23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Antalyaspor - Beşiktaş Tarih : 03.02.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antalya Stadyumu Hakemler : Alper Ulusoy - İbrahim Bozbey - İlker

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 32262 defa] 23. Hafta Antalyaspor 1-1 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Antalyaspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%69.2]
1 puan
2 [%15.4]
0 puan
2 [%15.4]

Toplam Oy Verenler: 13

Çevrimiçi levitate

Mensah pek bir şey yapamaz bu maçta
şut çeker dribling atar

atibaba hiç birini yapamıyor çünkü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı haluk.m

Gökdeniz'i de boşuna övmeyin, 4 gol attı 2 tanesi bize. 

20 Maç daha bize karşı oynarsa Real Madrid alır.

Çevrimiçi mellfred

Çevrimiçi ferdi1903

Takim bitmis top kayiplari pas hatalari

Çevrimiçi sEuL

Wellinton ile Vida bildigin kazma

Adamlar baski olmadiginda bile 5 metre otedeki oyuncuya pas atmaktan aciz. Yazik

Çevrimiçi ferdi1903

Gökdeniz'i de boşuna övmeyin, 4 gol attı 2 tanesi bize. 

20 Maç daha bize karşı oynarsa Real Madrid alır.
Bende onu diyorum ama öle dünya yokmus

Çevrimiçi mellfred

atiba çıkmalı iki 6 ile dönmez bu maç

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Bu taktiğin aynısını antep gsye karşı oynadı.

Savunma arkası koşusuyla işi çözdüler.

Bu maç hocaya yazar
Bizde Onyekuru yok.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Wellinton ile Vida bildigin kazma

Adamlar baski olmadiginda bile 5 metre otedeki oyuncuya pas atmaktan aciz. Yazik

Defans hattını değiştirmeyeceksin. Prens Welinton şöyle 5-10 maç ceza alsa da unutsak kenarda.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi mellfred

dünyanın en talihsiz takımıyız
tek şut tek gol

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

atiba çıkmalı iki 6 ile dönmez bu maç

Olur mu ya orta sahamız yol geçen hanı olur.

Çevrimdışı can1903

hadi geçmiş olsun biz burdan sağ çıkamayız.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı mrred

Ayağa düzgün montero yerine gidip vidayı oynatıyoruz.

Yahu savunma arkasına topu kim atacak ?

Hocanın maç taktiği berbat. Hiçbir çözümü yok
The great gig in the sky

Çevrimiçi Nartallo

Bu gol vuruşlarında gevşek tavrı anlayamıyorum. Öylesine vuruluyor topa...

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gs olsa 2 tane attıydı şu ilk yarıda

Çevrimiçi MUSTAFA_

dünyanın en talihsiz takımıyız
tek şut tek gol

Bir şey sürekli olursa talihsizlikle açıklanamaz. Bu sezon böyle saçma çok gol yedik. Net kendi hatalarımız.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mrred

Bizde Onyekuru yok.

Nkoudou var işte

O bir kere koşu attı pozisyona girdik

The great gig in the sky

Çevrimdışı mourinho1903

ne bekliyorsun hiç atak yemeyecek bir takımmı evet olsa güzel olur ama birşeyi unutuyorsun belki ligin en az pozisyon veren takımlarından biriyiz bizim istatistikleti bozan ligin başında oynadığımız beş altı maç ondan sonra zor pozisyon veren zor gol yiyen bir takım olduk

En azindan Antalya gibi tamamen kapanacak bir takima cift 6 ile cikmamayi bekliyorum. Ilk yarida 1 gol yedik, ama bundan buyuk sikinti gol atamamamiz.
Rolantide oynamak yerine ilk dakikadan itibaren risk alip 1 yese bile 3 atip maci kazanacak takim bekliyorum. Zaten kapali savunmalari zor actigimizi, rakibim 11 kisi kapanacagini
bile bile 45 dakikayi cope atmayacak bir takim istiyorum. Simdi yine ugras dur iste.
Az gol yiyen degil, cok gol atan takim sampiyon oluyor. Az yenilen degil, en fazla galibiyeti alan takim sampiyon oluyor.

Çevrimiçi mellfred

ikinci yarı tamamen kapanıp toplarla hızlı çıkacaklar ilk yarı olduğu gibi
mensah bile olur aslında zaten ortadaki oyunu olmayacak

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gs olsa 2 tane attıydı şu ilk yarıda
Burada Beşiktaş konuşuyoruz. Bunları yazmak istiyorsan ilgili adrese gidebilirsin.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi mayguntr

5-3-2 duruyolar defansda, merkezden acmamiz imkansız, Ghezzal direk 45de girmeli.

Josefle geriyi 3 ucleyip, Rosier-Nskalai ileriye atmamiz lazim. Atiba-Ozi de degisebilir, baska sekil imkansiz bu macin cozulmesi su an ki kadro ve oyunla.

Çevrimdışı tolga1903

Welinton vida tandemi benim gördüğüm 4 tane taca top attı. Golde ersin'e bile laf var zıplamasına rağmen topa vuramayıp gole sebep olan herife yok. Ya abi sakatlanması için dua mi edelim napalım?

Çevrimdışı haluk.m

2 Defans oyuncusu rakibin çömezi her üstlerine bastığında saçmalar mı ?

Başka takımlarda 2 omuz koyup yere gömerler, transfer sezonunda hala 1.80'lik defans oyuncusuyla pazarlık yapmaya devam edelim.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

ikinci yarı tamamen kapanıp toplarla hızlı çıkacaklar ilk yarı olduğu gibi
mensah bile olur aslında zaten ortadaki oyunu olmayacak

İroni olarak yazdım zaten. Burada Josef-Oğuzhan-ljajic oynamalı yazınca, orta saha yol geçen hanı olur diyenler vardı.

Çevrimdışı mourinho1903

Necip de girsin. Kontradan yemeyiz, maci 1-0 tamamlariz, mis. Sonra az gol yedik diye ovunuruz.
Ha, birde ilk yari lideriyiz, o da ovunulecek birsey. Ucunculuk ufukta yavas yavas gozukuyordu, ama artik kabak gibi ortada.
En iyi takimiz, lideriz vs diyenler de ilk yari puan durumuna bakip bakip dursun iste.