17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş Tarih : 19.12.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Ülker Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu - Erdem Bayık - Alper Ulusoy VAR :

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 15114 defa] 17. Hafta Fenerbahçe 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Fenerbahçe maçından kaç puan alır?
3 puan
7 [%53.8]
1 puan
4 [%30.8]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi Talisca1903

sakatlandı necip dize tekme serbest

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı ferdi1903

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Batsu nun eline çarpıyor mu incelerler.

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Liquidator

Ve gol gelir firata ve fenere ..... Anladiniz ishte))

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Larin statik ötesi statik.
Herifte hiç bir hareketlenme yok.

Çevrimdışı 38life

Şimdi 1-0 öndeydik buz gibi. Yazık valla. Neyse hadi çevirelim şunu daha iyiyiz. Tek sıkıntı savunmadaki organizasyon zaafı. Savunmada sağlam durabilirsek alırız.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

top uzaklaştırmak zor iş değil yapmayın şunu

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı AigleBordeaux

Bu panik ne boyle goren sampiyonluk maci falan sanar
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ferdi1903

Savunmada cok pas hatasi panik hali var, fener dogru düzgün gelemiyorken, adamlara pozisyon hazirliyoruz kendi kendimize

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Fırat 1 Beşiktaş 1 derbi nefesleri kesiyor

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Rosier bugün savunmada ilk senesindeki gibi. dikkatli ve çok hızlı.

Çevrimiçi levitate

Etiketler: