36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş Skor : Sivasspor - Beşiktaş Tarih : 20.04.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Yeni 4 Eylül Stadyumu Hakemler : Fırat Aydınus - Aleks Taşçıoğlu -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş  [Okunma sayısı 35371 defa] 36. Hafta Sivasspor 0-0 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Sivasspor maçından kaç puan alır?
3 puan
17 [%56.7]
1 puan
3 [%10]
0 puan
10 [%33.3]

Toplam Oy Verenler: 30

Çevrimiçi yaço58

Final maçımız şut yok inşallah düzelir oyun

Çevrimiçi tolga1903

Sen oruç tutma ghezzal. 2 maçtır yoksun sen olmayınca takım da yok ağır psikolojik baskı oluşmuş takımda ızdırap olacak kalan maçlar.

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mayguntr

Sen oruç tutma ghezzal. 2 maçtır yoksun sen olmayınca takım da yok ağır psikolojik baskı oluşmuş takımda ızdırap olacak kalan maçlar.
Bu oruc muhabbeti dogru mu acaba ? Cidden cok etkisiz gorunuyor iki mactir.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Takım dağınık. Boşuna reaksiyon beklemişiz gibi.

Çevrimiçi tolga1903

Bu kadar iğrenç futbol oynanamaz

Çevrimiçi ferdi1903

böyle olmaz hic dogru düzgün yüklenmiyoruz

Çevrimdışı can1903

Arkadaş oruç tutmasınlar kazası var ne diyelim yani şampiyonluk maçında oynanan oyuna bak
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi tolga1903

Kendi açıkladı geçen hafta oynadığı futbolla da ispatlıyor zaten 2 maçtır.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Kendi açıklamıştı. Deplasman maçlarında tutmayacagim demişti ama cidden 2 maçtır çok etkisiz.

Çevrimiçi levitate

dorukhan 1 dk izledi orada helal olsun
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı worns

Fark sadece orta saha yapısı da değil gözle görünür şekilde oyun merkezini geriye çekmişiz. Bunu daha çok ilk yarıdaki karagümrük maçında önce yapıyorduk. Ha buna rağmen basit hatalar yüzünden kalemizin önü bir kaç kez ısındı.

Bu yapıya geçtiğimiz maçların belli bölümlerinde dönmek aklımıza gelse daha çok puanımız olurdu bu da işin garip tarafı.

Bugün ise iyi görünmüyor. Sivas da açık bir takım değil ki, ana plan onların da geride derli toplu beklemek. Maç kilit durumda. Hücumda ekstra işler yapıp dengeyi bozmamız lazım.

Çevrimdışı murat baltacı

Larinin pozisyon temizmi oyuncu kayıp indiriyor gibi
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi tolga1903

Larin resmen el freni şu an. Topa dokunma abi sen mümkünse

Çevrimdışı can1903

Kapattım abi insanın aklını oynatırsınız ya bu oyun nedir allah aşkına ne değişti futbolcular mı teknik heyet mi kim değişti
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı Orhan_

Bizim adımıza çok keyifli bir oyun oluyor. Nasıl da reaksiyon veriyoruz ama. Sergen gitti Bilic geldi.

Çevrimiçi Samet Ç

Takım komple oruç tutuyor galiba teknik heyet falan dahil  :)

Çevrimdışı murat baltacı

Takım çok kötü umarım şans yanımızda olur oyun değil puan maçı ama oynamadanda puan alınmıyor
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Erman1903

Dorukhan Out - Ghezzal Merkeze - Töre/N'Koudou'dan biri sağa.

Çevrimiçi levitate

hayatta denemez

Çevrimiçi Samet Ç

Hocanın yapacağı Dorukhan >>> Ljajic

Çevrimiçi levitate

ne oldu bu takıma biz ne izliyoruz

Çevrimiçi ferdi1903

valla ekstra biseyler olmaz ise puan kaybi kesin

Çevrimiçi tolga1903

Takım ilk kez ciddi ciddi şampiyonluk yarışında olduğununve avantajını kaybetmek üzere olduğunun farkına vardı. Eli ayağı titreyen oyuncularla daha 6 7 hafta kala işimiz zor