Beşiktaş 3-1 Tarsus İdman Yurdu / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu
Beşiktaş 3-1 Tarsus İdman Yurdu / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş 3-1 Tarsus İdman Yurdu / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu Skor : Beşiktaş - Tarsus İdman Yurdu Tarih : 16.12.2020 Saat : 21:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Yasin Kol - Samet Çavuş - Burak

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş 3-1 Tarsus İdman Yurdu / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu  [Okunma sayısı 20093 defa] Beşiktaş 3-1 Tarsus İdman Yurdu / Ziraat Türkiye Kupası 5. Eleme Turu
Anket
Turu hangi takım geçer?
Beşiktaş
4 [%100]
Tarsus İdman Yurdu
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 4

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Erman1903

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı can1903

Topçu budur işte, ısrar edelim kazanalım parlatalım şu çocuğu maç çözebilme potansiyeli yüksek bi topçu kiralayıp bitirmeyelim adamı
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Aferinn Ersin izle oğlum izle , nah alırsın sen kaleyi bu kafayla
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

çarpışma mı ?!

Oğuzhana adam dirsek atıyor hakem izliyor.

N'koudou 3 kişi sağ da boş yaptığın harekete bak bir pas at pas  :s20:

Çevrimdışı mrred

2 ye 4 hücum ediyoruz nkodunun attığı pasa bak. Bunlar hep oyun zekasının az olmasından
The great gig in the sky

2 ye 4 hücum ediyoruz nkodunun attığı pasa bak. Bunlar hep oyun zekasının az olmasından
+1

Güven top kontrolün sıfır mı senin santraforsun sen ya.  :s20:

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kartal girdiginden beri olumlu isler yaptı. Bu maç ölçü olmaz tabi ama hızlı karar veriyor ve pasları isabetli. Tek paslı organizasyonda da o vardı.

Kartal girdiginden beri olumlu isler yaptı. Bu maç ölçü olmaz tabi ama hızlı karar veriyor ve pasları isabetli. Tek paslı organizasyonda da o vardı.

Kartal > Dorukhan.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı mrred

adam gol kaçırıyor gülüyor
bu nkoudouya iyice kurulmaya başladım
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

Şu maçta en az 5 atıp rakiplere korku salmamız lazımdı.
İlk yarı bayağı iyiydik ikinci yarı tempomuz düşünce rakip gelmeye başladı. Ama güzel oynadık ben takımı beğendim
The great gig in the sky

Hasic hiç hazır değil ne fizik ne de oyun olarak.
Cok normal abi , Serdar Sarıdağın da dediği gibi once sakatlık , Sonra Covid , negatife dönüp sonra tekrar pozitif olma vs vs derken takimdan epey ayrı kaldi , hemde antrenman eksigi var

Kartal > Dorukhan.
Abartmayi seviyorsun Gülhan sinra o oyuncu patlıyor

Bak aynisini Ersinde yaptın yere göğe sığdıramadın , Dogalgaz gibi patladı çocuk :bandit:

Çevrimdışı mrred

Cok normal abi , Serdar Sarıdağın da dediği gibi once sakatlık , Sonra Covid , negatife dönüp sonra tekrar pozitif olma vs vs derken takimdan epey ayrı kaldi , hemde antrenman eksigi var
evet mazereti var o ayrıntıyı da düşünmek lazım tabi
The great gig in the sky