37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor

Beşiktaş Forum|37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor Skor : Beşiktaş - Kayserispor Tarih : 24.04.2021 Saat : 20:30 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Cüneyt Çakır - Bahattin Duran - Tarık Ongun

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor  [Okunma sayısı 37208 defa] 37. Hafta Beşiktaş 3-1 Kayserispor
Anket
Beşiktaş, Kayserispor maçından kaç puan alır?
3 puan
16 [%66.7]
1 puan
3 [%12.5]
0 puan
5 [%20.8]

Toplam Oy Verenler: 24

Çevrimdışı mrred

Bence necip kariyer maçını oynadı.

Helal olsun
The great gig in the sky

Çevrimiçi sEuL

Yatıp kalkıp Hamza Hamzaoğluna dua edelim.

Önde baskı yapması bizim çok işimize geldi. Topla çıktığımız her pozisyon atak oldu.

Geriye yaslanıp oynasalardı işimiz çok zordu.

Teşekkürler Hamzaoğlu :D

Kesinlikle, Kayseri geriye yaslanmis olsa bu oyuncularla kilidi biraz zor acardik.

Tore ve N'Koudu gibi kontraya yatkin oyuncular icin Kayseri'nin oyun plani bicilmez kaftan idi bizim icin.

Çevrimdışı mrred

Dönen bütün topları topladı

Canavar gibiydi

Necipcan
The great gig in the sky

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Nsakala ve Montero harika oynadı.
Kalan maçlarda kesinlikle Montero oynamali. Wellingtontan ayağı daha iyi.
Şimdi Rize maçına odaklanalim

Montero çok rahat 6 numara oynar.
Atiba'ya da Josef' e de boşu boşuna yük bindirmişiz.

İsterse hiç oyuncu olmasın ama şu saatten sonra Mensah'ı kadro dışı bırakırım.
O gireceğine kenarda kim varsa o girsin hiç olmazsa mücadele eder.

Çevrimdışı worns

necip-josef merkezi kapatma konusunda başarılıydı. n'sakala'da şimdi hakkını verelim çok çok iyi maç çıkarttı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Gökhan Kurt

necip-josef merkezi kapatma konusunda başarılıydı. n'sakala'da şimdi hakkını verelim çok çok iyi maç çıkarttı.
Nsakala adamdır
Bugün baya güzel, oyundan düşürücü çalımlar attı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

sorun ise yine maçın son bölümünde aşırı oyundan düşmemizdi. bu son dönemde çok kez yaşandı. bir nedeni yıpratıcı sezon belki ama bence diğer bir nedeni ise sürekli dorukhan ve mensah'ın bu bölümlerde sahada olması.

arkadaş artık ağzımı bozacağım bu konuda sezon başından beri belki 50 maça çıkmış adamlar neyi var neyi yok sahaya bırakırken bu iki arkadaş, sezonun büyük kısmını yatarak geçirdikten sonra bir yirmi dakika mücadele bile edememeyi nasıl beceriyorlar bilemiyorum.

dorukhan'ın faul yapmak dışında bir şey yaptığını görmedim.

mensah içinse cümle bile kurmak istemiyorum artık. tek dileğim, sözleşmesi bittiği an bir günlüğüne filan bu arkadaşa küfür etmek forum yönetimi tarafından serbest bırakılsın. lütfen bu sezon çektiğimiz bu mensahlı dakikalar çilesinden sonra bunu hakediyoruz.

Çevrimiçi levitate

güzel güzel helal olsun kaptan

3. heykel diyorum :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Çağrı Öz

N'Sakala iyi top oynamadı. A sınıfı bek performansı sergiledi.

Bunu burda yazalım da garibanın hakkı tam teslim olsun. Sezonun başından beri adamın instagram hesabında küfreden zevat durulur belki biraz.

Çevrimdışı worns

necipo ivan uysalo'nun cezalı olması kötü oldu. atiba için umut var mı acaba rize maçında.

Çevrimdışı Orhan_

sorun ise yine maçın son bölümünde aşırı oyundan düşmemizdi. bu son dönemde çok kez yaşandı. bir nedeni yıpratıcı sezon belki ama bence diğer bir nedeni ise sürekli dorukhan ve mensah'ın bu bölümlerde sahada olması.

arkadaş artık ağzımı bozacağım bu konuda sezon başından beri belki 50 maça çıkmış adamlar neyi var neyi yok sahaya bırakırken bu iki arkadaş, sezonun büyük kısmını yatarak geçirdikten sonra bir yirmi dakika mücadele bile edememeyi nasıl beceriyorlar bilemiyorum.

dorukhan'ın faul yapmak dışında bir şey yaptığını görmedim.

mensah içinse cümle bile kurmak istemiyorum artık. tek dileğim, sözleşmesi bittiği an bir günlüğüne filan bu arkadaşa küfür etmek forum yönetimi tarafından serbest bırakılsın. lütfen bu sezon çektiğimiz bu mensahlı dakikalar çilesinden sonra bunu hakediyoruz.

Bazı küfürleri şifreli hale getirip en azından stresimizi atabiliriz. Mensah yerine de Maykıl falan dersek sıkıntı olmaz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Yüreklere su serptiniz. Helal size çocuklar.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimdışı Orhan_

Emre Kocadağ'ın açıklamasına göre Atibaba'nın çok önemli bir şeyi yokmuş.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı worns

N'Sakala iyi top oynamadı. A sınıfı bek performansı sergiledi.

Bunu burda yazalım da garibanın hakkı tam teslim olsun. Sezonun başından beri adamın instagram hesabında küfreden zevat durulur belki biraz.

katılıyorum, öyle böyle oynamadı. adam fiziksel açıdan çok güçlü ve yıpranma emaresi yok. herkesin düşmeye başladığı sezonun bu bölümünde çok fark yaratıyor bu özellik. maçın ikinci yarısında her müdahalesinde her topla buluşmasında vay be n'sakala dedim durdum.

Çevrimiçi murat

fotoğrafçı kadraja sığdırmakta zorlanmamış.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birkaç oyuncu da tribünden kadraja girmiş üstelik  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi Kursad_Duran

Sergen üç oyuncumuz sezonu kapattı dedi. Ardından Aboubakar yok dedi. Cenk, Hasic ve Oguzhanimi kast etti?

Çevrimdışı worns

Sergen üç oyuncumuz sezonu kapattı dedi. Ardından Aboubakar yok dedi. Cenk, Hasic ve Oguzhanimi kast etti?

öyledir, 3ü kapattı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Karabay

:kop: Harbiden git gide azalıyor resim.

Çevrimdışı worns

Emre Kocadağ'ın açıklamasına göre Atibaba'nın çok önemli bir şeyi yokmuş.

rize maçında oynar umarım. dorukhan'ı orta sahada görmeye tahammül edemiyorum. sağ bekte yine iyi kötü idare eder.