41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük

Beşiktaş Forum|41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük Skor : Beşiktaş - Karagümrük Tarih : 11.05.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan - Serkan Ok

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük  [Okunma sayısı 41004 defa] 41. Hafta Beşiktaş 1-2 Karagümrük
Anket
Beşiktaş, Karagümrük maçından kaç puan alır?
3 puan
18 [%66.7]
1 puan
3 [%11.1]
0 puan
6 [%22.2]

Toplam Oy Verenler: 27

Çevrimdışı Orhan_

Ben böyle işin..... Şampiyon olacağız bi de.

Çevrimiçi levitate

artık izmirde abou tek bacakla mı oynar napar bilmem

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yaço58

Hemen nasılda bitirdi ya yapacağımız işe bak ya 1 puan yetecek rakip 10 kişi yebiliyosun bare berabere kal ya

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu maçı hiçbbir zaman unutmayacağım. Sonu nasıl biterse bitsin. Yönetimin çok büyük katkısı var bu skorda  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi bjkozy

Yaziklar olsun hepsine. Elimizle Gs yi sampiyon yaptik. Hic kimse kimseyi suclamasin. Bu bizim gerizekaligimiz

Cumarteside yenilip serefli ucunculugumuzu kutlayalim
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2021, 22:27:57 bjkozy ]

Çevrimiçi mayguntr

yaziklar olsun cidden, bazi oyuncular cidden degil formayi giymeyi, bi daha stadin yakinina yaklasmamasi lazim.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Uzaklassam iyi olacak. Yoksa ceza yiyeceğim. Yaziklar olsun.

Çevrimdışı can1903

Kusura bakmayın, başkanı, hocası, futbolcusu. Kendi sahanda Karagümrüğe karşı beraberlik bile alamıyorsan bırak olma şampiyon.

Yazıklar olsun koca sezonu hiç ettiniz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Özgür Gültekin

gs ile averaj kaç fark oldu şu an?

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi Samet Ç

İki dakika sakin oynayamadık. Bu ne biçim iş arkadaş. Elimiz ayağımıza dolaştı.
1-1'den sonra gereksiz açıldık az sakin oynasak alacağiz maçı hoca aşırı baskıda ve kaldıramadı doğru idare edemedi 4 puan lazım zaten 1-1 de bitse işine gelir şimdi haftaya yenmekle kalmayıp fark atmamız lazım çok zora girdi hiçbir şey oynamayan gsyi yine şampiyon yapacağız galiba Bilic'li sezondaki gibi.
[ Son Düzenleme: 11 Mayıs 2021, 22:28:46 Samet Ç ]

Çevrimdışı Sinan66

bari berabere bitseydi geçmis olsun

Çevrimdışı can1903

Arkadaş neyin averaj hesabını yapıyorsunuz bu takım göztepeyi falan yenemez
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

gs ile averaj kaç fark oldu şu an?
Şuanda 2..

3-4 tane sallarlar Malatyaya
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı worns

şu 1-1den sonra oynanan oyun ağır saçmalıktır. aklını kenarda bırakıp duygularınla sezon noktalamaya kalkarsan böyle olur. maçın gidişatına göre bir ve sıfır puan arasında büyük bir fark olduğunu anlamamış olmalarına mı bütün bir sezon boyunca ikinci bir oyun oynamayı öğrenememiş olmalarına mı yanayım bilmiyorum.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bu gs ye can suyu olup duruyoruz.
Senin eserin ANÇ ve saz ekibi övünebilirsiniz. Şu takıma devre arası doğru dürüst takviya yapmayıp sadece ortada bık bık konuşun.
Hadi şimdi de çıkıp konuşun  :akuma:

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Şampiyonluk şansımız nedir?

Çevrimiçi tolga1903

Senin ben nsakala gibi topcunun allah belasını versin yeter lan ceza da verirlerse versinler beyin özürlü yüzünden yediğimiz hiçbir gol ofsayt olmuyor yeter lan artık şampiyonluk maçında yarım saat 10 kişi oynayan takıma gol atamayip üstüne gol yiyorsunuz ulan

Çevrimdışı mrred

Neden 1 puan çok önemliydi dedim şimdi anladınız mı ?
Gs 4-1 yaptı....
The great gig in the sky

Çevrimdışı levent14

Bu yönetimin eseridir...Bu takımı buraya kadar getirende sergen yalcindir

Çevrimdışı can1903

Şuanda 2..

3-4 tane sallarlar Malatyaya
3-4 mü :D 6-7'den aşağı atmazlar.

Çevrimiçi murat baltacı

Yazıklar olsun böyle şampiyon olacaksak olmayalım ayıptır kendi sahamızda ilçe takımını yenemiyoruz
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı can1903

Çevrimdışı worns

rıza hoca yapması gerekeni yapmış, aksi durumda sezon zaten şu anda bitmişti ve biz 1-1i bile elimizde tutamadığımız için bu böyle olacaktı. şu anda da averaj hesabının filan işin içine girdiği saçma bir son hafta oynamak zorunda bıraktık kendimizi. 1-1ken maçın kontrolünü kaybetmek nedir yahu.

Çevrimdışı Gökhan Kurt

Karagümrük seninde Allah belanı versin (...) İns düşersiniz