2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 150 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1740213 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi murat

Sözleşme yenilemezsek, teklif de gelmez.

Senelik 2'yse 2, vereyim yenileyelim.

Ancak Galatasaray gibi gerzek bir takım 2022'de sözleşmesi bitecek adama transfermarkt değeri kadar bonservis öder, 6 milyona Romen bir adam almış mallar.
bence anlaşmayı kim yaptıysa mal değildir, indira gandi yapmıştır.

Çevrimdışı Necmi

Bu genç oyuncu takıntısı bizim taraftarda hiç bitmeyecek sanırım dünyada örneği olmayan birşey isteniyor
Bu dünyada oyuncu satarak ekonomisini kurtaran takım yok bu işi en iyi portekizler yapıyor ama hepsi batık zirvede olanlarda yetişmiş oyuncu alan takımlar
Ekonomiyi kurtarmak sportif başarıdan geçer bunuda genç oyuncularla yapamazsın
Hayalperest bakış açısı bu üç tane genç oyuncuyu belki otuz oyuncu içinden anca çıkarırsın sattığındada otuz oyuncı için harcadığın yetiştirme parasını anca kazanırsın altınordu iki oyuncu kazandırdı ne kazandı onlardan birde dönün bakın o iki oyuncu kaç yüz oyuncu içinden anca çıkabildi yarışmacı takım bunu hiç yapamaz bu sene şampiyonluktan kazandığımız para 670 m bunu sürdürülebilir yapsak sponsor değeride gelir yıllık kazanç bir milyarın üstüne çıkar ve en fazla genç oyuncu oynattığımız yıllardan biriydi şampiyonluktan 670 kazandık peki genç oyunculardan ne kazandık şl ye katılıp parlatacakmışız neyi parlatıyoruz şl de parlayacak genç oyuncunun zaten katılmadan bonservisi yüz milyon oluyor
Bize başarı lazım buda genç oyuncularla olmaz sırf genç diye biride oynatılmaz şu an süperligde hiç bir takımın birinci kalecisi olanayacak ersini genç diye ilah yaptık  birinci ligde bile onu kimse birinci kaleci yapmaz rıdvan genç ya oda ilah oldu ama ben hiçbir meziyetini görmüyorum sergende görmüyor o yüzden şampiyonluğun kritik haftalarında nsakala oynadı ama biz gerçekleri görmek istemiyoruz
Dünya futbolunda kimse salak değil geleceği olma ihtimali olan genç oyuncuyu en az on milyona alırsın ve zar atarsın olsun diye olmayabilirde alman ingiliz takımları yapıyor ama böyle yapıyor
Bizim gibi takımlarda oyuncunun yaşı yoktur seni kestirmeden başarıya götürecek oyuncu vardır tutturursan şampiyon olursun

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Gökhan Güvenç

Takımda ilk 11 in yaş ortalaması

Ersin 20
Rosier 24
Welinton 32
Vida 32
Nsakala 31
Josef 32
Atiba 38 (gelirse alex 31)
Salih 27
Larin 26
Ghezzal 29
Kenan 27 (gelirse santrafor 30 civarında olur)

Takımın yaş ortalaması 31,8

Kaleciyi saymaz isek 33 arkadaşlar
Bizim atiba yerne box to box çok iyi bir 8 numara almamız şart ve mümkünse baya genç olmalı Gedson bu profile uyuyor. O zaman yaş ortalamamız 31 e falan düşüyor (kalecisiz)

Sanırım bir hesaplama hatası yapmışsınız. Yazılan 11'in yaş ortalaması 28,9. Kaleciyi saymazsak 29,8.
Be the change you want to see in the world.

Çevrimiçi levitate

ayyyy
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

bence anlaşmayı kim yaptıysa mal değildir, indira gandi yapmıştır.
kime gittiği belli, hagi ile popescu ziyarete geldikten bir kaç gün sonra aldılar
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Necmi

adam arap ülkelerinde kapı kapı dolaşıp beni alın diye kulüp arıyor
Bulamazsa birini lütfedip boşta kalmamak için bize gelecek bizde deli gibi yolunu gözlüyoruz bu adamdan bize hayırmı gelir

Çevrimdışı Necmi

kime gittiği belli, hagi ile popescu ziyarete geldikten bir kaç gün sonra aldılar
ona anca kırıntısı gider

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Bulamazsa birini lütfedip boşta kalmamak için bize gelecek bizde deli gibi yolunu gözlüyoruz bu adamdan bize hayırmı gelir

Bencede hayır gelmez.
Ghezzal geldiyse daha 8.5 gibi Rafinha'ya gitmemiz doğru olur.

