 10 yılın ülkede en "ne yaparsam yapayım bana bir şey olmaz" diyen kişisidir. Adam bizi ne derbilerde doğradı bir şey olmadı...

Çevrimdışı almanci

Sakatlıklar belimizi büktü. Tesadüf falan değil Oyuncuların başarıya aç ve yapı itibariyle yeterince hırslı olmamalarıyla alakalı bir durum. Total Futboldan taviz vermiyorsan ve dolayısıyla özellikle fiziksel açıdan beklentilerin yüksekse Kadro'yu ona göre kuracaksın. Elbette kaliteye ihtiyaç var. O yüzden Ghezzal gibilerini hiç şımartmamak elzemdi.

Yanlış Kadro Mühendisliği ve Oyuncu Yönetimindeki eksikler yüzünden bu duruma geldik. Yine de Sergen'in büyük potansiyeli es geçilmemeli fakat kendisinin de bunların bilincinde olması elzem çünkü çalıştırdığı Takımların hepsini yukarı taşıdığı gibi hepsinde düşüşe geçmesi de çok uzun sürmedi. Yine öyle oldu.

Çevrimdışı can1903

Sıkıntı var.

Çevrimiçi levitate

Sıkıntı var.
HAYDAAAA diyeceğim ama şaşırmadım

hatta geçen yıl nasıl olmadı çok merak ediyorum
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı almanci

Sıkıntı var.

Forma Adaletinden ziyade Hoca'nın ne yapmak istediğini tam olarak anlamiyorlar ki zaten bu çok zor. Doğal olarak motivasyon kaybı yaşıyorlar. Sergen Total Futbol oynatabilmesi için gereken şartları yanlış yerde zorluyor. Tabi şu anda elindeki imkanlar çok sınırlı çünkü A Planı için şimdilik Iş işten geçti. B Planı gerekiyor ve bu şartlarda bunu yaratmak çok zor ama bilmeli ki şu anki şartları en başta kendisi yarattı.

Çevrimdışı Erman1903

HAYDAAAA diyeceğim ama şaşırmadım

hatta geçen yıl nasıl olmadı çok merak ediyorum

Gönüller bir olunca samanlık seyran olurmuş. Hocaları amatör ruhu kaybettiği için oyuncular da buna göre psikoloji geliştiriyor. He bir de geçen sezon zaten elde avuçta pek oyuncu yoktu, Hasiç dışında adaletsizlik yaşayan oyuncu olmadı. Montero belki denilebilir ama onun da boyu belli bu seviyelerin stoperi değil, bu sezon hataları olduysa da kendisine göre iyi başlamıştı ama malesef pek bir numarası yok, ona da bir şey demeyelim takımda adam akıllı performans veren oyuncu bulunmuyor zaten.
[ Son Düzenleme: 31 Ekim 2021, 00:34:02 Erman1903 ]

Çevrimdışı almanci

Gönüller bir olunca samanlık seyran olurmuş. Hocaları amatör ruhu kaybettiği için oyuncular da buna göre psikoloji geliştiriyor.

Bunları ister istemez herkes yaşayabilir. Önemli olan Bilincine varmak ve alternatif çözüm üretebilmek.

Çevrimdışı Erman1903

Bunları ister istemez herkes yaşayabilir. Önemli olan Bilincine varmak ve alternatif çözüm üretebilmek.

Ben bu sezon Sergen Yalçın'a inanmıyorum hacı abim, Trabzonu çıkıp yensek dahi film koptu diye düşünüyorum - bu sezon dinamiklerinde ona başarı gözükmüyor.

Çevrimdışı almanci

Ben bu sezon Sergen Yalçın'a inanmıyorum hacı abim, Trabzonu çıkıp yensek dahi film koptu diye düşünüyorum - bu sezon dinamiklerinde ona başarı gözükmüyor.

Bu Sezon Başarılı olamayabilir. Bu kredisi var. Yalnız her kredinin sınırı var. Önemli olan iyi Futbol oynanması. Yeter ki o Işığı görelim ki seneye kendisiyle devam edecek güvende olalım.

Etiketler: