2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 149 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1740209 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi Samet Demir

Kenan
Salih
Topal
Rosier
Ghezzal bunlar hep bilinen oyuncular.

Alex de öyle . Elayis Tavşan ismi çıkmıştı bir ara onu neden düşünmüyoruz hala bence gayet iyi duruyordu
Larin satılsaydı yerine cuk otururdu sanki

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi sEuL

Gudjufi scout transferi başka da scout transferimiz yok.

Dun bir arkadas o transferinde gerceklesmedigini ve Gudjufi'nin baska bir takimla anlastigini soylemisti.

Çevrimdışı tuncaboylu

Fena baydı bu herif de menajeri de. Bu transfer prensip olarak yanlış bir kere. Düşük maaş yüksek bonservise yönelmemiz lazım para harcayacaksak bu kadar. Gedson’a bas parayı ağzımı açmam. Atiba’yı yedekler geleceğe yatırımdır. Bu adam elimizde patlarsa satacak arap da bulamayız seneye.
Fikre genel olarak katılmakla beraber, Gedson'un maaşı da yüksek olacaktır.

Çevrimdışı mrred

Dun bir arkadas o transferinde gerceklesmedigini ve Gudjufi'nin baska bir takimla anlastigini soylemisti.
o iş biraz karışık başlamıştı zaten
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Vida Douglas Boyd Lens Ozi ve Ljajici bedavaya bıraksak bile olur.
Bonservis olarak ise Larin Umut ve Ersinden beklentim var.
The great gig in the sky

Çevrimdışı sefaköykartali

Mert
Rosier-Vida-Godin-Ridvan
Josef-Salih
Ghezzal-Teixeira-Larin
Willian Jose

28,9 ortalama yas.
Yaşlı bence. Merkezimiz çok yaşlı, kenarlar çok ideal. Oyuncunun genci yaşlısı olmaz ama şu kadroda satabilecegin adam sayısı az araplara satarsın ghezzalı willian jose yi, vidayı falan. Teixeira'yı şu an almıyorlar zaten.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bu genç oyuncu takıntısı bizim taraftarda hiç bitmeyecek sanırım dünyada örneği olmayan birşey isteniyor
Bu dünyada oyuncu satarak ekonomisini kurtaran takım yok bu işi en iyi portekizler yapıyor ama hepsi batık zirvede olanlarda yetişmiş oyuncu alan takımlar
Ekonomiyi kurtarmak sportif başarıdan geçer bunuda genç oyuncularla yapamazsın
Hayalperest bakış açısı bu üç tane genç oyuncuyu belki otuz oyuncu içinden anca çıkarırsın sattığındada otuz oyuncı için harcadığın yetiştirme parasını anca kazanırsın altınordu iki oyuncu kazandırdı ne kazandı onlardan birde dönün bakın o iki oyuncu kaç yüz oyuncu içinden anca çıkabildi yarışmacı takım bunu hiç yapamaz bu sene şampiyonluktan kazandığımız para 670 m bunu sürdürülebilir yapsak sponsor değeride gelir yıllık kazanç bir milyarın üstüne çıkar ve en fazla genç oyuncu oynattığımız yıllardan biriydi şampiyonluktan 670 kazandık peki genç oyunculardan ne kazandık şl ye katılıp parlatacakmışız neyi parlatıyoruz şl de parlayacak genç oyuncunun zaten katılmadan bonservisi yüz milyon oluyor
Bize başarı lazım buda genç oyuncularla olmaz sırf genç diye biride oynatılmaz şu an süperligde hiç bir takımın birinci kalecisi olanayacak ersini genç diye ilah yaptık  birinci ligde bile onu kimse birinci kaleci yapmaz rıdvan genç ya oda ilah oldu ama ben hiçbir meziyetini görmüyorum sergende görmüyor o yüzden şampiyonluğun kritik haftalarında nsakala oynadı ama biz gerçekleri görmek istemiyoruz
Dünya futbolunda kimse salak değil geleceği olma ihtimali olan genç oyuncuyu en az on milyona alırsın ve zar atarsın olsun diye olmayabilirde alman ingiliz takımları yapıyor ama böyle yapıyor
Bizim gibi takımlarda oyuncunun yaşı yoktur seni kestirmeden başarıya götürecek oyuncu vardır tutturursan şampiyon olursun

17-18'lik genç olması şart değil, ama artık son transferini yapan oyuncuları oynatma lüksümüz yok.

Seneye doğrudan CL katılımı bile yok, sportif başarı ile neyi kazanacağız? Formalar olmuş 350 lira, kaç tane satabileceksin? Halk fakirlikten kırılıyor. Markette en ucuz meyve 20 lira, millet bir ay çalışıp 100 kilo meyve alamaz hale geldi.

Seneye yeni yayın ihalesi yapılacak, lige toplam senelik 100 milyon Euro verebilen bile çıkar mı bilmiyorum. Kulüplere ne kadar para kalacak orada?

Artık kulüplerin tek ayakta durma şansı, oyuncu alıp satmak. Sen takımı Mehmet Topal, Alex, Diego Costa gibilerle doldurup, kime hangisini satacaksın?

İlla 10 milyonluk genç almana gerek yok, Larin'i kaça aldık?

Portekiz takımları menajerlerin kuklası, onların belin doğrulmaz. Ama Fransa'da Lille ve Lyon, Hollanda ve Belçika'da tüm takımlar bu yolla iyi para kazanıyor.

Bizim yapmamız gereken de bu olmalı. Galatasaray bu seneki hamleleri ile bu yolu tercih etmiş görünüyor, ama orada da birileri kulübün içini boşaltıyor gibi

Çevrimdışı tuncaboylu

Aynen, süper olur.(!) Vida'nın yerine 2.5 milyona Godin'i alırız, Ljajic'in yerine de 3 milyona Alex'i.

Hem maaş bütçesinde ferahlık olur, hem de  ikisini de yetiştirip seneye süper paralara satarız.

Genç oyuncusu takıntısı diye şey olur mu yahu? Her sene şampiyon olacağının garantisi mi var? Şampiyon olamazsan kimi satacaksın?
Forvet mesela sen şampiyon takımın forvetini biraz genç alacaksın, bu ligde 20-25 tane atanı 15e okutuyorsun en kötü 30 yaşından küçükse.
Takımda zaten veteran oyuncu çok: Josef, Vida, Ghezzal, Alex T. olacak gibi. Gidip ekstradan Godin ve Costa almaya gerek yok.
Bir tane adam gibi scout yok mu genç uzun boylu atletik siyahi bir stoper bulsun yahu? ŞLde zaten Vidayla Tosicle elek olduk. Godin hepsinden daha yavaş oyuncu. Arkasını dönene kadar golü yeriz yani. Vida varken almaya gerek yok, Vida' yı yollarsın sonra merkezde tecrübeli adam olsun dersin ona eyvallah.

Çevrimdışı Necmi

Nsakala'dan ne isteyebiliriz sadece biraz aklı mantığıyla oynamasını ama bu imkansız. Çok iyi bir fiziği var iyi bir atlet o kadar nsakala. Zaten oyunu aklıyla oynayabilen adriano veya gs'deki mariano benzeri bir oyuncu olsa bu fizikle bize düşmezdi ancak ne yazık ki durum bu. Ligin en iyi sol beki mi bilemem ancak rıdvan çok daha fazla heyecan uyandırdı geçen sene benim için bence defansif olarak da hücumda da nsakala'dan geri kalır bir yanı yok ve en önemlisi topa sahip olduğumuz anlarda hep oyunun içinde, nsakala ise topu almasın diye dua ediyorsun yaptığı kademe hataları dolayısıyla yediğimiz gollerden bahsetmiyorum bile. Lütfen varsa trabzonspor maçında ekuban veya djajniny hatırlamıyorum kovalarken sakatlandığı ana kadar oynadığı hangi maçta paspas olmuş bir örnek verin abi. Sakatlık dönüşü formsuz ve tutuktu ancak oynadıkça tecrübelenecektir milli takımın da as sol bek adayı nasıl kulübede bile olmaması gerekiyor ismail koybasi oynadı bu takımda:)
bak benimle aynı şeyleri söylüyorsun nsakala kötü bir fiziği var diyorsun rıdvanın ondan eksiği yok diyorsun ben söyleyeyim var eksiği rıdvanın fiziğide yok durumu kurtaracak şenol mecbur kaldı çağırdı reklamı iyi yapılmıştı ama sahada sol bek olmayan sol bek oynadı rıdvan nerdeydi
Umarım yanılıyorumdur siz haklısınızdır ama ben en ufak ışık görmüyorum sonrasında vasat yada vasat altı bir oyuncu olur
Ben oyuncularda sizin gördüklerinizi göremiyorum nedense bazende sizin görmediklerinizi görüyorum
Rosier mesela ligin ikinci yarısı savunmada casat altıydı hücumda iyi olunca millet yere göğe sığdıramadı ama arkasını sürekli welinton topladı
Bizim taraftar bazı oyunculara hak ettiğinden fazla önem veriyor bazılarınıda kolayca harcıyor

Çevrimdışı mrred

Aynen, süper olur.(!) Vida'nın yerine 2.5 milyona Godin'i alırız, Ljajic'in yerine de 3 milyona Alex'i.

Hem maaş bütçesinde ferahlık olur, hem de  ikisini de yetiştirip seneye süper paralara satarız.
Bunları gönderip onları alırsak skandal olur.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

17-18'lik genç olması şart değil, ama artık son transferini yapan oyuncuları oynatma lüksümüz yok.

Seneye doğrudan CL katılımı bile yok, sportif başarı ile neyi kazanacağız? Formalar olmuş 350 lira, kaç tane satabileceksin? Halk fakirlikten kırılıyor. Markette en ucuz meyve 20 lira, millet bir ay çalışıp 100 kilo meyve alamaz hale geldi.

Seneye yeni yayın ihalesi yapılacak, lige toplam senelik 100 milyon Euro verebilen bile çıkar mı bilmiyorum. Kulüplere ne kadar para kalacak orada?

Artık kulüplerin tek ayakta durma şansı, oyuncu alıp satmak. Sen takımı Mehmet Topal, Alex, Diego Costa gibilerle doldurup, kime hangisini satacaksın?

İlla 10 milyonluk genç almana gerek yok, Larin'i kaça aldık?

Portekiz takımları menajerlerin kuklası, onların belin doğrulmaz. Ama Fransa'da Lille ve Lyon, Hollanda ve Belçika'da tüm takımlar bu yolla iyi para kazanıyor.

Bizim yapmamız gereken de bu olmalı. Galatasaray bu seneki hamleleri ile bu yolu tercih etmiş görünüyor, ama orada da birileri kulübün içini boşaltıyor gibi
Katılıyorum
The great gig in the sky

Çevrimdışı Necmi

Genç oyuncusu takıntısı diye şey olur mu yahu? Her sene şampiyon olacağının garantisi mi var? Şampiyon olamazsan kimi satacaksın?
Forvet mesela sen şampiyon takımın forvetini biraz genç alacaksın, bu ligde 20-25 tane atanı 15e okutuyorsun en kötü 30 yaşından küçükse.
Takımda zaten veteran oyuncu çok: Josef, Vida, Ghezzal, Alex T. olacak gibi. Gidip ekstradan Godin ve Costa almaya gerek yok.
Bir tane adam gibi scout yok mu genç uzun boylu atletik siyahi bir stoper bulsun yahu? ŞLde zaten Vidayla Tosicle elek olduk. Godin hepsinden daha yavaş oyuncu. Arkasını dönene kadar golü yeriz yani. Vida varken almaya gerek yok, Vida' yı yollarsın sonra merkezde tecrübeli adam olsun dersin ona eyvallah.
şampiyon olmazsan zaten kimseyi satamazsın oyuncunun kendini göstermesi için takımın iyi olması lazım o zaman şampiyon oluyorsun zaten

Boyd da o listeye konmaz. Mert Günokla kafa kafaya takasa girer çünkü. Ama kalanını yarın yollarım hoca illa Godin istiyorsa Godin+Kaan Ayhan koyardım stopere. Ersini de yollayıp Gedson çözerdim, bir de Larine biraz daha zamlı sözleşme verirdim uzatsın da satalım diye.

