2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu
2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2021/22 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 1809368 defa] 2021/22 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi levitate

Tuna Akdemir: "Alex transferinde öğle saatlerinde Dubai'de görüşmelerin olumsuz geçtiği bilgisi geldi. Beşiktaş cephesi şu an beklemede." (TRTspor)
o zaman attığım arapça şeyler doğruymuş :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

fırat günayer tv'de sörloth olabilir demiş hmm

@can1903 diyordun daha iyisini bekliyorlar diye :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Şöyle bir formül buldum.

Ersin---> 8 Milyon ---> Gedson + Mert

Larin --->7 Milyon ---> Sörloth .

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şöyle bir formül buldum.

Ersin---> 8 Milyon ---> Gedson + Mert

Larin --->7 Milyon ---> Sörloth .

Boyd <---> Mert

Ersin---> 8 Milyon ---> Gedson

Larin --->7 Milyon ---> Sörloth

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Boyd <---> Mert

Ersin---> 8 Milyon ---> Gedson

Larin --->7 Milyon ---> Sörloth
Olur Olur. Yeriz yeriz.

Çevrimdışı sefaköykartali

Yine umutlandık bak gece gece

Hayırlısı olsun artık. Çok bekledik ama Ağustos ayına girmeden en kritik 4 mevkinin üçü hallolacak gibi

Hayırlısı olsun artık. Çok bekledik ama Ağustos ayına girmeden en kritik 4 mevkinin üçü hallolacak gibi
Murat Özen haber girdi 300 bin kiralama zorunlu opsiyon diye zorunlusu ne kadar acaba?

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Murat Özen haber girdi 300 bin kiralama zorunlu opsiyon diye zorunlusu ne kadar acaba?
Yorgo

Çevrimiçi Samet Ç

4.4 yazmıstı daha önce bonservisi için

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Yine umutlandık bak gece gece
Dzeko  olur mu  acaba ???  @can1903
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 00:42:14 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Fake Haber bu kardeşim.

Çevrimiçi Necmi

Sörloth'u nasıl alabiliriz acaba?

Alman gazeteci Guido Schafer: "Jesse March‚ Sörloth´un antrenmanlardaki formunu beğendi. Ancak kulübün beklentilerini karşılayamayacak bir profilde gördü. Leipzig‚ oyuncuyu bonservisiyle verme kararı aldı. 15M€. Leipzig şu an Türk temsilcileriyle görüşme halinde." (TRT Spor)
fener ilgileniyor beşiktaş devreye girmez büyük ihtimal

Çevrimiçi levitate

feneri istemiyormuş

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Neden girmeyelim abi?
CL'de oynayacağız , onlardan daha çok ihtiyacımız var. Ek olarak Samatta'nin 6 M zorunlu satın alma opsiyonu devreye girdi bile. Fener alıyorsa bizde alırız.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bize olmuş değil, olacak Sörloth lazım.

15 milyon Euro bonservis, 3-3.5 milyon Euro maaşlı adamların hayalini kurmak güzel ama gerçekçi değil. Adamı 1 sene kiralamanın maliyeti bile 5 milyonu bulacak.

Çevrimdışı Çağrı Öz

2 ay önce sörloth yazdığımda temenni zannedenler olmuştu. Kulüp haftalardır en çok ona uğraşıyor. Yeni bir mesele değil.

Bir oyuncumuz için beklenen teklif gelirse Sörloth da Beşiktaş’a gelir.

Çevrimdışı Erman1903

5-5 Sadece bonservisler. Ghezzal bonuslarla 3,5 Rosier 2 ye yaklaşır.

Oyuncular gayet iyi ama bana göre Superlig için çılgınca ve gereksiz paralar. Yatırım olarak da çok makul gözükmüyor. Çok ciddi bir para, borç içinde olan kişi kaynağı daha farklı değerlendirir.

Bu transferlere sadece kendi içlerinde bakılamaz, önümüzdeki dönemde yapılacakları da etkiler.  Bonservis verilmeyecekti, kimse 2m üstü maaş almayacaktı falan, üretim futbolu cart curt.

Borçları kapatacağız vb hikayesini bir daha kimse anlatmasın.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Oyuncular gayet iyi ama bana göre Superlig için çılgınca ve gereksiz paralar. Yatırım olarak da çok makul gözükmüyor. Çok ciddi bir para, borç içinde olan kişi kaynağı daha farklı değerlendirir.

Bu transferlere sadece kendi içlerinde bakılamaz, önümüzdeki dönemde yapılacakları da etkiler.  Bonservis verilmeyecekti, kimse 2m üstü maaş almayacaktı falan, üretim futbolu cart curt.

Takımı yaşlandırdıkta biraz texeira falan gelirse de. Gençleştirmemiz gerekirken yaşlandırdık gibi duruyor. gs genç transferlerine nediyorsun abi mantıklı mı transfer politikaları satış yaparlar mı ???

Borç zaten kapanmaz abi ben hiç bir zaman inanmadım. Borç kapatmak için iyi scout transferlerine ihtiyaç var ama bizim kulüpte hiç öyle şeyler yok.

Çevrimdışı annoca

gelen başkanlar kısa süreliğine geldiği için kimse uzun süreli planlamanın programın içine girmez. 2 yıl üst üste başarısızlıkta taraftarın çılgına döneceğini biliyorlar başarısız olurlarsada fb gibi en azından transfer dönemlerinde şov yaparlar taratarın gazını almak için. başkanlığa reklam için isim için koltuk vb. nefsi duygularla geliniyor. plan program işi 3-5 yıl değil en az 10 yıl olmalı. onuda 4 büyklerden yapanı görmüyoruz. kısacası kanunlar değişecekte kulüplerin satılması gündeme gelecek tek bir kişinin olursa kulüpler plan-program anca öyle olur.

Çevrimiçi levitate

bugün ne yapacağı belirsiz bir arkadaşa 6.5 milyon gömüldü, kendini kanıtlamış kulübü seven oyunculara verilmesine bir sakınca göremedim abi :ı

borç konusunda katılıyorum, kulüp kendini idare etsin yeterli ya
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 01:47:14 levitate ]

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

delirdik :D
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 01:48:32 levitate ]

Çevrimdışı Erman1903

Takımı yaşlandırdıkta biraz texeira falan gelirse de. Gençleştirmemiz gerekirken yaşlandırdık gibi duruyor. gs genç transferlerine nediyorsun abi mantıklı mı transfer politikaları satış yaparlar mı ???

Borç zaten kapanmaz abi ben hiç bir zaman inanmadım. Borç kapatmak için iyi scout transferlerine ihtiyaç var ama bizim kulüpte hiç öyle şeyler yok.

Biz bu işleri bitireceğiz diye anlatan ben değilim, en azından uçmayacak o zaman borçların.

Cicaldau'yu söyledik, ondan para kazanmaları zor orta şeker topçu farklı tip ama Pelkas kadar verir aşağı. yukarı. Pahalı transfer.

Genç sağ bek benim çok tarzım değil ben daha özel oyuncuları beğeniyorum ama savunma katkısı iyi. Hücumda kabiliyeti yüksek değil ama çıkıyor, fazla yapmadığı ortaları iyi. Yaşı itibariyle 1m'e iyi transfer ama özel oyuncu değil. İşlerini görür çok para düşürdü onlar sağ beke.

Aanholt kalitesiyle oynarsa oynar yoksa bir şey yapamaz diyorum ben.
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 01:54:11 Erman1903 ]

Çevrimdışı Erman1903

bugün ne yapacağı belirsiz bir arkadaşa 6.5 milyon gömüldü, kendini kanıtlamış kulübü seven oyunculara verilmesine bir sakınca göremedim abi :ı

borç konusunda katılıyorum, kulüp kendini idare etsin yeterli ya

Ben başkalarını baz almam, onu başkaları yapsın.

Çevrimiçi levitate

bence ikisine de gelmek istemiyor hemen konmak lazım
[ Son Düzenleme: 24 Temmuz 2021, 01:57:58 levitate ]