24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor

Beşiktaş Forum|24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor Skor : Beşiktaş - Konyaspor Tarih : 07.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halis Özkahya - Ceyhun Sesigüzel - Kemal

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor  [Okunma sayısı 36262 defa] 24. Hafta Beşiktaş 1-0 Konyaspor
Anket
Beşiktaş, Konyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%71.4]
1 puan
1 [%7.1]
0 puan
3 [%21.4]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi levitate

hasic baba ilk pasıyla tehlike yarattı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Bu galibiyet Josef de Souzanin eseridir

Onun insan üstü mücadelesi bu galibiyeti getirdi , inanilmaz bir karakter :claps: :claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kötü oyun, önemli 3 puan  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mrred

Takım inanılmaz karakter koydu

helal olsun hepsine de
The great gig in the sky

Çevrimdışı celiker1

Ohhhhh beeeeeee  :bandit: N'Sakala'ya rağmen çok kritik maç kazandık.Bravo takım :super: Dinlenmiş sekilde oyuna girmiş Atiba fark yarattı gerçekten.Abou çok yorgun çok.Cenk iyi dönsede dinlense.biraz
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı mrred

Kötü oyun, önemli 3 puan  :)

Kötü oynamadık yaw

The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

berbat oynadık ama mücadele görmek sevindirici

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Josef o nasil sevinc öyle😀, su adamdaki ruh hepsinde olsa nagmalup sampiyon oluruz
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi mayguntr

70dk 10 kisi oynadik, dogru duzgun sutumuz yok galiba kaleyi bulan, cok cok degerli 3 puan.

Kaplumbaga Atibanin asistinde Rosierin golu ile gelen bu puan ilerde cok isimize yarayacak.

Çevrimiçi sEuL

N’Sakala’nin eksikligini iyi degerlendirdik bugun, tebrikler.

Josef & Rosier

Çevrimiçi Savaş

Josef De Souza... İyi ki bizimlesin!

Çevrimdışı Orhan_

Nsakala denen gereksiz aldığı paranın bir kısmını Necip ve Josef'e vermeli. Adamlar tükendiler onun yüzünden.

Çevrimiçi levitate

nsakala aldığı parayı josefe versin

adam ya adam

Çevrimdışı can1903

Josef.. iyiki bizimlesin be iyiki. Büyük topçusun. Rosier sana tam kuruktum bu aralar bu golle sezon boyunca kurulmam artık sana :halay: :halay:
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi ferdi1903

galibiyet güzel ama takim alarm veriyor, bu is fazla iyi gitmez

Çevrimdışı Arthur Dayne

Sergen'e rağmen kazandık çok şükür.Yatsın kalksın josef'e hırsı için dua etsin.Hasic'e resmen küfür etti sergen,30 saniye oynadı çocuk

Çevrimiçi MUSTAFA_

Kötü oynamadık yaw
Kötü oyun ama iyi mücadele. Mücadele ile oyun farklı şeyler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mellfred

hakem sergen ve sakaraya rağmen
tebrikler

Çevrimdışı Liquidator

Kötü oynadık amma kazandık. Bence 10 kişi kaldıktan sonra iyi oynadık. Welinton ve Necipten özür dilerim, kadrolar açıklandığında eleştirdim amm adamlar iyi oynadılar. Keşke hep böyle oynasalar, bende her oyun sonrası özür dilesem. Kanser olduk hepimiz 80 küsür dakika)))

Отправлено с моего MI 8 Lite через Tapatalk

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi Samet Demir

Sergen Hoca için bir nefes alıp iyice düşünme vakti. Bu maç iyi bir ders olmalı bize.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Şampiyonluk yolunda çok önemli bir kırılma maçını kazandık. Helal olsun.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimiçi Necmi

Josef büyük karakter koydu ikinci yarı takımı itti resmen
Atibaya laf edenin çırasını yakarım 😃 hakemin oyunu durdurmasına izin vermedi

Çevrimdışı mrred

Larin Josef Rosier Welinton necip vida hatta ghezzal bile sahaya net karakter koydu
The great gig in the sky

Çevrimdışı worns

Kötü oyun ama iyi mücadele. Mücadele ile oyun farklı şeyler  :tabe:

ne kötü oyunu ya gözünü seveyim yapma.

70 dakika 10 kişi oynayan takım ne kadar iyi oynayabilirse o kadar iyi oynandı bu akşam. rakibin pozisyonu yok. bizimse denemelerimiz takımca yorgun olmamıza karşın hiç fena değildi.

abou çok kötüydü sadece onu ayırabilirim onun da nedenleri belli aslında. çıktıktan sonra takımın direnci gözle görünür şekilde arttı.