Çevrimdışı tolga1903

bak benimle aynı şeyleri söylüyorsun nsakala kötü bir fiziği var diyorsun rıdvanın ondan eksiği yok diyorsun ben söyleyeyim var eksiği rıdvanın fiziğide yok durumu kurtaracak şenol mecbur kaldı çağırdı reklamı iyi yapılmıştı ama sahada sol bek olmayan sol bek oynadı rıdvan nerdeydi
Umarım yanılıyorumdur siz haklısınızdır ama ben en ufak ışık görmüyorum sonrasında vasat yada vasat altı bir oyuncu olur
Ben oyuncularda sizin gördüklerinizi göremiyorum nedense bazende sizin görmediklerinizi görüyorum
Rosier mesela ligin ikinci yarısı savunmada casat altıydı hücumda iyi olunca millet yere göğe sığdıramadı ama arkasını sürekli welinton topladı
Bizim taraftar bazı oyunculara hak ettiğinden fazla önem veriyor bazılarınıda kolayca harcıyor

Seneler sonra altyapımızdan çıkan kendi ürünümüz olup da şampiyon olduğumuz sezon biri neredeyse maçların tamamında biri de yarısında oynayan iki gencecik oyuncumuz var hakettiğinden fazla değer vermemizi yadırgama abi. Nsakala çok iyi bir atlet söylüyorum zaten fiziği evet gerçekten sağlam oyuncu eğer rıdvan değil de caner ile çekişiyor olsa 40 maçın 40'ında da nsakala oynasın isterim caner öyle tiksinç bir oyuncuydu ama rıdvan öyle değil. Kaldı ki rıdvan fizik olarak hiçbir zaman nsakala seviyesinde bir oyuncu olmayacak ama mesela jordi alba'nın jose gaya'nın da fizikleri bir nsakala seviyesinde değil, dünyanın sayılı sol beklerinden bunlar. Eğer bahsettiğimiz fizik kas kütlesi ve sahadaki duruşu ise zamanla daha iyi olacaktır biraz oyuncuya biraz da hocalarına düşüyor burda iş. Rıdvan bence bu sene geçen seneye oranla daha fazla forma şansı bulmalı ve iyi kullanırsa bu şansları artık sorgulanmaz iyi bir sol bekimiz olacak bu konuda senin yanılmanı can-ı gönülden istiyorum abi bakalım bu sene göreceğiz oyuncunun durumunu.

şampiyon olmazsan zaten kimseyi satamazsın oyuncunun kendini göstermesi için takımın iyi olması lazım o zaman şampiyon oluyorsun zaten
Alakası yok Cenk devre arası gitti hayvan gibi de para kazandırdı ki o sezon gs şampiyon oldu. Trabzonu hiç topçu satmamasi lazım Yusufu satıyor, Uğurcana da teklif bekliyor. Genç oyuncu fetişimiz yok artık futbolun bıraktığı adamlar gelmesin ki bu kurda para çöpe gitmesin.
Senin aldığın yaşlı bonucci chiellini ramos değil ki gelsin oynar diyelim. Diego Godin almaya çalışıyorsun, araplarin bile bu para çok dediği Teixeira'yı almaya çalışıyorsun, forvete de gidip kimseyle imzalamamış Costa yla görüşüyorsun. Takımı huzurevine döndürmeye gerek yok. Pepeli kadro kurduk şampiyon olamadık. Ama şampiyon olamazsan en azindan 20m lik satış yapacak potansiyelde adamının olması lazım ki ŞLye gidemezsen o maaşları odeyemeyecek duruma düşmeyesin, amorti edebilesin.

Takım U-19a dönsün demiyoruz, Vida gibi veteran bi oyuncu varken ikinci Godin' i getirmek biz çok ağır kalırız tandem olarak. Git koy bir tane genç iri yarı, atletik bir tane oğlan, tutarsa Szalai gibi
Ligi zaten Welinton' la alıyorsun, Şl önemsizse ne diye stopere 2,5 milyon € maaş vereceğiz yani? bizde jübile yapsın diye mi?

Çevrimdışı Orhan_

Elimizdeki oyuncuyu-Rosier- almamız 60 sene sürdü ki oyuncu kendini paraladı. Bunları bırakıp yerlerine adam alana kadar bi 60 sene daha geçer. 2-3 sezonu kaçırırız böylece.

Çevrimiçi Mehmet57

Godin’in alinmasindan yanayim. 30+ oldugu icin hic ses etmeyecegim tek bolge kale ve merkes defans. Godin dediginiz oyuncu sayili stopperlerden biri. Pepe’den veya Bonucci’den asagi kalir yani yok. Vida-Godin tandemi inanin bircok sorunumuzu cozebilecek seviyede.

