Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç
Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç

Beşiktaş Forum|Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç Skor : Fenerbahçe - Beşiktaş Tarih : --.04.2018 Saat : --:-- Stadyum : Ülker Stadyumu Hakem : Yayın :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç  [Okunma sayısı 53240 defa] Fenerbahçe - Beşiktaş 2017/18 Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final 2. Maç

Çevrimdışı mylife1903

Bu takım Kaç maç  ( S.L dahil ) Medel - Tosic Tandemi ile oynadı çok sorun değil ama Pepe inanılmaz gereksiz bir hareket yapti hakemlik bişey yok Kırmızı kart dogru
Dogru falan degil yahu, kosa kosa kirmizi cikartiyor. Sikertel taliskaya omuzla girdi suratina topsuz alanda onu da vereydi

Çevrimdışı kartal190321

bir daha  oynamak olursa    aynısı emsal teşkil  eder   kim kimden gıcık alıyorsa  aynısını  yapar   nede olsa  tekrarı olacak   tff   bunu göze alabilir mi    twitirde  paylaşılan resimlerle   fifaya  gidersek şikayete     tff başına neler gelir  hangi  akılla tekrar verecekler   tekrar bekleyen arkadaşlar ne ye göre tekrar diyorlar aklım almıyor
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimdışı ALDENYX

2'sinden biri olur ya 3-0 hükmen yada kaldıgı yerden tarafsız sahada seyircisiz devam ederiz.

bizde gs maçinda son 10 dk.oynatmaya çalişmiştik.....bu maç ""0.3"" den başka birşey olmaz...örn. diyarbakır bursa     antep  bursa..... bursa beşiktaş    beşiktaş  gs......   :)  son senelerdeki hatırladıklarım....
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı cursedofdragon

Taner Ünlü: "Maç yarıda kaldığı için sarı kartlar iptal edilir ama Pepe'nin kırmızı kartı geçerli olacak."

bizde gs maçinda son 10 dk.oynatmaya çalişmiştik.....bu maç ""0.3"" den başka birşey olmaz...örn. diyarbakır bursa     antep  bursa..... bursa beşiktaş    beşiktaş  gs......   :)  son senelerdeki hatırladıklarım....

normalde 3-0  hükmen bekliyorum fakat takım biz olduğumuz için pekte vermezler.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Bu kadar karakter yoksunu bir takım dünya üzerinde nadir bulunur. Okul çocukları

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı mylife1903

Hayir bu kirmiziysa o zaman Atif'inki de kirmizi hemen hemen ayni hareket. Souza yerde Macar salami gibi yuvarlandi tek fark o. Adriano da sakatlanabilird, yapilan mudahale birebir ayni neredeyse.
Tvde hep adriyanoya girisi gosteriyor, o girise faul vermedi, taliskaya bir daha girdi ona sari verdi galiba. Normali iki giristen 1+1 sari+sari=kirmizi

bizim resmi hesap neden birşey paylaşmıyor halen ya.

Çevrimdışı tuncaboylu

3-0 vermezlerse maça çıkmayalım.

Ceza olarak 3-0 mağlup sayılırız ve seneye Türkiye kupası'ndan men ediliriz.

İkisi de üzmez, ne halleri varsa görsünler.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Ömer Kaan

Şenol hocam hastaneye kaldırılmış.
Sedyedeyken saldırmışlar şenol hocaya vay orul orul orrrrrrrrrrrrrrrullar

Çevrimdışı ALDENYX

Şenol Güneş‚ ambulansa bindirilirken kendisine tekme ve yumruklar atıldı. (BJK TV)

Çevrimdışı tuncaboylu

Trabzonspor'a aynı durumda defalarca hükmen mağlubiyet verdiler, aksi bir karar rezalet olur.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Şenol Güneş‚ ambulansa bindirilirken kendisine tekme ve yumruklar atıldı. (BJK TV)

Orman Çocukları.

Çevrimdışı mylife1903

Bizim stadyum da olsa 3~0 hükmen mağlup olur üstüne kaç maç ceza alırdık. Mete de biraz yürek varsa maçı tatil ederler.

SM-N950F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ceza almamiz icin bizim stadta olmasina gerek yok macin, konya macinda gorduk

Simdi tahrikten quaresmaya 5 senol gunese 5 tolgaya 10 canere 2 ggye 2 lense 1 mac gelir sonra kirmizidan pepeye 5 mac, sureyya abiye yabanci madde atmaktan 4 mac gelirken maci hukem verilmez, ertelenir, gs macindan iki saat onceye koyarlar, boyle cezalari cakmaya baslarken fernandese de 2 mac cakmayi ihmal etmezler.

Lokomotif camiasinda buyuk tedirginlik var su dakikalarda, sahayi kapatmasin turkler sampiyonluga gidiyoruz, diyor adamlar

Çevrimdışı balkan-kartal

futbol maci degil de arena da gladiator gibisi gibi biseyler oldu bu aksam
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı ALDENYX

Bu zamana kadar saha olayları nedeniyle tatil edilip de devam eden tek bir maç yok diye biliyorum.... :)

Çevrimdışı EMİR EMRE

Şenol Güneş başka ülkede olsa heykeli dikilir bu ülkede kafasini yariyorlar. Hainsin Fenerbahçe hainsin Türk futbolu.

Bünyamin Gezer: "Gördüğüm şu, hakem olaylara bakarken Beşiktaş takımı hakemden önce soyunma odasına girdi. Görüntüleri bir kez daha izlerken, Şenol Güneş'in kafasının yarılması ve içeri girerken bir kez daha Şenol Güneş'e cisim geliyor. " (beIN Sports)

bak bak fenerli bünyamine bak.

Çevrimdışı mylife1903

(Küfür Yasak) Atv de Babel in golü dısında bütün alakasız pozisyonları onlarca kere gösterdi son 6-7 dk dır
Fbnin ofsayt pozisyonuna cizgi ceken serrefsizler bizim gole cizgi cekemeid, gotu yemedi cunku Osmanlı torunları

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fikret Orman : Şuanda konuşmak istemiyorum Hocamla ilgilenmek istiyorum
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Taner Ünlü: "Maç yarıda kaldığı için sarı kartlar iptal edilir ama Pepe'nin kırmızı kartı geçerli olacak."
Öyle saçma şeymi olur canım boş boş konuşmasın 2.yarısı oynanmayan iptal edilen maçta görülen hangi kırmızı kartın geçerli olması mantıklımı yani bunu kimse açıklayamaz bana mantığı yok.

Çevrimdışı furkankaya1903

Müge Anlı, fb nin kaybolan şerefini bulmak için stada gelmiş...

LG-H815 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Etiketler: