2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2020/21 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 182 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1986697 defa] 2020/21 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Beşiktaş hangi bölgeye transfer yapmalı?
Kaleci
10 [%9.8]
Stoper
2 [%2]
Sağ Bek
4 [%3.9]
Ofansif Orta Saha
46 [%45.1]
Sağ Kanat / Sol Kanat
2 [%2]
Forvet
38 [%37.3]

Toplam Oy Verenler: 102

Oylama kapandı: 26 Ocak 2021, 14:35:56

Çevrimdışı can1903

Jedvaj bitmiş diyolar  :ishock:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Jedvaj hybrid bir futbolcu. Pozisyon alma ortalama lakin seri yapısı ile açıklarını kapatır. İkili mücadeleleri ortalamadan iyi, özellikle kazanış yüzdesi. Hava toplarına çıkar lakin çok başarılı olduğu söylenemez. İkili mücadele kazanma yüzdesi ortalama üstü, mücadeleye giriş sayısı yeterli. Oyun kurucu özelliklere çok sahip olduğu söylenemez, uzun pastan kaçınan bir yapısı var. Pas adedi de düşük.

Stoper gibi stoper değil lakin çevik oyuncu. İyi lig'de oynamasına rağmen defansif olarak çok sekmemiş, fakat ne bek ne de stoper olarak fark ortaya koyamamış. Ben olsam bu oyuncuyu pek tercih etmem, ama eden de fazla zarar görmez diye düşünüyorum.
Ferro daha iyi stoper bence üçü arasında özellikle pas yüzdesi dikkat çekiyor

Çevrimdışı MUSTAFA_

Ferro daha iyi
Herkes biliyor iyi olduğunu da orada rakip çok. Kesin fiyatlar yüksek gelmiştir bize.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Herkes biliyor iyi olduğunu da orada rakip çok. Kesin fiyatlar yüksek gelmiştir bize.
Kiralama fiyatının yüksek olacağını sanmıyorum ama hoca Jedvaj'ı istiyor olabilir savunmada her mevkide oynayabildiği için.

Çevrimdışı mrred

Jedvaj bence hala potansiyelli

Topla ilişkisi daha iyi

Sağ beki de yedekler

Ferro kiralık gelse opsiyonu 10 dan aşağı olmaz

jedvaja 2 3 milyon opsiyon koyarlarsa alma imkanımız da olur
The great gig in the sky

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bu arada Boyd'un da gitmesi acaba bir fırsat transferi gelir mi dedirtti bana  :alala: Son dakika sürprizi gelirse şaşırmam.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Bu arada Boyd'un da gitmesi acaba bir fırsat transferi gelir mi dedirtti bana  :alala: Son dakika sürprizi gelirse şaşırmam.
izquierdo alsınlar sözleşmesi bitiyor.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Bunlara diyecek söz bulamıyorum  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı ankarakartal06

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Arkadaşlar hala düşünüyorum stoper için mantıklı sebep hocanın acaba 3lüye dönme gibi bir planı olabilir mi ???

---------------------------ersin---------------------------

-------------stoper-----welilton(maalesef)-----vida-----

rrosier--------------------josef-----------------rıdvan-----
ghezzal-------------------ljajic----------------larin---------
-------------------------abou--------------------------------

mesela örnek. yani stopere teknik böyle defansif orta saha gibi leo bu örneğe uyuyor gibi bir şey koyup ljajicin yaşatabileceği defansif sıkıntılara ve kontralara karşı bir stoper daha koyma ihtimali olabilir mi ?? Sağ bek yedeği falan diyorsunuz eyvallahta jedvaj sağ bek için yetersiz, stoper içinde az çok vida-montero performans gösteriyor ve hocanın prensi de var gelip kesin net bir stoper olmadığı sürece bir stoper alınmasını ben hala mantıklı bulmuyorum.

Bunlara diyecek söz bulamıyorum  :money:

Allah sizin  :locked:

Çevrimdışı MUSTAFA_

Arkadaşlar hala düşünüyorum stoper için mantıklı sebep hocanın acaba 3lüye dönme gibi bir planı olabilir mi ???

mesela örnek. yani stopere teknik böyle defansif orta saha gibi leo bu örneğe uyuyor gibi bir şey koyup ljajicin yaşatabileceği defansif sıkıntılara ve kontralara karşı bir stoper daha koyma ihtimali olabilir mi ?? Sağ bek yedeği falan diyorsunuz eyvallahta jedvaj sağ bek için yetersiz, stoper içinde az çok vida-montero performans gösteriyor ve hocanın prensi de var gelip kesin net bir stoper olmadığı sürece bir stoper alınmasını ben hala mantıklı bulmuyorum.
Bence yedekler konusunda memnun değildi hoca. Zaten 3 tane stoperimiz kalmıştı. Onun için alınması düşünülüyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bence yedekler konusunda memnun değildi hoca. Zaten 3 tane stoperimiz kalmıştı. Onun için alınması düşünülüyor.

Adamı bari forvette üzdük bari stoperde mutlu edelim.

Çevrimdışı Erman1903

Ferro'nun değerler asgarinin üstünde fakat sivri bir özelliği de yok, biraz ağır gözüküyor. Jedvaj daha seri oyuncu ama o da tam stoper gibi değil, oyun kuruculuk ve hava topları pek iyi değil. Hava topu yok denemez çıkıyor ama beğenmedim ben bu konudaki tekniğini. 3. Adamı bilmiyorum.

Çevrimiçi levitate

3-3-1-3?

sergen "el loco" yalçın.
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Samet Ç

Ferro'nun değerler asgarinin üstünde fakat sivri bir özelliği de yok, biraz ağır gözüküyor. Jedvaj daha seri oyuncu ama o da tam stoper gibi değil, oyun kuruculuk ve hava topları pek iyi değil. Hava topu yok denemez var lakin pek iyi değil. Çıkıyor havaya ama beğenmedim ben bu konudaki tekniğini. 3. Adamı bilmiyorum.
Leo Pereira üçüncüsü

Çevrimdışı GreenBook

Gönderin şu lens denilen şahsiyeti ya ne yüzsüzlük bu böyle feshedin gitsin

Çevrimdışı Erman1903

Leo Pereira üçüncüsü

O hepsinden iyi oyun kurucu ama kesicilik şüpheli.

Çevrimdışı MUSTAFA_

O hepsinden iyi oyun kurucu ama kesicilik şüpheli.
Hepsinin bir kusuru var. Hepsini toplasak bir oyuncu ediyor herhalde  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Bize stoperde öncelikle

çevik ve açık alanda hızlı oyuncu gerekiyor

Daha sonra ortalama oyun kuruculuk olsa yeter

Çoğu maçı kalemizden 40 50 metre ilerde oynayacağımız için öncelik ilk baskıyı iyi yapan çevik ve hızlı stoper iyidir
The great gig in the sky

Bize stoperde öncelikle

çevik ve açık alanda hızlı oyuncu gerekiyor

Daha sonra ortalama oyun kuruculuk olsa yeter

Çoğu maçı kalemizden 40 50 metre ilerde oynayacağımız için öncelik ilk baskıyı iyi yapan çevik ve hızlı stoper iyidir

Hangi isim öne çıkıyor ???

Çevrimiçi Samet Ç

Hangi isim öne çıkıyor ???
Çevik ve hızlı istenen tipse Jedvaj

Çevrimiçi Samet Demir

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı GreenBook

Beşiktaş’ın parasını sokağa atmayız diyenler Yatlarda keyif sürüp gününü gün ederken onların yaptığı sözleşmelerin bedellerini ödüyor bu kulüb
Douglas ve Lens Ten bir şekilde kurtulmak lazım kan emiciler eme eme bitiremedi yatlarda keyif süren şahsiyetin kulakları çınlasın