Beşiktaş Emlakjet
Beşiktaş Emlakjet

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Emlakjet Erkek basketbol takımı hakkındaki tartışmalarımızı, yorumlarımızı bu başlık altında yapabiliriz.

Necmi, terapati ve 67 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Emlakjet  [Okunma sayısı 455052 defa] Beşiktaş Emlakjet

Çevrimdışı Çağrı

Ya Lofton safi bilekten oluşmuş bir adam resmen.

Bir kez yapsa şans diyeceğim bunu bu sezon 3. kez yaptı son saniyede de 3 kez maç kazandırdı ayrıca 3lükle adam fizik olsa efsane Nba oyuncusu olurdu
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yakup

Ya Lofton safi bilekten oluşmuş bir adam resmen.

Bir kez yapsa şans diyeceğim bunu bu sezon 3. kez yaptı son saniyede de 3 kez maç kazandırdı ayrıca 3lükle adam fizik olsa efsane Nba oyuncusu olurdu

yalnız lofton'un boş 3 lük kaçırması hep dikkatimi çekiyor, hep bir ele ihtiyaç duyuyor. Bazen diyorum ki bizim oyuncular bloğa çıksa lofton'a  :alala: :alala:

son saniye 3 lüklerine ise diyecek kelime bulamıyorum. sen başında 100 bin dolar yüzünden elimizden kaçırsaydık şuan deli küfür ediyorduk. :)
Haber sitemizdeki köşe yazılarım için

http://haber.besiktasarena.com/author/yakup

Hayat kadar güzel işte BEŞİKTAŞ, BEŞİKTAŞ kadar güzel işte hayat....

Çevrimdışı Tolga

Torku Konyaspor 79-84 Beşiktaş Maç Sonucu..... :sevinc :sevinc

Beşiktaş'ım Benim Biricik Sevgilim...

Çevrimdışı Çağrı

Lofton yine ortasahadan attı.

Şaka değil yine attı.

Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Türkay

Lofton yine astı orta sahadan
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimiçi Necmi

bu hafta konya bizden ne çekti  :evillol:

Çevrimiçi Necmi

basket takımı bu sene çok iyi gidiyor bir şampiyonlukta basketten gelebilir.

Çevrimdışı Tolga

Ben koçtan dolayı şampiyonluğu zor görüyorum ama yine de şimdilik çok iyi gidiyoruz :claps: :claps:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Önümüzdeki iki hafta sırayla Anadolu Efes ve FB ile oynayacağız  :ebebe: Bakalım herşey anlaşılır  :bandit:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yakup

http://www.tbl.org.tr/news_detail/9645

all-star oylaması başlamış. bu sene asya-avrupa diye olmuş.  :evillol: :evillol:

buyurun oylayalım oyuncularımızı :ok: :ok: :ok:

Çevrimdışı Yakup

Önümüzdeki iki hafta sırayla Anadolu Efes ve FB ile oynayacağız  :ebebe: Bakalım herşey anlaşılır  :bandit:

farkında mısınız?  :akuma: :akuma:

5 ocak ptesi 19:00 anadolu efes

7 ocak çarşamba pınar karşıyaka

11 ocak pazar fb

efes maçını pazara alarak derbiyle çakıştırırlar şimdi masa başı oyun zamanı onlar için  :akuma: :akuma: :akuma:

Çevrimdışı okansosa

farkında mısınız?  :akuma: :akuma:

5 ocak ptesi 19:00 anadolu efes

7 ocak çarşamba pınar karşıyaka

11 ocak pazar fb

efes maçını pazara alarak derbiyle çakıştırırlar şimdi masa başı oyun zamanı onlar için  :akuma: :akuma: :akuma:
7 ocakta kşk ile ne maçımız var ki lig de oynadık onlarla
O gemi bir gün gelecek

Çevrimdışı taboo

7 ocakta kşk ile ne maçımız var ki lig de oynadık onlarla
Eurocup maçı var basket takımının.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 11:30:17
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
Hiç beklemiyordum ama takım sınıf atladı.

Öyle aşırı iyi anlamam basketboldan daha iyi yorumlayacak olan mutlaka vardır ama göze hoş geliyor.

Enerjik genç amerikalılar ve tombalak beyaz koçumuzla kolej takımı gibi olduk.

