23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Antalyaspor - Beşiktaş Tarih : 03.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - İbrahim Bozbey - İlker

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32231 defa] 23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi sEuL

Çevrimdışı mrred

Savunma arkasına koşu atacak oyuncumuz var.

Hem abou hem nkoudou

fakat kimse pas atmıyor

inanılır gibi değil

Çıldırmak üzereyim.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Hasic Ghezzal alıp Larin'i Abuş'un yanına çekip orta ikiliyi Ljajic Josef yapması lazım stoperler geride çakılı kalır josef de önlerinde kesici

Çevrimdışı worns

vida+welinton'un arasından kafa vuran 1.70lik oyuncu ilk yarının özeti. 3-4 adam bomboş kaleye bakarken topu kaleciye teslim eden larin'i de unutmamak lazım. skoru o beş dakika belirledi. konsantre olup yola devam etmemizi beklerken bu kadar önemli hale gelmiş bir maçta  bu kadar belirleyici bireysel hatalar, konsantrasyon hataları çok can sıkıcı. bu tür maçlarda odaklanman en önemli şeydir. ben bomboş kaç tane pas hatası yaptık, topu markaj yokken taca attık sayamadım zaten.

Çevrimiçi Savaş

8 kişi defans yapan takıma atiba ile oynamak..Yani iyi güzel sergen'e laf yok ama bunu da gör yahu.

Çevrimdışı mrred

Bu maçta çözüm üretemezsek rakiplerin hepsi bu taktikle karşımıza çıkacaklar.
The great gig in the sky

Çevrimiçi Samet Ç

Hem abou hem nkoudou

fakat kimse pas atmıyor

inanılır gibi değil

Çıldırmak üzereyim.
Nkoudou 4-5 kere denedi bir tek Josef'ten pas geldi

Çevrimdışı can1903

Arkadaş siz iş hayatınızda falan da bir şeyi kötü yaptığınızda TALİHSİZ mi diyorsunuz? Bu kadar basit düşünen bi topluluk nasıl olabilir ya beyni olan biri Larinin pozisyonunda o kararı vermez. Stoperlere hiç girmiyorum bile iki kişi kafa vurduruyor. Her şey talihsizlikle, şansla açıklanamaz.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı tolga1903

İroni olarak yazdım zaten. Burada Josef-Oğuzhan-ljajic oynamalı yazınca, orta saha yol geçen hanı olur diyenler vardı.

Napıyor abi ljajic avel avel sağına soluna bakmaktan başka? Topu kazanıyorsun bunun ayağına geliyor 5 saniyede karar veriyor

Çevrimdışı mellfred

Bir şey sürekli olursa talihsizlikle açıklanamaz. Bu sezon böyle saçma çok gol yedik. Net kendi hatalarımız.
haklısın ama şöyle bir kıyas yapınca hiç mi hata hakkımız olmasın arkadaş
ts maçı kaçan net 5 gol seke seke kalemize attığımız gol
bu maç keza şaka gibi tek şut ve gol
fener- hatay maçı keza
talihsiz olduğumuz bir gerçek de var

Çevrimdışı Sinan23

Defans hattını değiştirmeyeceksin. Prens Welinton şöyle 5-10 maç ceza alsa da unutsak kenarda.

Ne cezası ya kariyeri bitsin. Necip olsa o gol değil. Montero olsa şuan ondeydik. 2.0 . Rakip ligin en vasat en emekli en gudubet takımı ve kazanma şansımız çok az. Llajicten başka teknik adam yok. Hepsi kazma. Acil ghezzal girmeli. 60 a kadar 3-1 yapmalı. Rezalet ya..lan 2 ye 1 sin 2 kazmada topa bakıyor. Oyle golmu yenir. Ligin en rahat rakibi. Koy 8 tene geç maçı.

Çevrimdışı caner.eryigit

Hem abou hem nkoudou

fakat kimse pas atmıyor

inanılır gibi değil

Çıldırmak üzereyim.
Hangi savunma arkası adam 18 e kuruyor otobüsü hangi arkaya atacaksın 1 kere yanlış pozisyon aldılar attın 45 dk 18 de durdu 10 kişi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gs ne alaka?