Çevrimdışı MUSTAFA_

Haberlerin doğru olup olmadığını bilmiyoruz. Belki sadece tatil yapıp bize gelme niyetinde. Basınımız çok tarafsız olup işini düzgün yaptığı için bilemiyoruz. Baksana taraftar mecnun oldu çöllere düştü transferleri takip edeceğim, şifreleri çözeceğim diye. Zaten parayı düşünüyorsa her türlü gidecek bir kapı bulur. Bize gelip oynamak istiyorsa gelme demeyiz. Gelip yatacak karakterde bir futbolcu olduğuna da inanmıyorum. Her türlü hayır gelir bence. En azından taraftarı rahatlatır ve yönetime kredi sağlar  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı annoca

Bu genç oyuncu takıntısı bizim taraftarda hiç bitmeyecek sanırım dünyada örneği olmayan birşey isteniyor
Bu dünyada oyuncu satarak ekonomisini kurtaran takım yok bu işi en iyi portekizler yapıyor ama hepsi batık zirvede olanlarda yetişmiş oyuncu alan takımlar
Ekonomiyi kurtarmak sportif başarıdan geçer bunuda genç oyuncularla yapamazsın
Hayalperest bakış açısı bu üç tane genç oyuncuyu belki otuz oyuncu içinden anca çıkarırsın sattığındada otuz oyuncı için harcadığın yetiştirme parasını anca kazanırsın altınordu iki oyuncu kazandırdı ne kazandı onlardan birde dönün bakın o iki oyuncu kaç yüz oyuncu içinden anca çıkabildi yarışmacı takım bunu hiç yapamaz bu sene şampiyonluktan kazandığımız para 670 m bunu sürdürülebilir yapsak sponsor değeride gelir yıllık kazanç bir milyarın üstüne çıkar ve en fazla genç oyuncu oynattığımız yıllardan biriydi şampiyonluktan 670 kazandık peki genç oyunculardan ne kazandık şl ye katılıp parlatacakmışız neyi parlatıyoruz şl de parlayacak genç oyuncunun zaten katılmadan bonservisi yüz milyon oluyor
Bize başarı lazım buda genç oyuncularla olmaz sırf genç diye biride oynatılmaz şu an süperligde hiç bir takımın birinci kalecisi olanayacak ersini genç diye ilah yaptık  birinci ligde bile onu kimse birinci kaleci yapmaz rıdvan genç ya oda ilah oldu ama ben hiçbir meziyetini görmüyorum sergende görmüyor o yüzden şampiyonluğun kritik haftalarında nsakala oynadı ama biz gerçekleri görmek istemiyoruz
Dünya futbolunda kimse salak değil geleceği olma ihtimali olan genç oyuncuyu en az on milyona alırsın ve zar atarsın olsun diye olmayabilirde alman ingiliz takımları yapıyor ama böyle yapıyor
Bizim gibi takımlarda oyuncunun yaşı yoktur seni kestirmeden başarıya götürecek oyuncu vardır tutturursan şampiyon olursun
abi avrupanın en iyi takımları bile gençlere yöneliyor altyapıya yöneliyor pişirme derdindeler biz kendimizi ne sanıyoruz ki pişmiş alıyoruz. sportif başarı konusunda eyv haklısında bak önümüzde adem örneği vardı italya da gayet iyiydi güzel bonservis verdik maaşıda iyi e noldu elinde patladı gitse göbek atılacak duruma geldik.  bütçemizi nasıl zorluyor. kendimizi kaf dağında sanmayalım hep pişimiş oyuncu alamazsın alırsan şampiyonlar ligine 1 kez katılamazsan bütçen toparlanmıyor fikret orman döneminde böyle oldu. takımı 18-20 yaşındakilerle de dolduramakta iyi değil ama 2-3 tane ilk 11 de olacak bir kaç tane de 31-35 yaş arası koyarsın imkan varsa oyunu kurtaracak 2 tane yıldız diye tabir ettiğimiz oyuncu olur diğerleri 24-30 yaş arası iyi performans verecek elden çıkarmanda kolay olabileceği oyuncun olacak. marcelo gibi fabri gibi. euro her geçen gün paramız karşısında değerleniyor futbola olan yatırımda hakeza sürekli artıyor avrupa istikrarlı bir başarı da gelmeyince senin dediğin pişmişleri bırak hiç kimseyi alamıcak duruma gelicez. sadece genç yetiştirme değil potansiyelleri ortaya çıkaran takım olursak o zaman futbolcuların talebi olur bize karşı yoksa buraya anca para söğüşleme gözüyle bakarlar