Bugün kazanırsak lider olacağız büyük ihtimal ve sene sonu aksilik olmazsa ilk 3 garanti duruyor.

Play off'ta çok erken efes ya da fener çekmezsek final bile olur lakin şöyle bir durum var.

Sanırım ilk 2 de bitiren ligi finale kadar eşleşmiyor. O yüzden ne yapıp ne edip ikide bitirmek lazım çünkü Daçka ve Gs'yi öyle böyle hallederiz.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Anıl

basket takımı bu sene çok iyi gidiyor bir şampiyonlukta basketten gelebilir.
O çok zor @Necmi abi, Fenerbahçe ve Efes'in kadrosu bizden çok daha iyi. Efes bu senenin en büyük favorisi son transferleri Huertelle birlikte artık F4 için de çok ciddi adaylar ya bizim onlarla boy ölçüşmemiz çok zor malesef :)

Çevrimdışı Yakup

O çok zor @Necmi abi, Fenerbahçe ve Efes'in kadrosu bizden çok daha iyi. Efes bu senenin en büyük favorisi son transferleri Huertelle birlikte artık F4 için de çok ciddi adaylar ya bizim onlarla boy ölçüşmemiz çok zor malesef :)

Ben buna inanmıyorum yarin efese seyircimizle koyduk mu FB dacka maci ve sonrasında normal sezonu Efes ve FB önünde bitirirsek birde seyirci avantajini aldik mi şampiyonluk gelebilir. Sari gelin mi ondan korkmuyorum bile...

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 13:28:01
  • Beşiktaş / Bodrum

Yok artık ''örtel''i mi aldılar @anilt  :iblush:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Yakup

Yok artık ''örtel''i mi aldılar @anilt  :iblush:
Fb de zisis i aldi. İbb vujacic markota jenkinsi aldi ve dün sari gelini yendiler.

Çevrimdışı Türkay

Basketbol da şampiyonluk beklemiyorum ben ama bir daha ki sene Euroleague e gitmemiz lazım
Sevdalı yüreklerde Beyaz sürgünler

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 04 Ocak 2015, 14:12:29
  • Beşiktaş / Bodrum
Fb de zisis i aldi. İbb vujacic markota jenkinsi aldi ve dün sari gelini yendiler.

Örtel hepsinden önemli @Yakup

Avrupa şampiyonasını izlerken çok gözüme battı.

Bir tane daha var Petteri Koponen ikisi de tam bize yakışacak oyunculardı.

Biri 1  numara diğeri 2 numara olarak. Seneye bütçe 8 m ilyon dolara yakın olacak Koponeni alsak bari  :iscrewy:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Tolga

Basketbolda şampiyonluk zor hele hele bu koçla daha da zor kimse kusura bakmasın.Fb ya da Efes'ten biri bu sezon şampiyon olur ama onlardan sonra en büyük aday herşeye rağmen bence yine biziz. :)

Çevrimdışı Anıl

Çevrimdışı Anıl

Ben buna inanmıyorum yarin efese seyircimizle koyduk mu FB dacka maci ve sonrasında normal sezonu Efes ve FB önünde bitirirsek birde seyirci avantajini aldik mi şampiyonluk gelebilir. Sari gelin mi ondan korkmuyorum bile...
İstersek normal sezonu 10 galibiyet farkla 1. bitirelim yine de şampiyon olamayız. Fener ve Efes play-offta bize maç vermezler malesef :) @Yakup

Çevrimdışı Tolga

Beşiktaş Integral Forex 14-8 Anadolu Efes İlk Periyot Sonucu...

Beşiktaş Integral Forex 40-36 Anadolu Efes İkinci Periyot Sonucu...(İY Sonucu)

Beşiktaş Integral Forex 60-57 Anadolu Efes Üçüncü Periyot Sonucu...

Beşiktaş Integral Forex 77-78 Anadolu Efes Dördüncü Periyot Sonucu...(Maç Sonucu)
[ Son Düzenleme: 06 Ocak 2015, 01:54:57 Tolgaozkhrmn ]

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 05 Ocak 2015, 20:53:04
  • Beşiktaş / Bodrum
Efes'i yenmek üzereyiz  :steamed:
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli