36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor - Beşiktaş Tarih : 20.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 35416 defa] 36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%56.7]
1 puan
3 [%10]
0 puan
10 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 30

Çevrimdışı worns

Hoca biraz aklını başına alır, farklı opsiyonlar denerse hala şampiyon oluruz. Yeni bi hücum kurgusu düşünmeli artık. Ghezzal merkeze nkoudu sağa geçmeli

Çevrimdışı caner.eryigit

Takım fizik olarak ta bitik gibi.
Coşkuyu ne zaman kaybettik o zmn kayıplar başladı acil 3 puan lazım
Ah be Sergen hocam 3 orta saha 3 lüsüyke çıktığın her maç puan kaybetmişiz neyin ısrarı anlamak mümkün değil

Çevrimdışı ahmet timucin

Pilimiz bitmiş resmen. Asıl kötüsü biz bu fikstürde enerjimizi nasıl toplayacağız, alternatifsiz kadro 42 haftalık ligde patladı.

Çevrimiçi levitate

Ben sadece bununla ilgili olduğunu düşünmüyorum. 2 hafta ara vardi daha yeni. Ne olduysa o arada oldu. Dubailer alacatilar orada burada tatiller. Motivasyon gitmis.

o zaman bir süre tesislere kapatmak lazım?

bu kadar hassas ve kırılganlarsa bıraksınlar bu işi

ne desem bilemedim gerçekten üzücü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı can1903

Winnerlik, loserlik ne demek bu haftalarda belli olur derken şurda 1 arkadaşa bir tek denmedik küfür kalmıştı.

Renkli, o bu şu dediniz ama takım son haftalarda niye bu kadar stres bunun altında ne yatıyor gerçekten irdelenmesi gerekiyor
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı yigiter38

Bu maçta beraberliğe Eyvallah....ama Ankara maçı benden bazı şeyleri aldı götürdü sanki.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Takım çok net beraberliğe geldi, biraz bala₁ biraz da net penaltının es geçilmesiyle 1 puan aldık.

Mirasyedi gibi tüm krediyi yedik bitirdik.
İşin kötüsü takım oyun olarak çok düştü ve Abou muhtemelen bir süre daha olmayacak.
Çok çok zor 6 hafta bizi bekliyor.

Çevrimiçi levitate

rakip zor 1 puan iyi belki eyvallah ama şu gamsızlık kabul edilebilir gibi değil
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Tren kaçtı artık. Artık yakalayamayiz.
Geçmiş olsun. 500K euroluk cimrilikler bize çok seye malolacak.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bugün bir takım puan farkını 9-10 a çıkarabilecekken nasıl eliyle şampiyonluğu verir adlı çalışmayı izledik..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi kahyaoglueren

o zaman bir süre tesislere kapatmak lazım?

bu kadar hassas ve kırılganlarsa bıraksınlar bu işi

ne desem bilemedim gerçekten üzücü
10 puandan şampiyonluk verip kupayi ve o sampiyonlar ligi geliri kaçırırız. Daha sonrasında yönetim kar yaptık der. 30 40 milyon euro kaybederken. Evlatları geri getirir. Kısır donguye devam ederiz. Bir hucümcu transferi çok farklı yapardı su sezonu.

Çevrimdışı Orhan_

Larin denen bos beleş forvetimsiyi görmektense 50 kere Mensah'ı tercih ederim.

Valla boş beleş filan ama katkı verdi bu sezon. Bunu inkar etmezsin heralde? Diğeri Nevzat Demir tesislerinde başladığı jogginge saha içinde devam ediyor. İkisi de bizim için yetersiz ama Mensah aynı zamanda çok gevşek.

Çevrimdışı yigiter38

Tren kaçtı artık. Artık yakalayamayiz.
Geçmiş olsun. 500K euroluk cimrilikler bize çok seye malolacak.
Kardeş kimi yakalayacaksin...hala Lider Takım....ben inanıyorum fb puan kaybedecek bizimde kaybedecegimiz gibi

Çevrimdışı mrred

Larin yine de elinden geleni yaptı. Benim anlamadığım hoca neden sağda gökhan forvet arkasında ghezzal denemedi ?

