2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 185 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1986704 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı mrred

Atiba ve Josef düşünce takımın defoları ortaya çıkmaya başlıyor.

O yüzden bizim net 8 numaraya ihtiyacımız var

Hem defansı ve hem hücumu yapacak bir oyuncu mutlaka almalıyız.

Bu 2 adamdan biri sakatlansa orta saha delik deşik olur
The great gig in the sky

Çevrimiçi yaço58

bugün atiba ve sonrasında doeukhanın hali aslında bir sekiz alınmalı mıydı endişesi doğurdu bende
En elzem transferdi bizim için

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bir anda ortalık sakinleşti. Maç öncesi ortalık elli altıya gidiyordu. Maç bitti transfer haberleri kesildi. Bu saatten sonra da stoper gelmez herhalde. Cenk ve Bilal ile transferi kapatacağız gibi görünüyor. Bu arada başkana da helal olsun 16 yabancı kuralı ile rakiplerimizi çok güzel güçlendirdi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı sefaköykartali

Bence fazla telaş yapmamak lazım. Bugün uğurcan olmasaydı bu maçı almıştık. Cenk Tosun da bugünkü Larin' in kaçırdıklarını atacak kalitede ve yetenekte bir oyuncu. Dorukhan' ın da gördüğü saçma kırmızı kart işin tuzu biberi oldu. İlk yediğimiz gol de şanssızlık. Ligde çok maç var yol kazası olur. Keşke bi stoper de gelse son dakika ama sayı olarak eksiğiz orada.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bence fazla telaş yapmamak lazım. Bugün uğurcan olmasaydı bu maçı almıştık. Cenk Tosun da bugünkü Larin' in kaçırdıklarını atacak kalitede ve yetenekte bir oyuncu. Dorukhan' ın da gördüğü saçma kırmızı kart işin tuzu biberi oldu. İlk yediğimiz gol de şanssızlık. Ligde çok maç var yol kazası olur. Keşke bi stoper de gelse son dakika ama sayı olarak eksiğiz orada.
Bir hücumcu daha gelecek gibi görünüyor. Stoper ile çoktan anlaşmamız lazımdı. Ama Livaja gelecekmiş gibi görünüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi yaço58

Bir hücumcu daha gelecek gibi görünüyor. Stoper ile çoktan anlaşmamız lazımdı. Ama Livaja gelecekmiş gibi görünüyor.

Bize orta saha lazım 8 numara net olarak atiba olmuyor ozinin kendine hayrı yok.şu ortamda ozinin formayı çoktan alması lazımdı

Çevrimdışı Kartal Ç

yedlin de gs ye gitmiş. rosier e çok bonservis isterlerse yedlin yazın boşa çıkıyor onu alırız planı da çöp oldu. şimdiden sağ bek bakmaya da başlasınlar dicem de yine eylülde son güne kalacak nasılsa. hele ki bu sene turnuva var turnuvadan sonra bakarız falan denecek.

Çevrimdışı MUSTAFA_

yedlin de gs ye gitmiş. rosier e çok bonservis isterlerse yedlin yazın boşa çıkıyor onu alırız planı da çöp oldu. şimdiden sağ bek bakmaya da başlasınlar dicem de yine eylülde son güne kalacak nasılsa. hele ki bu sene turnuva var turnuvadan sonra bakarız falan denecek.
Yazın transfer döneminde çok çekeceğimiz var. Neredeyse takımın tamamı değişecek.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Rakiplerimiz baya güclendi, aldiklari adamlar direk ilk maclarda katki veriyor, peki biz ne yapdik ?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı haluk.m

Rakiplerimiz baya güclendi, aldiklari adamlar direk ilk maclarda katki veriyor, peki biz ne yapdik ?

Hulk'u almayarak kar ettik.

Sergen Hocaya Nsakala, Welinton transferi yüzünden kızıyorduk ama yönetim hepten eline yüzüne bulaştırdı, Hoca kendinde değil gibi  :alala:

Cenk aldılar şimdi apar topar Livaja haberini pompalamışlar, hani para yoktu ?   

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

31 Ağustos tarihine kadar transfer başlığı kapatılabilir.

Çevrimdışı mrred

ferro gitmiş
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

31 Ağustos tarihine kadar transfer başlığı kapatılabilir.
Transfer başlığını kapatmıyoruz. Yeni sezon için transfer başlığı açıp oradan devam edeceğiz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

ferro gitmiş
Stoper alsak çoktan haberi düşerdi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu arada ikinci transferimiz de ülkeye giriş yapmış.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sinan23

Neden yabancı sayısını yükselttik ki.

Çevrimiçi Samet Ç

Hiçbir şey yapmayıp Hulk'u alsak şampiyonduk rakiplerin bu kadar transfer yapmasına rağmen. Ligin içinden geçecek adamı don lastiği gibi uzayan pazarlık süreci yüzünden kaçırdık.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Transfer sezonun bitmesini bekliyorum. Eğer o sınır doldurulmazsa yönetime iyi bir sallayacağım. Adamlara daha geniş kadro kurun dedik resmen  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Harbiden yabancı oyuncuda almadık eldekileri de elden çıkardık en azından bir kısmını büyük amatörlük iş bilmezlik.

Çevrimiçi tolga1903

Transfer sezonun bitmesini bekliyorum. Eğer o sınır doldurulmazsa yönetime iyi bir sallayacağım. Adamlara daha geniş kadro kurun dedik resmen  :money:

16 yabancı isteyip 14 yazacaklar listeye gerçekten bizim yönetim çok değişik gs'ye baktım şimdi heriflerin elinde tam 16 yabancı olacak fb desen 15 doldurmuş 16.cı için uğraşıyo sen niye istiyon çebi limitin yok bişeyin yok

Çevrimdışı Sinan23

Harbiden yabancı oyuncuda almadık eldekileri de elden çıkardık en azından bir kısmını büyük amatörlük iş bilmezlik.

2 yerli alıp 3 yabancı gönderdik.

Çevrimdışı MUSTAFA_

2 yerli alıp 3 yabancı gönderdik.
Bu yönetim her türlü koltukta durmayı hak etmiyor. Dua etsinler takım devreye lider girdi. Hava atmaktan başka bir şey bilmiyorlar. Borç desen aynı şekilde artmaya devam ediyor. Bakalım balonları ne zaman patlayacak? Umarım patlamaz da mutlu sona ulaşırız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu şekilde transfer dönemini kapayacağız gibi bir hava var.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Sabahtan beri diyorum stoper değil daha önemli transfer ihtiyaçlarımız var. Orta saha çok önemli. Ama zannetmiyorum adamlar çat diye gedsonu getirdi. İrfancandan daha fazla üzüldüm.

Çevrimiçi Samet Ç

Ferro gitti bari Jedvaj'ı kiralasalar. Hatta kendisini beğenmiyorum ama Livaja'da olur en kötü kanattan falan oyun kurdururuz yedekten alıp.