18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş
18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş Skor : Hatayspor - Beşiktaş Tarih : 10.01.2021 Saat : 19:00 Stadyum : Antakya Atatürk Stadyumu Hakemler : Ali Palabıyık - Serkan Olguncan -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş  [Okunma sayısı 38491 defa] 18. Hafta Hatayspor 2-2 Beşiktaş
Anket
Beşiktaş, Hatayspor maçından kaç puan alır?
3 puan
11 [%68.8]
1 puan
4 [%25]
0 puan
1 [%6.3]

Toplam Oy Verenler: 16

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Kalecisizlik yüzünden giden 2 puan daha

Neyse hayırlısı olsun..

Ersin cok yetenekli ve izlenen bir kaleci , Avrupa devleri takip ediyor , o yüzden şampiyonluğu ve dolayisi ile gelecek 200 milyon TL yi Feda etmeye değer :bandit: :bandit:
[ Son Düzenleme: 10 Ocak 2021, 21:02:48 Yunus Emre Dökmeci ]
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

2.ci yarı oyun 10 dk oynanmamıştır verilen uzatma dakikası 5 dakika!

Hatay 2.ci yarı top oynamaya çıkmadı sahaya yatmaya çıktı sağolsun ona destek verende bir hakem müsvettesi gördük bugün.

Hocada bugün çok kötüydü sadece 2 değişiklik yapması.

3 defansif orta saha ile çıkması.

Atibayı çıkartmaması.

Ghezzalı çıkartması.

4-4-2'ye dönebilirdi hiç denemiyor öyle şeyleri. Larin-Abu santrafor yapıp orta sahadan adam eksiltip kanatları ghezzal,N'koudou yapabilirdi.

Çevrimdışı can1903

Mesela bu maçta neden N'Sakala oynadı ben çok merak ediyorum keşke hoca çıkıp açıklasa bunu kendi aldırdı diye mi? Yoksa Rıdvandan daha mı iyi
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı GreenBook

Değişiklik Gol atmak için yapılır ama bizde tam tersi oldu ghezzal gibi bir oyuncuyu oyundan almanın mantığını anlamadım hiç çıkmamalıydı.

Hocam ilerde tek top tutan ghezzalı neden çıkardın adam 2 asist yapmış n'koudou ne yapıyor sana maçı mı kurtardı ?

Larini sağ kanada attın onu da öldürdün.

Neden 4-4-2 yapmazsın ya. N'koudou-Ghezzal kanatlar larin-abu santrafor.

Şu takıma puan bırakmak olmadı yazık oldu.

Çevrimiçi levitate

Mesela bu maçta neden N'Sakala oynadı ben çok merak ediyorum keşke hoca çıkıp açıklasa bunu kendi aldırdı diye mi? Yoksa Rıdvandan daha mı iyi
cevap belli
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

biliyorsun rotasyonda herkesi hazır tutuyor özellikle kendi getirdiklerini daha hazır

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Hocada bugün çok kötüydü sadece 2 değişiklik yapması.

3 defansif orta saha ile çıkması.

Atibayı çıkartmaması.

Ghezzalı çıkartması.

4-4-2'ye dönebilirdi hiç denemiyor öyle şeyleri. Larin-Abu santrafor yapıp orta sahadan adam eksiltip kanatları ghezzal,N'koudou yapabilirdi.
ilk yari bitişle aynisini yazmistim
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Sinan23

En korktuğum maçtı. Sonrası Karagümrük maçı. Karagümrük le keşke geçen hafta oynasaydik. Birini falan aldılar. Sagbek ve forvet te zayiftilar.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Ersine 5 m verecekler , uzun yıllar kaleci aramayiz , üstünde durmalıyız diye diye Sampiyonlugu ve dolayısı ile 200 milyonluk Sampiyonluk primini Feda edeceğiz oyle görünüyor

Olsun canim Ersinden önemli mi şampiyonluk ve 200 milyon TL , Ersinin cani sagolsun :icool: :icool:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı can1903

Ben Hasicin oyuna girememesini de anlamlandıramıyorum, geçen hafta bizi zora soktu diyorsun haberler çıkıyor BOYD'a söz vermişiz. Arkadaş boyd kim ya? Beşiktaş niye boyda söz veriyor boyd mu beşiktaşı şampiyon yapacak toplasan 2 tane iyi maçı yoktur bıraksın hoca bu işleri. Takımda yeteri kadar kulübede iş yapmayan adam var bi de boydu eklemesin.
Kimleri sevdik kimleri sildik.. Sil baştan yenisini yaparız yenisini yazarız dostlar yanımızda oldukça..