Hem gökhan hem ghezzalın aynı anda sahada olduğu bir kurguyu artık denemesi gerekiyor.

Ljajic son 20 dakikalık topçu işimizi görür.
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

10 puandan şampiyonluk verip kupayi ve o sampiyonlar ligi geliri kaçırırız. Daha sonrasında yönetim kar yaptık der. 30 40 milyon euro kaybederken. Evlatları geri getirir. Kısır donguye devam ederiz. Bir hucümcu transferi çok farklı yapardı su sezonu.
atibanın yanına adam alsan sezon bitecek

birisi evlatçılık yaptı diğeri hulk peşinde koştu saçma sapan işler

Çevrimiçi Sinan23

El pozisyonu penaltı değil adam doğal halinde hatta çekiyor. Yuh yani. Enseyi karartmayın. Kayserili yenip rakiplere bakicaz. Haftasonu güzel geçebilir.  6 maç 5 galibiyet kolay değil zorda değil. Ama bugün yenilmemekte önemliydi. Hoca bunun planını yapmış bence.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Takim hazirlik kampinin sanki  ilk  ya da  ikinci macini oynuyormus gibi ... Takim sanki  son haftalara zinde  girmek icin ekstra yukleme yapildi da  surantrene gibi oynuyor .. Oyle bir sey olur mu acaba ? Bilen biri  cevaplayabilir mi ??
Yorgo

Çevrimiçi levitate

Kardeş kimi yakalayacaksin...hala Lider Takım....ben inanıyorum fb puan kaybedecek bizimde kaybedecegimiz gibi
fb her maçı kaybetse bile bizim şu gamsızlığa bir çözüm bulmamız lazım

Çevrimiçi levitate

Takim hazirlik kampinin sanki  ilk  ya da  ikinci macini oynuyormus gibi ... Takim sanki  son haftalara zinde  girmek icin ekstra yukleme yapildi da  surantrene gibi oynuyor .. Oyle bir sey olur mu acaba ? Bilen biri  cevaplayabilir mi ??
hmm olabilir

ama riskli bir iş değil mi?

Çevrimdışı Orhan_

El pozisyonu penaltı değil adam doğal halinde hatta çekiyor. Yuh yani. Enseyi karartmayın. Kayserili yenip rakiplere bakicaz. Haftasonu güzel geçebilir.  6 maç 5 galibiyet kolay değil zorda değil. Ama bugün yenilmemekte önemliydi. Hoca bunun planını yapmış bence.

Hoca inşallah beraberlik için gelmiştir de aklında bir şeyler varmış deriz. Yoksa işimiz yaş. Ama dediğin gibi enseyi karartmaya gerek yok. Maç stresi. Belki rakiplere çakarlar da haftanın kazananı biz oluruz. Yine başladık elin şeyiyle şeye girmeye ama sonumuz hayırlısıyla şampiyonluk olsun.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Valla boş beleş filan ama katkı verdi bu sezon. Bunu inkar etmezsin heralde? Diğeri Nevzat Demir tesislerinde başladığı jogginge saha içinde devam ediyor. İkisi de bizim için yetersiz ama Mensah aynı zamanda çok gevşek.
Abi bir oyuncu hiçbir topu stop edemez mi ya? Bu kadar mi savruk, bu kadar mi dağınık olur ya.

Çevrimdışı can1903

arkadaş fener bu gazla puan kaybeder mi yapmayın allah aşkına ya kendinizi kandırıyorsunuz
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sergen, yüklemeyi kendi bay geçtiğimiz haftada yapacağımızı söylemişti. Şu an yaşadığımız tamamen formsuzluk, sakatlık ve yorgunluk. Kendimizi kandırmayalım.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Orhan_

Zaten son haftalardayız. Çok yükleme yapmaya gerek olmayan bir programda oynuyoruz.

Çevrimdışı can1903

Sergen hoca alsın çerçeve yapsın odaya.