23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Antalyaspor - Beşiktaş Tarih : 03.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - İbrahim Bozbey - İlker

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32227 defa] 23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimdışı can1903

Winner degiliz loser'iz. Buradan sampiyonluk cevirilmez maalesef. Risk alabilecek, winner bir takim/camia 2. yarida Josef'i stopere ceker, Welinton ve Atiba'yi cikartip Oguzhan ve Ghezzal'i atar oyuna. Rakip istedigi kadar gelsin, mecali bile yok. Ya herro ya merro dersin cevirmek icin elinden geleni yaparsin. Bu maci 3-0 kaybetsen birsey degismeyecek (ki kaybetmezsin de zaten), ama buradan cevirirsen o gazla bir kendine gelirsin. Bunu yapmak icin olabildigince risk almak lazim ve 60'i beklememek lazim. 46'da en azindan 2 degisiklikle full hucum oynaman lazim. Antalya hucumu dusunmuyor bile.
Biz bunu yapmayacagiz. 46'da bir degisiklik olsa bile bir hucumcu cikar bir hucumcu girer. Risk almayiz. Ikinci yarida yine cift stoper+Josef+Atiba baslar, 45 dakika cope attigimiz yetmezmis gibi 65-70 dakika cope atariz. Iste bu yuzden bize loser diyorum.
Şunu yaparsan en düşük ihtimal maç 3-0 olur, kafa kafaya beraberlik becerikli olurlarsa 2-1 kazanırız. Risk almak budur. Aynısını diğer camialar çok yaptı çok maç aldı. Bakalım sergen hocamız ne yapacak.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Valla hocaya hicbir laf edemem , ilk sorumlusu yönetimdir, beceremiyorlar, bu takimin buraya kadar gelmesi tek neden hocadir.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı can1903

Değişiklik yok, maçı kapattım. Maç sonu izleyip sakin kafada yorumlarım ağzımdan kötü şeyler çıkacak yoksa.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi levitate

josef adamsın ama boş şutlar deniyorsun, yapma
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi ferdi1903

Buraya kadar geldiniz bira caba biraz gayret ya

Çevrimdışı AigleBordeaux

josef adamsın ama boş şutlar deniyorsun, yapma
Atmadan bırakmayacak galiba
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Atmadan bırakmayacak galiba
önü boş olsa denesin eyvallah

ama 1-0 gerideyiz, önünde 4 kişi var anca top kaybı oluyor
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mellfred

Çevrimiçi ferdi1903

Cikar atibayi pas hatasi yapacak sirasimi ya

Çevrimdışı tolga1903

Ulan 39 yaşına girecek hala her maç 11'de oynatıyor adamın beyni yandı artık oynamaktan şu yaptigi pas hatalarına bak yeter hiç mi oyuncun yok neciple oyna dinlendir şu adamı

Çevrimdışı Karabay

İlk yarıdan daha kötü başladık.

Çevrimiçi ferdi1903

Bravo lajic aylarca ya oynadin topa bak,

Çevrimiçi MUSTAFA_

Ghezzal ve Mensah girecek. Umarım Atiba çıkar.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Ç

Nsakala Fredy'den önce pozisyon alıyorsun ama yine o topu rakibe veriyorsun İsmail'den daha kötüsü olamaz diyordum ama varmış.

Çevrimiçi ferdi1903

Abu ya noldu sana böle ya

Çevrimdışı mrred

Nihayet savunma arkasına koşarak pozisyon bulduk

bunu daha fazla yapmalıyız
The great gig in the sky

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi MUSTAFA_

Net korneri bile vermedi hakem. Welinton seni Allah bildiği gibi yapsın...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

welinton adamı öldürürsün

Çevrimiçi ferdi1903

Çevrimiçi ferdi1903

Bu larin napiyor ya bencil bencil seyler

Çevrimdışı tolga1903

Çevrimiçi MUSTAFA_

BU hakem de maçı olmadık yerlerden izliyor. Onun yüzünden atak sürekliliğimiz kayboldu  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate