13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor

Beşiktaş Forum|13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor Skor : Beşiktaş - Erzurumspor Tarih : 20.12.2020 Saat : 19:00 Stadyum : Vodafone Park Hakemler : Halil Umut Meler - Mustafa Emre Eyisoy -

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor  [Okunma sayısı 26085 defa] 13. Hafta Beşiktaş 4-0 Erzurumspor
Anket
Beşiktaş, Erzurumspor maçından kaç puan alır?
3 puan
9 [%81.8]
1 puan
2 [%18.2]
0 puan
0 [%0]

Toplam Oy Verenler: 11

Çevrimiçi kahyaoglueren

Aslında değişikleri yapmak gerek. Cok yoğun tempoya giriyoruz. Tasarruf zamani  :halay:  :D

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimiçi levitate

hasic güven girsin bide hadi bakim
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi sEuL

Çevrimiçi mayguntr

10dk da her sey degisti :D Kartali falan alsaydi hoca keske hemen 4-0 olmus zaten dorukhana ne gerek var.

Çevrimiçi kahyaoglueren

Abu da çıksın yavaştan. Dinlensin kral  :)

Çevrimdışı ilhan mansız

aynen one gecip de  kontrayla gol arayacagimiz anlarda Abou nun eksikligi  daha da gozle gorunur bir hal aliyor
Güven mutlaka oynamalı maç 4-0 ama alır mı bilmiyorum,,

Çevrimiçi kahyaoglueren

Wellinton su kivamda macta bile hata yapabiliyor :)

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Gol yeme sinyalleri veriyoruz

Çevrimiçi MUSTAFA_

Üst üste attığımız goller  :D

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Su Ozi'yi tekrar kazanabilsek, yani aslinda biz kazanalim  kazanmasina da o bakalimkazanilmak istiyor mu.. Beni Ridvanla beraber sahada iyi oynarken heyecanlandiran iki oyuncumuzdan biri hala Ozzy, bi bu  bi  de  meze  tabagimdaki lakerda cok heyecanlandirir beni  :biggrinking:...
[ Son Düzenleme: 20 Aralık 2020, 20:45:50 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Su Ozi'yi tekrar kazanabilsek, yani aslinda biz kazanalim  kazanmasina da o bakalimkazanilmak istiyor mu.. Beni Ridvanla beraber sahada iyi oynarken heyecanlandiran iki oyuncumuzdan biri hala Ozzy, bi bu  bi  de  meze  tabagimd alakerda  cok heyecanlandirir beni  :biggrinking:...

katılıyorum abi
atiba josef oğuzhan üçlüsünü merak ediyorum.

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi sEuL

Clean sheet lutfen, yemeyelim sunlardan

Yorgo

Clean sheet lutfen, yemeyelim sunlardan

olur bu  kez o is ...
Yorgo

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Yedekler girdikden sonra tipik anadolu takimina döndük, güvenmis atakanmis larinmis tamamen bos, ozzidende malesef olmayacak daha.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimiçi balkan-kartal

ilk golu attigimiz maclarin hepsini kazaniyoruz.
(antalya haric)
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimiçi levitate

20 saniye içinde araya kaçan oyunculara 3 kez top atılmadı :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Maçı özeti  :D

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel galibiyet  :)

Beşiktaş Tarihi
★★★