Çevrimdışı kahyaoglueren

Ridvan haftaici kupa maçı oynayıp, Nsakala derbiye cikacakmis gibi hissediyorum. Umarim yanilirim.

Bu maç hocaya yazdı maalesef.

Çıkardığı kadro yaptığı değişiklikler sadece bubenzası olan bir takıma kaleye yaklaşamadık 2.ci yarı yatışa geçtiler hakemde müsade etti yazık oldu.

Ridvan haftaici kupa maçı oynayıp, Nsakala derbiye cikacakmis gibi hissediyorum. Umarim yanilirim.

hoca böyle yaparsa tepkiye hazır olsun.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Belki de haftaya 2 maçta da Rıdvan oynayacağı için hoca dinlendirmek istemiştir.

Çevrimiçi İsmail Özyurt

Yerde yatan her rakip oyuncu için topu dışarı atmak nedir anlamıyorum. Yerde yatan hemen kalkıyor zaten. Ülkemizde sözde sakatlık konusu alenen bu kadar istismar edilirken tehlikeli olmaya aday atağa çıkarken topu niye dışarı atıyoruz. Hakem zaten vakit öldürmeye çanak tutuyorken az akıllı olalım lütfen.

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı Sinan23

Hoca ridvanla çıkar derbiye. Rakip full zenci. Defansta ezilmeyelim diye yaptı.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Oyuncu değişiklikleri durdurdu bizi resmen. Neyse her maçı kazanacağız diye bir şey yok. Haftaya Gs' ye yenilmemek önemli.

Yerde yatan her rakip oyuncu için topu dışarı atmak nedir anlamıyorum. Yerde yatan hemen kalkıyor zaten. Ülkemizde sözde sakatlık konusu alenen bu kadar istismar edilirken tehlikeli olmaya aday atağa çıkarken topu niye dışarı atıyoruz. Hakem zaten vakit öldürmeye çanak tutuyorken az akıllı olalım lütfen.

biz atmasakta hakem durduruyor abi zaten.

hatay takımı çok karaktersiz çıktı ilk yarı çata çat oynadı baktı öyle yenemeyiz kapanıp kontra aradılar dicem onuda yapmadılar paso kendilerini yere attılar hakem müsveddesi de izin verdi.

Çevrimdışı kahyaoglueren

Belki de haftaya 2 maçta da Rıdvan oynayacağı için hoca dinlendirmek istemiştir.
Ben de onu düşünmüştüm ama genelde 1 mac 1 maç gidiyor gibi. Umarim ridvan başlar.

Çevrimdışı Sinan23

Hoca rakibi çözmüş. Ona göre çıkarttı takımı. Fakat sakarlıklar izin vermedi. Hatay son maçların hepsinde ilk yarı Madrid ikinci yarı Valladolid gibi oynuyor. Öne geçip durdurmamiz gerekiyordu. Çabuk gol yedik.

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bu maç net hocaya yazar....
Fakat şöyle bir şey var net oyuncu kadrosuyla çıksak bile puan kaybedebilridik, kazanabilirdikte sonuçta 1 puan kazandık 20 küsür lig maçı daha var. Hayırlı olsun, artık şu 3 defansif orta saha ile puan kaybettiğini görür akıllanır umarım.

ghezzale herkes şey diyor ama bence ghezzalin çıkması doğruydu çok yorulmuştu basit top kayıplarına başlamıştı
Hasici almalıydı ghezzalin yerine kaleye giden her şut sakattı hasic yazardı
3lü defansif orta saha çok büyük hataydı 3 maç oldu 3te3 yaptı artık yapmaz umarım
Nkodou değilde rıdvan oynamalıydı aşırı kabızdık.
Liste uzun uzadıya yazar

Bu puan kaybı hayırlı olabilir, takımın ve hocanın da herkesinde ayağı yere sağlam basması lazım. Kadro yetersiz, oyuncu almamız lazım

Çevrimiçi levitate

Hoca ridvanla çıkar derbiye. Rakip full zenci. Defansta ezilmeyelim diye yaptı.
ironik olan daha çok ezildik :D

hele ilk yarı delik deşik ettiler sol kanadı
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

ironik olan daha çok ezildik :D

hele ilk yarı delik deşik ettiler sol kanadı

ne gülüyon len.