Onemli olan kanatlar (bek ve ofansif) ve merkez orta saha. Oyunu yonlendirecek ve merkez de domine edecek  olan oyuncular merkez orta sahalarimiz. Oyunda hizli cikis yapacak olanlar ise kanatlar. Bu yuzden Larin giderse, yerine daha genc, daha hizli bir oyuncu sart. Sirf Nkoudou bile hizi ile cok degerli oldugu maclar oldu. Gedson bu yuzden onemli. Cikislari cabuk yapabilme adina fizik ustunlugu olan, atletik bir orta saha sart.

SL’de grubu domine ettigimiz sezon da sahada ayni anda Gokhan, Adriano, Tosic, Pepe, Babel, Quaresma, Hutchinson gibi yasi cok ilerlermis oyuncular vardi. Su an o derece degiliz.

Ridvan’a da ayri parantez acmak gerek. Daha cocuk oldugunu unutmayalim. Buna ragmen Basaksehir, Galatasaray ile oynanan buyuk maclarda iyi performans gosterdi. Bir oyuncu taktik dehasi olmasina gerek yok. Teknik acidan mukemmel olmasina gerek yok. Fizik ve kondisyonu ust seviyede oldugu surece biryere kadar tasir. Ridvan’in su an odaklanmasi gereken nokta bu.

Godin’in alinmasindan yanayim. 30+ oldugu icin hic ses etmeyecegim tek bolge kale ve merkes defans. Godin dediginiz oyuncu sayili stopperlerden biri. Pepe’den veya Bonucci’den asagi kalir yani yok. Vida-Godin tandemi inanin bircok sorunumuzu cozebilecek seviyede.

Onemli olan kanatlar (bek ve ofansif) ve merkez orta saha. Oyunu yonlendirecek ve merkez de domine edecek  olan oyuncular merkez orta sahalarimiz. Oyunda hizli cikis yapacak olanlar ise kanatlar. Bu yuzden Larin giderse, yerine daha genc, daha hizli bir oyuncu sart. Sirf Nkoudou bile hizi ile cok degerli oldugu maclar oldu. Gedson bu yuzden onemli. Cikislari cabuk yapabilme adina fizik ustunlugu olan, atletik bir orta saha sart.

SL’de grubu domine ettigimiz sezon da sahada ayni anda Gokhan, Adriano, Tosic, Pepe, Babel, Quaresma, Hutchinson gibi yasi cok ilerlermis oyuncular vardi. Su an o derece degiliz.

Ridvan’a da ayri parantez acmak gerek. Daha cocuk oldugunu unutmayalim. Buna ragmen Basaksehir, Galatasaray ile oynanan buyuk maclarda iyi performans gosterdi. Bir oyuncu taktik dehasi olmasina gerek yok. Teknik acidan mukemmel olmasina gerek yok. Fizik ve kondisyonu ust seviyede oldugu surece biryere kadar tasir. Ridvan’in su an odaklanmasi gereken nokta bu.
İleri hat genç olsa tamam takımda veteran iki tane stoper oynatalım derim ben de ama ileride en genç adam Larin olacak, ondan sonra 30 ghezzal, 31 teixeira, forvet, Josef olacak yani. Bonucciden aşağı olmayan adamı Cagliari aptal galiba ki elinden çıkartmak için kendini yırtıyor. Aynı seviye olmadıkları çok bariz. Bizim ligde iş yapmaz demiyorum ama Welinton da iş yapıyor zaten şu durumda niye ikinci stopere 2,5 verelim?
Larin uzatmazsa, Ersini de bu sene satarsan seneye satacağın adam yok elinde. Rıdvan istediği kadar oynasın senede 50 maça çıksa en fazla 10-12 verirler. Olgun oyuncu olmak illa yaşla olan bir şey değil Szalai geldiğinden beri berbat oynadığı maç yok, Euroda da şov yaptı çocuk şimdi milleti güzellemeyelim ama iyiye de iyi demek lazım.