Çevrimiçi underworld

Tekşeyra değişik bir adam.
Kilit açan, sorun çözen tipteki oyunculara her daim ihtiyaç vardır.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Burton Albion - Leicester City haz. maçı; Ghezzal 7 numara.

Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi sEuL

Burton Albion- Leicester City macindaki kotu performansindan sonra, Besiktas Ghezzal transferini askiya aldi

Ghezzal resmen trolluyor adamlari, aldigi her topu geri oynadi neredeyse. Sut sansi oldugu pozisyondada sut yerine ofsayttaki adama pasi verdi.

Çevrimdışı mrred

Ersin out Mert Gunok in yap bi de oyle hesapla :D

Soylentisi olan hic genc olmamasi da uzucu, 21-22 lik bir iki genc lazim. Yedek forvet oyle olabilir.
Güveni kendine getirmemiz gerek
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Sanırım bir hesaplama hatası yapmışsınız. Yazılan 11'in yaş ortalaması 28,9. Kaleciyi saymazsak 29,8.
evet sizin hesap doğru olmuş . Bu ortalamayı daha fazla yukarı çıkarmamak lazım şu an sınırdayız.
The great gig in the sky

Çevrimdışı Rasim

Takımda ilk 11 in yaş ortalaması

Ersin 20
Rosier 24
Welinton 32
Vida 32
Nsakala 31
Josef 32
Atiba 38 (gelirse alex 31)
Salih 27
Larin 26
Ghezzal 29
Kenan 27 (gelirse santrafor 30 civarında olur)

Takımın yaş ortalaması 31,8

Kaleciyi saymaz isek 33 arkadaşlar
Bizim atiba yerne box to box çok iyi bir 8 numara almamız şart ve mümkünse baya genç olmalı Gedson bu profile uyuyor. O zaman yaş ortalamamız 31 e falan düşüyor (kalecisiz)
ben 28,9 cikardim 31,8 i nasil buldunuz merak ettim simdi? :alala:
Beşiktaş!

Çevrimdışı MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Mehmet57

Mert
Rosier-Vida-Godin-Ridvan
Josef-Salih
Ghezzal-Teixeira-Larin
Willian Jose

28,9 ortalama yas.

Çevrimiçi levitate

bizim teklifte o civarlarda değil mi?

Çevrimdışı mrred

ben 28,9 cikardim 31,8 i nasil buldunuz merak ettim simdi? :alala:
sizinki doğru ben parantez içinde yazdıklarımdan birini daha topladım sanırım :D
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Mert
Rosier-Vida-Godin-Ridvan
Josef-Salih
Ghezzal-Teixeira-Larin
Willian Jose

28,9 ortalama yas.

Rıdvanı paramparça ederler oraya rıdvanı yazmak doğru değil. Nsakala oranın oyuncusu.Nsakala yazılınca 29,5 falan oluyor sınırdayız işte.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Mehmet57

Rıdvanı paramparça ederler oraya rıdvanı yazmak doğru değil. Nsakala oranın oyuncusu.Nsakala yazılınca 29,5 falan oluyor sınırdayız işte.

Yabanci sinirini goz onunde bulundurarak oranin oyuncusu Ridvan. Sadece fizigini gelistirmeli, ki bu hicte zor degil.