Şampiyonluktaki en büyük rakibimiz onlar. Onların oynadıkları oyunla kıyaslıyorum.

Çevrimdışı mrred

Ljajic topu eveleyip geveliyor.

Mensah girsin.
The great gig in the sky

Çevrimdışı kahyaoglueren

Su görüntünün gol olmamasi talihsizlikle açıklanamaz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Çöpe giden ilk yarılar serisine bir yenisi daha eklendi. Sahada olan kadro ve oynadığımız oyunu anlayamadım. Skor tablosu da istatistiklerle anlatılamıyor.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Gs olsa 2 tane attıydı şu ilk yarıda
Atmasada yememislerdi hic yokdan, adamlarin orta sahasinda 40 yasinda adam yok, welinton, nsakala gibi vasatlar yok, bunu üstüne bide mac kazandiran kalecileri var.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi Samet Ç

Larin'in beceriksizliği

Çevrimdışı mrred

Hangi savunma arkası adam 18 e kuruyor otobüsü hangi arkaya atacaksın 1 kere yanlış pozisyon aldılar attın 45 dk 18 de durdu 10 kişi

18 mi ?

Rakip savunmasını kendi yarı sahasının ortasına kadar çıkarıyor

Ben yanlış maç mı izliyorum ?
The great gig in the sky

Çevrimdışı mellfred

açıkçası welşnton- montero da değişmeli 2. bölgeye kadar çok çıkacak stoperler
bana kalsa
atiba- mensah
welinton-montero
başlamalı

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

2007' de Kadıköy' de Batuhan' ın pas vermediği pozisyon aklıma geldi. Kral yapmayacaksın, kral olacaksın pozsiyonu.

Çevrimdışı Sinan23

Çevrimiçi levitate

18 mi ?

Rakip savunmasını kendi yarı sahasının ortasına kadar çıkarıyor

Ben yanlış maç mı izliyorum ?

kendi yarı sahası mı?

adamlar ceza sahası çizgisinde 7 kişi bekliyor abi ne diyorsun sen

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mourinho1903

Napıyor abi ljajic avel avel sağına soluna bakmaktan başka? Topu kazanıyorsun bunun ayağına geliyor 5 saniyede karar veriyor

Futbolcu iyi topcularla oynanir. Etrafinda verkac yapacagi Aboubakar disinda 1 tane adam yok. N'Koudouya atsa at gibi depara kalkacak bir daha topu goremez.
Atiba zaten topu gorse bomba zannediyor, Atiba'ya atsa topu geri anca 10 dakikada alir, o da alirsa.
Larin desen tahtabacak, arka direk haric fonksiyonu sifir. Ljajic ne yapsin?
Ghezzal, Ljajic, Hasic, Oguzhan, birbirinin dilinden anlayan oyuncu toplulugu bunlar.
Bunlari mumkun oldugunca birlikte oynatacaksin ki iyi birseyler ortaya ciksin.
Ama sen su boktan Antalya'dan korkup sahaya futbol takimi yerine gures takimi cikartirsan futbol yerine bogusma, debelenme izlersin iste.

Çevrimdışı worns

Hem abou hem nkoudou

fakat kimse pas atmıyor

inanılır gibi değil

Çıldırmak üzereyim.

sadece josef denedi. keza diğerleri markaj altında ve kurtulmak için hiç mücadele etmiyorlar. özellikle ljajic markaj altında ezildi. hareketli olması gereken bir maçta aksine çok silik. presi yedi josefe döndü presi yedi josefe döndü. böyle üretmek zor.

sıkışan maçta yine de bir kaç ön alan presi başarısı vardı, birinde gol de gelmeliydi. bunları değerlendirememekte sorun, üstüne gidip ceza sahasına girmeyen rakipten, iki stoperin dönmüşken altı pasta kafa vurdurmak apayrı bir sorun.

kısırlık üzerine bireysel hatalar eşittir sonuç

ben kısırlığı ön görebiliyordum ama bu kadar önemli haftalarda böyle saçma hatalar yapılabileceğini düşünmüyordum.

sadece larin'in atamadığı ve yenen gol değil. saçma sapan pas hataları yapılıyor kendi kendimize atak sürekliliğini bitirip rakibi rahatlatıyoruz vs.