Çevrimiçi celiker1

Süper kupa maçımızın günü ve stadyumu belli oldu mu?
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Samet Ç

Süper kupa maçımızın günü ve stadyumu belli oldu mu?
Daha belli olmadı ama 8 ağustosta oynanacaği söyleniyor
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 21:54:12 Samet Ç ]

Çevrimdışı mrred

Seneler sonra altyapımızdan çıkan kendi ürünümüz olup da şampiyon olduğumuz sezon biri neredeyse maçların tamamında biri de yarısında oynayan iki gencecik oyuncumuz var hakettiğinden fazla değer vermemizi yadırgama abi. Nsakala çok iyi bir atlet söylüyorum zaten fiziği evet gerçekten sağlam oyuncu eğer rıdvan değil de caner ile çekişiyor olsa 40 maçın 40'ında da nsakala oynasın isterim caner öyle tiksinç bir oyuncuydu ama rıdvan öyle değil. Kaldı ki rıdvan fizik olarak hiçbir zaman nsakala seviyesinde bir oyuncu olmayacak ama mesela jordi alba'nın jose gaya'nın da fizikleri bir nsakala seviyesinde değil, dünyanın sayılı sol beklerinden bunlar. Eğer bahsettiğimiz fizik kas kütlesi ve sahadaki duruşu ise zamanla daha iyi olacaktır biraz oyuncuya biraz da hocalarına düşüyor burda iş. Rıdvan bence bu sene geçen seneye oranla daha fazla forma şansı bulmalı ve iyi kullanırsa bu şansları artık sorgulanmaz iyi bir sol bekimiz olacak bu konuda senin yanılmanı can-ı gönülden istiyorum abi bakalım bu sene göreceğiz oyuncunun durumunu.
özkaynak düzeninden ille de ilk 11 oyuncusu çıkmaz bazen de backup ya da arada ilk 11 zorlayan aidiyeti yüksek oyuncular da çıkar ki bu da çok ama çok kıymetlidir. Rıdvan bizim canımız ya ayağına taş değmesin fakat  ilk 11 için gelişmesi gerekiyor. Acı ama gerçek.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Necmi

ben caner konusunda neler demiştim zamanında alınmasınada karşıydım millet alınsın diye ayılıp bayılıyordu burda bana tepki gösteriyorlardı bazen insanlar yaşamadan öğrenemiyor
Hatalı düşünüp baştakileride hataya sefk ediyor
Geçen sezonu dikkate almayın absürt bir sezondu forvetsiz final yapıp averajla şampiyon olduk tadı güzeldi ama örneklenmeyecek kadar hatalarla dolu bir sezondu şampiyon olduk ama herkes içinde bir tarafta geçtiğimiz sezon küme düşmemek için oynayabilirdik diyordur abu yok larin sakat oynuyor nkoudou sakat oynuyor töre ezelden sakat hücum hattı komple düşmüş merkezde 38 lik atiba canı çıkan josefle savaşıyoruz bireysel yetenek gösteren ghazzel rosierle finiş yaptık
Aslında açık ara şampiyon olmamız gerekirdi kılpayı olduk toparlayamayıp kümede kalma mücadeleside verebilirdik bize herşeyi yaşattılar sağ olsunlar
Ligin ilk on haftasında inşallah küme düşmeyiz diye dua ediyordum ligin son on haftasında onların yüzünden şampiyonluk gidecek diye yönetime köpürüyordum
Bütün hayatım boyunca yaşadığım en harika sezondu 😂 ama baştan sona yanlışlarla dolu sezonda kalecisiz ve forvetsiz şampiyon olduk birde atanın tutanın iyi olacak derdi mylife bizde kötüye razıydık hiç yoktu 😳
Hava hakimiyeti sıfır olan bir kaleci çıkmayı bilmeyen bir kaleci kaleyi kapatanayan bir kaleci köşeye inip kaleye vurdukları gol oluyordu şampiyon olduk ya yere göğe sığdıramıyoruz ama kimse ligin en fazla golünü attık ama bir gol averajla şampiyon olduk neden acaba demiyor o kadar iyi futbol oynayıp çok kolay gol attığımız sezonu açık ara götürmemiz gerekirken kılı kılına bir golle şampiyon oluyorsak hakemin bitiş düdüğü o kalecinin Beşiktaş formasıyla son anı olur

Çevrimdışı mrred

larin giderse nkoudou var işte. Ya şu adamı niye nimetten saymıyorsunuz  :D faydalı oyuncu
The great gig in the sky