21. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
21. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe

Beşiktaş Forum|21. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe Skor : Beşiktaş - Göztepe Tarih : 24.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Ali Şansalan - Abdullah Bora Özkara - Mehmet

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

21. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe  [Okunma sayısı 33096 defa] 21. Hafta Beşiktaş 2-1 Göztepe
Anket
Beşiktaş, Göztepe maçından kaç puan alır?
3 puan
10 [%71.4]
1 puan
2 [%14.3]
0 puan
2 [%14.3]

Toplam Oy Verenler: 14

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bence kapattığı köşeden çok ilk topu kötü yere sektirdi. Tam aksiyon alanına.
Yoksa vurusu iyiydi rakibin.
Kaleye bu şutları tutsun diye geçiyor. Bizim kaleciler kapattığı köşeden çok gol yiyor. Rakibe böyle gol atamayız.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Göztepenin 1998 li 17 yasinda ki kalecisi Bizim uber süper  Ersinden daha iyi

Cocugun attigi bütün uzun toplar tam isabet , bütün degajlar bizim kalede pozisyon

Kaleci de ayak olacak abi 1 senedir bunu soyleye soyleye dilimde tüy bitti
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi Samet Ç

Çevrimdışı can1903

Mensah ne oynuyor sahada bilen var mı? Çıkar gitsin arkadaş bu nedir ya bir tane olumlu hareketin yok
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi MUSTAFA_

Puan kaybına göz kırpıyoruz. Göztepe'ye nasıl gol atacağız? Gol yeriz biz gol atacağız dereken.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi tolga1903

10 kişi oynuyoruz Mensahla

10 tane daha mensah iletisi yazarsan sözleşmesi fesholuyomuş devam. Anladık mensah bir halt yapmıyor abou da yapmıyor sezonun asistini yedi larin de yapmıyor derdin ne mensahla?

Çevrimiçi Sinan23

2 dk uzatilirmi adi hakem.rakip yerden kalkmadı. Kaç kere içeri girdi sağlıkçılar. 2 kere var da durdu. O pozizyon da var hakemi uydurması net gol.

Çevrimiçi levitate

maç sıkışırsa ljajic veya nkoudou iyi gider
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Nartallo

%80 ile top oynayıp, ilk pozisyonda golü yedik ve devreyi geride kapattık.

2. yarı çok sıkıntılı geçecek, boşluk vermiyorlar.

Bu arada maç da geriliyor, eksik kalmamız lazım.

Çevrimdışı GreenBook

Buz gibi golleri veremeyen hakemin komedi filmini izledik
Ali şansalan hakemliği bırakmalı.
[ Son Düzenleme: 24 Ocak 2021, 21:51:38 GreenBook ]

Çevrimdışı Lucescu1903

Entrasan işler dönüyor.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mensah ne oynuyor sahada bilen var mı? Çıkar gitsin arkadaş bu nedir ya bir tane olumlu hareketin yok
Mensah böyle bir oyuncu. Takımdaki ne yaptığı belli olmayan tek adam. Skor katkısı vermediği sürece, her dakika eleştireceğiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı COB

Gol yedik diye demoralize olmaya gerek yok.

Abou ve Larin rakibi daha çok yormalı. Son maçlarda 10 numara da kim oynasa eleştiriliyor ve Mensah asla bu oyunun 10 numarası değil.

Ikinci yarıya Oğuzhan Atiba değişikliği ile başlamak lazım.

Çevrimiçi Sinan23

Olaya bak millet malatya ile oynar. Bizde hep yeni transfer yapmış takımlarla.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gol yedik diye demoralize olmaya gerek yok.

Abou ve Larin rakibi daha çok yormalı. Son maçlarda 10 numara da kim oynasa eleştiriliyor ve Mensah asla bu oyunun 10 numarası değil.

Ikinci yarıya Oğuzhan Atiba değişikliği ile başlamak lazım.
Bu son maçtaki Oğuzhan sahaya girecekse 2 kişi eksik oynarız. Mensah o kontenjanı dolduruyor.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi kahyaoglueren

Cocugun attigi bütün uzun toplar tam isabet , bütün degajlar bizim kalede pozisyon

2021-1998=23

Çevrimdışı celiker1

22 yaşında ve ayakları gerçekten cok iyi.Diğer özelliklerinide geliştirirse çok iyi kaleci olur.bu.ileride
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi Savaş

Çevrimdışı Lucescu1903

Bu sezon geriye düştüğümüz hiçbir maçı kazanamadık.Bugün bir ilk olabilir.

Çevrimiçi ankarakartal06

Döner bu maç.

Zor döner eğer bu maçı kazanırsak alıntılarsınız beni :s20: :s20: :s20: :bawling: :bawling: :bawling:

Çevrimdışı can1903

Maç çok zora girdi rakip zaten dirençliydi bir de üstüne gol iyice dirençlendirdi, adamlar alan vermiyor. Ben olsam Mensah-Nkoudou yapıp Ghezzalı 10 numaraya atarım. Ara pas ve şut opsiyonuyla ghezzal rakibi zorlayarak nkoudouyla oynarım.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimiçi Samet Ç

Fener atsa o golü iptal etmezler

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sEuL

Son 20 dakikayi izleme sansim oldu. Iyi oynuyoruz, 2. yarinin basinda beraberligi bulursak mac farka gider.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!